Kukiz ostro skręca w lewo. Czyli wchodzi na swoje właściwe tory [WIDEO]

W związku z opublikowaniem przez Pawła Kukiza na FB  prośby córki, aby nagłośnił ustawę uchwaloną w Czechach zakazującą hodowli zwierząt na futra i zamieszczenie przez niego odpowiedniej petycji  — w  odpowiedzi w „Dzienniku Narodowym”   ukazał   się   artykuł   pt.   „Kukiz ostro skręca w lewo.   Czyli wchodzi na swoje właściwe tory [WIDEO]” patrz niżej 

— nieprawdopodobnie durnowato atakujący posła za jego rzekome lewactwo!

Ja tytułem komentarza co następuje:  Małgorzata Jasińska · Sosnowiec

Nie rozumiem co wspólnego ma ochrona przyrody, szacunek dla zwierząt z lewactwem? „Dziennik Narodowy” —  a jakiego narodu? — bo Polaków, Słowian zawsze cechował szacunek dla natury — wszak jest dziełem Stwórcy!

To od jakiegoś czasu, nawet w posoborowym kościele — jest propaganda „nie humanizowania stworzeń” — wycinka lasów i drzew w parkach pod deweloperów — zabijanie żubrów, łosi, bobrów — ubój rytualny! — mamy być pustynią jak Palestyna?

To jest barbarzyństwo właściwe plemionom nomadów — żydom i islamistom — nienawiść do psów, kotów, ptaków, wszystkiego, co żyje! — OHYDA SPUSTOSZENIA !!!

Wzmiankowany artykuł: Kukiz ostro skręca w lewo. Czyli wchodzi na swoje właściwe tory [WIDEO]

***

Kukiz ostro skręca w lewo. Czyli wchodzi na swoje właściwe tory [WIDEO]Jerzy Wasiukiewicz

Nie wypalił Ruch Palikota, ale wypalił Ruch Kukiza. Rosnące słupki w sondażach sprawiają, że Paweł Kukiz już nie musi ukrywać swojego lewactwa. Przyjmowanie imigrantów, wyrzucenie religii ze szkół, wspierania organizacji wegańskich, które walczą z „hodowlą zwierząt w klatkach” to postulaty pod którymi obiema rękoma mógłby

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PAWEŁ KUKIZ - RUCH, POLITYKA, SPOŁECZEŃSTWO, Ubój rytualny, Woda, Ziemia, Zwierzęta, ŚRODOWISKO NATURALNE - EKOLOGIA, ŻYWNOŚĆ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.