Wybuch paniki w czasie meczu Juventus-Real. Już 1400 rannych w strefie kibica w Turynie. „Ludzie myśleli, że to wybuch bomby” [VIDEO]

Do   1400  wzrosła liczba osób, które odniosły obrażenia w wyniku paniki, jaka wybuchła w sobotę w strefie kibica, zorganizowanej z okazji finału Ligi Mistrzów na placu w Turynie we Włoszech. — Ten nowy bilans podano rano po całonocnej akcji niesienia pomocy.

Osiem osób jest poważnie rannych, w tym jedno dziecko. Wielu spośród poszkodowanych już opuściło szpitale i punkty pogotowia ratunkowego.

Do  zdarzenia doszło w trakcie wspólnego oglądania transmisji z Cardiff, gdzie trwał mecz finału Ligi Mistrzów Real Madryt-Juventus Turyn.

Na centralnym Piazza San Carlo zgromadziły się tysiące osób.

Gdy nagle zawaliła się część metalowej konstrukcji, a ludzie usłyszeli huk, zaczęto krzyczeć o bombie.

Setki osób rzuciły się do ucieczki, tratując się nawzajem.

Na   placu  pozostało wiele butów i torebek. Cała okolica jest zdewastowana.

W turyńskich szpitalach wprowadzono nadzwyczajny stan kryzysowy w związku z masowym napływem rannych – taki sam, jaki przewiduje się w przypadku ataku terrorystycznego.

4 czerwca 2017

Za; http://wolnosc24.pl/2017/06/04/dramatyczny-moment-wybuchu-paniki-w-czasie-meczu-juventus-real-juz-1400-rannych-w-strefie-kibica-w-turynie-ludzie-mysleli-ze-to-wybuch-bomby-video/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, SPORT, Włochy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.