Niemiecki dziennik zapomniał o cenzurze komentarzy. Czytelnicy masowo popierają Polskę, Czechy i Węgry

Polscy internauci z wykop.pl zwrócili uwagę na artykuł z portalu niemieckiego   dziennika   „Die   Welt”  — dotyczący akcji UE przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom.  —  Komisja Europejska wszczyna procedurę o naruszenie prawa UE wobec państw V4, które odmówiły przyjęcia uchodźców.

Znany również i u nas proceder masowego ukrywania komentarzy nieprzychylnych wobec treści prezentowanych przez redakcje, tym razem nie zadziałał.

A oto kilka z nich:

Hasso H. (najbardziej „plusowana” wypowiedź)
UE   powinna   wreszcie   rozpocząć  postępowanie przeciwko pani Merkel. Kto wysyła innym zaproszenia do płacenia za swoich gości i zwraca się do sąsiada, aby podrzucić ich mu wbrew jego woli, jeśli środki nie są wystarczające?

Karl H.
Być może Komisja powinna po raz pierwszy podjąć działania przeciwko osobom odpowiedzialnym za nadal niezabezpieczone zewnętrzne granice UE. Kto jest za to odpowiedzialny? Ups … być może Komisja?

Jakob B.
To ciekawe. Niemcy rażąco złamały prawa UE i zdecydowanie skrytykowały Węgry, chociaż to one na masowa skalę naruszają europejskie przepisy graniczne.   Dlatego   nie   rozumiem,   dlaczego  UE chce teraz podjąć działania wobec Węgier i innych.

Claudine G.
Kogo to obchodzi? Polska, Węgry i Czechy są zatem w najlepszym towarzystwie.   Za   większość przypadków naruszenia przepisów odpowiadają przecież Niemcy.

Boleslaw K.
Nie   przekonacie  moich   rodaków   w   Polsce.   70%   Polaków   jest przeciwna integracji   muzułmańskich imigrantów. Najczęściej zgłaszanym powodem jest strach przed terroryzmem.

Josef C.
Przyjmowanie uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu powinno obejmować kraje, które wzbogaciły się na eksploatacji tych krajów i które te narody zniewalały i zabijały.  To jest zwłaszcza Belgia, Francja, Wielka Brytania i również Niemcy (patrz Namibia). Czesi, Polacy i Węgrzy nie mieli kolonii. Ponadto   Polska  przyjęła prawie 1 milion Ukraińców w ciągu ostatnich dwóch lat.   Czyż   nie są oni uchodźcami, nie ma wojny na Ukrainie? Nawiasem mówiąc, co zrobić z państwami które podeptały traktaty międzynarodowe (Dublin II, Schengen) ? Komisarze unijni i inni politycy powinni trafić pod sąd.   Nie   tylko   ze względu na mega-oszustwa i pranie brudnych pieniędzy w Luksemburgu.

Romuald w.
Nawet   jeśli   te   kraje   będą  przyjmować uchodźców, to oni nigdy nie zostaną w nich dobrowolnie.   Po kilku dniach przywitamy ich z powrotem pod inną nazwą. Chaos byłby jeszcze większy, niż jest obecnie.

Gerd S.
Gdyby   nie   było   to   tak   poważne,    mógłbym   śmiać   się z UE. Popieram, to   co się dzieje na Węgrzech, w Polsce i w Republice Czeskiej. To kraje gotowe buntować się przed tym szaleństwem. Czytam jak dumna Australia korzysta na swej radykalnej polityce azylowej. I chciałbym aby tak również było w Niemczech.

Moritz Ringsdorf
Polska,   Czechy   i   Węgry: Proszę stanąć mocno razem, i nie dać się zastraszyć przez Brukselę!

F. Dräcker
Śmieszne! Gdy dochodziło do gwałcenia traktatów z Maastricht, Schengen i Dublina, Komisja nie podejmowała żadnego działania.

Źródło: EU leitet Verfahren gegen Ungarn, Polen und Tschechien ein

14 czerwca 2017  Za; http://www.dzienniknarodowy.pl/6957/niemiecki-dziennik-zapomnial-o-cenzurze-komentarzy/

Norweska pisarka namawia do ucieczki do Polski. Wszystko przez imigrantów!

___________________________________________________________

Norweska autorka wielu powieści m.in. „Islam. Jedenasta Plaga” Hege Storhaug w mocnych słowach mówi na temat tego, co europejskie elity wyprawiają z Europą.

Chwali natomiast Polskę i uważa, że na starość wyjedzie tutaj.

— „Mówię im, że bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę”

W rozmowie z portalem WP Hege Storhaug opowiedziała o tym, że Norwegia bardzo zmieniła się na niekorzyść.

