Uchodźcy jednak trafią do Polski… opiekę nad nimi przejmą organizacje pozarządowe i kościelne.

Jak podaje Fakt.pl — uchodźcy jednak trafią do Polski… Podobno pod naciskiem zbójeckiego Kościoła wojtyliańskiego  rząd Beaty Szydło utworzy tzw. korytarze humanitarne. — mj

Foto: Damian Burzykowski / newspix.pl

Uchodźcy jednak trafią do Polski. Nacisk Kościoła ma sprawić, że rząd Beaty Szydło przynajmniej utworzy tzw. korytarze humanitarne dla szczególnie dotkniętych wojną z terenu Syrii i Libanu. — Chodzi o matki, dzieci, osoby niepełnosprawne. (…)

Czy do Polski jednak trafią uchodźcy z terenów Bliskiego Wschodu? Być może, ale… nie pod skrzydła rządu.  Choć rząd może w tym pomóc.

Chodzi o stworzenie „korytarza humanitarnego”, czyli przewiezienie do Polski dzieci lub najbardziej poszkodowanych rodzin z obozów dla uchodźców, np. w Libanie.

Gdyby trafili do Polski, mogliby zostać rozmieszczeni w parafiach, ponieważ opiekę nad nimi przejmą organizacje pozarządowe i kościelne.

Szef MSZ Witold Waszczykowski (60 l.) mówił niedawno, że Polska „rozważa” wydawanie wiz humanitarnych.

Na początku maja w „Rzeczpospolitej” premier Szydło twierdziła z kolei, że z prośbą o tworzenie korytarzy humanitarnych zwrócił się nuncjusz apostolski, czyli przedstawiciel papieża Franciszka (81 l.) w Polsce.

Teraz „Rzeczpospolita” twierdzi, że sprawa nabrała przyśpieszenia.

—  Na jej łamach prezes Jarosław Kaczyński w marcu opowiedział się za utworzeniem korytarzy humanitarnych w Polsce. (sic!!!)

Skrajnie odmienne zdanie ma na ten temat posłanka Krystyna Pawłowicz.

— „Pani premier, proszę w imieniu naszych wyborców, w imieniu Polaków: żadnych „korytarzy humanitarnych”!”

– napisała kontrowersyjna polityk na swoim profilu na Facebooku.

—  „Polacy nam zaufali i nie wybaczą uległości podstępnym naciskom, wymierzonym przecież ostatecznie w polski katolicyzm i w naszą narodową tożsamość!”

(…)

—  „Uczmy się na cudzych samobójczych błędach. Wymuszanie na Rządzie zgody na jakieś tajne, niechciane przez nas, niejasne „korytarze”, odbieram osobiście jako formę hybrydowego zamachu na Polskę!”

– pisze Pawłowicz.

— „Trafnie ktoś niżej napisał, że „humanitarne korytarze” to islamska inwazja na Polskę przez katolickie zakrystie…”

– dodaje.

Tylko co na temat jej opinii myśli Kościół? Wszak posłanka PiS deklaruje się jako katoliczka.

I wcale nie jest pewne, że jej kontrowersyjne opinie faktycznie podzielają wyborcy PiS.

28 maj 2017 /Za; http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pawlowicz-szokuje-co-na-to-kosciol/1y0xclr

Zobacz:

„Żadnych korytarzy humanitarnych. To inwazja przez katolickie zakrystie” – Krystyna Pawłowicz

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Uchodźcy jednak trafią do Polski… opiekę nad nimi przejmą organizacje pozarządowe i kościelne.

  1. Sapiens pisze:

    Popieram poseł Pawłowicz. Nie chcemy zadnych uchodźców islamskich w Polsce. To podstęp. Zapoznajcie sie najpierw z islamem i poczytajcie o trzech stopniach dzihadu. Głównym celem islamu jest rozprzestrzenienie sie na cały świat poprzez: 1) Zasiedlenie innych krajów i udawanie ofiar. Okłamywanie niemuzułmanów jest wskazane i błogosławione jako metoda potrzebna do realizacji celu. 2) Szybkie rozmnażanie sie, aby zdobyć władzę. Domaganie sie coraz większych przywilejów . 3) Gdy bedą w większości i u władzy, maja wprowadzić szariat, wymordować większość niemuzułmanów (najpierw chrześcijan i Żydów), a z reszty uczynić niewolników, którzy bedą na nich pracowali. Czytajcie troche o islamie zanim pochopnie ich tu sprowadzicie. Potem będzie za pozno to odwrócić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.