UE znalazła sposób aby rozlokować w Polsce nadmiar islamistów ignorując „sprzeciw” rządu

forumdlazycia

W Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych.

Na czele zbuntowanych przeciw rządowi polskich samorządowców stoi oczywiście prezydent Gdańska Paweł Adamowicz,

Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku

Według niemieckiej gazety Die Welt, osiągnięto jednak porozumienie pozwalające na to, aby Niemcy mogli się podzielić z Polską zaproszonymi przez nich na socjal islamskimi imigrantami.

Z powodu stanowczego sprzeciwu polskiego rządu, niemieccy politycy, zaczęli po prostu prowadzić negocjacje z polskimi samorządowcami.

To właśnie bezpośrednio do naszych miast mają trafić nadmiarowi goście z krajów orientu zaproszeni przez ich Angelę Merkel.

View original post 348 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „UE znalazła sposób aby rozlokować w Polsce nadmiar islamistów ignorując „sprzeciw” rządu

  1. Sapiens pisze:

    Władze Gdańska powinny być odwołane jak najszybciej. Narod Polski chce być bezpieczny i nie chce pracować na islamskich nierobów i krwiożerczych fanatyków islamiskich. Oni wszyscy maja nakaz w koranie, aby zdobywać inne kraje przez zasiedlanie i szybkie mnożenie sie. W etapie końcowym tego dzihadu ma być rzeź chrześcijan i Żydów. Co ci głupcy z Gdańska wyczyniają? Jaką przyszłość szykują naszym dzieciom i wnukom? Skandal!

Możliwość komentowania jest wyłączona.