– To się zdarzyło w Europie Zachodniej, może się zdarzyć i w Europie Wschodniej.

Przez 25 lat mieszkałam w Oslo, na szczęście już się wyprowadziłam. Kiedy mieszkałam tam na przełomie lat 80. i 90., nie widać było na ulicach kobiet z zasłoniętymi twarzami. (…) Dziewczynki, roczne i dwuletnie dziewczynki, chodzą w chustach. Nie widziałam tego w Pakistanie, a widzę w Oslo.

W   Oslo   widać coraz więcej mężczyzn w tradycyjnych arabskich białych strojach, widać coraz więcej salafitów z brodami.

Półtora roku temu nasze służby alarmowały, że w całej Norwegii są sympatycy Państwa Islamskiego.

Co to znaczy? To znaczy, że postępuje islamizacja, coraz szybsza islamizacja. I nie skończy się, póki politycy czegoś z tym nie zrobią.

Dlatego wizyta w Warszawie jest dla mnie wspaniałym przeżyciem: nie widać zasłon na twarzach i salafickich strojów.

– mówi Storhaug.

Krytykuje też norweskich polityków, zwłaszcza lewą stronę sceny politycznej w tym kraju.

– Zawsze uważałam się za osobę lewicową, troszczącą się o dzieci, środowisko, kobiety, ludzkość. A tutaj okazało się, że lewicowe osoby nie interesują się losem kobiet i dzieci muzułmańskich w Norwegii. Kompletnie nic ich to nie obchodzi. No i tak zaczęłam się odsuwać od lewicy…

– wyznała pisarka.

I radzi swoim rodakom, aby na starość uciekali do… Polski lub na Węgry.

– Wiele z tych osób mówi mi, że swoje pieniądze przeniosło z Norwegii za granicę, inwestując w USA i w Azji.   Stracili   wiarę w Europę Zachodnią.

Bardzo   często   spotykam się z pytaniami od osób i z lewicy i z prawicy — od normalnych osób, nie żadnych wariatów — dokąd radziłabym im wyjechać.

Mówię im, że ja bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę.

Latem zamierzam wyruszyć w drogę samochodem i sprawdzić Polskę, jak i Węgry.

– radzi Hege Strohaug

Źródło: Wywiad z Hege Strohaug w serwisie WP

Za; http://www.dzienniknarodowy.pl/6888/norweska-pisarka-namawia-do-ucieczki-do-polski-wsz/

Indie: Nagroda dla oficera, który użył islamisty jako „żywej tarczy” przeciw agresywnemu tłumowi muzułmanów [WIDEO]

__________________________________________________________

Major Leetul Gogoi z 59. pułku strzelców Rashtriya armii indyjskiej został odznaczony za akcję sprzed kilku tygodni,   — która wywołała oburzenie wśród społeczności muzułmańskiej w kraju, jak i w sąsiednim Pakistanie.

Podczas tłumienia zamieszek w Kaszmirze,   — major nie mogąc poradzić sobie z tłumem rzucających kamieniami w policjantów i żołnierzy muzułmanów,   —  zdecydował się użyć „żywej tarczy”.

Na przedzie Jeepa kazał przywiązać karanego wcześniej za działalność terrorystyczną   islamistycznego działacza  —  Farooqa Ahmada Dara.

Incydent miał miejsce podczas wyborów parlamentarnych w mieście Srinagar, letniej stolicy stanu Dżammu i Kaszmir.

Pomysł okazał się skuteczny, gdyż muzułmanie zrezygnowali z rzucania kamieniami.

Jednak nagranie akcji doprowadziło do zdecydowanej akcji politycznej miejscowych muzułmanów.

Major Gogoi został postawiony przed sądem wojskowym.   — Został jednak nie tylko uniewinniony, ale otrzymał nawet wyróżnienie.

Dżammu i Kaszmir leżą na terenie, który jest przedmiotem sporu pomiędzy Pakistanem, Chinami a Indiami.

Indie traktują cały stan jako swoje terytorium, pomimo że kontrolują jedynie jego  połowę.   —  Jedna trzecia obszaru należy do Pakistanu, a suchy region na wschodzie, do którego pretensje roszczą sobie Indie —  tak samo jak zresztą do części pakistańskiej — należy do Chin. Na terenie tym ciągle dochodzi do niepokojów spowodowanych działalnością terrorystyczną (głównie muzułmanów chcących przyłączenia całego stanu do Pakistanu).

Za; http://www.dzienniknarodowy.pl/6730/indie-nagroda-dla-oficera-ktory-uzyl-islamisty-jak/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, ISIS, ISLAM, MEDIA - INTERNET INFORMATYKA, Multikulturalizm, Niemcy, PAŃSTWA, PROTESTY, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.