„Żadnych korytarzy humanitarnych. To inwazja przez katolickie zakrystie” – Krystyna Pawłowicz

Pawłowicz ostro: „Żadnych korytarzy humanitarnych. To inwazja przez katolickie zakrystie”

Krystyna Pawłowicz odniosła się na swoim facebookowym profilu do propozycji utworzenia korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Zaapelowała do premier Beaty Szydło o rezygnację z tego pomysłu.

Idea korytarza humanitarnego opiera się na wybieraniu z obozów dla uchodźców dzieci i rodzin będących w największej potrzebie, a następnie przywiezieniu ich do Polski. Mieliby oni trafić do niektórych parafii, a wyborem i opieką zajęłyby się organizacje pozarządowe oraz kościelne np. Caritas Polska. Rola rządu ograniczyłaby się do wizy i ewentualnej decyzji o udzieleniu azylu.

—  „Trafnie   ktoś   niżej napisał,  że  „humanitarne korytarze” to islamska inwazja na Polskę przez katolickie zakrystie… Takie samobójstwo…”

– napisała Pawłowicz.

„PANI PREMIER, Proszę w imieniu naszych wyborców, w imieniu Polaków: ŻADNYCH „korytarzy humanitarnych” !!!

Media twierdzą, że naciski na Rząd są BEZ PRZERWY olbrzymie. Mimo, że gospodarze naszej ziemi, my, Polacy jesteśmy temu wprost histerycznie przeciwni. Kto chce nas złamać?…

POMAGAJMY potrzebującym w miejscu ich zamieszkania, bo tylko taka pomoc jest humanitarna. NIE uchylajmy drzwi inwazji islamskiej pod żadnym zwodniczym, niby niegroźnym pretekstem!!!

POLACY NAM ZAUFALI i nie wybaczą uległości podstępnym naciskom, wymierzonym przecież ostatecznie w polski katolicyzm i w naszą narodową tożsamość. Przecież to każdy widzi. Uczmy się na cudzych samobójczych błędach.

Wymuszanie na Rządzie zgody na jakieś tajne, niechciane przez nas, niejasne „korytarze”,   odbieram osobiście jako formę hybrydowego zamachu na Polskę !!!

Bezpieczną, chrześcijańską Polskę musimy przecież zostawić następnym pokoleniom.

Proszę NIKOMU nie ustępować, nie narażać naszej wiary, nie ryzykować życiem Polaków, nie płacić za cokolwiek losem naszej Ojczyzny.

PROSZĘ PANIĄ”

– zaapelowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości (pisownia oryginalna).

____________________

sobota, 27 maja 2017 / za; http://www.wsensie.pl/polska/23507-pawlowicz-ostro-

Zobacz:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POLSKOŚĆ, PROTESTY, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.