Uchodźcy z Bliskiego Wschodu jednak trafią do Polski… Zaprosili ich biskupi… |biskupi…? przebierańcy geszfciarze raczej..

forumdlazycia Tradycji Katolickiej

 Zaprosili ich „biskupi”… WBREW WOLI POLAKÓW!!!

Przecież   trzeba  wreszcie wziąć tą hołotę za chałaty i wygnać z naszych parafii  i świątyń — tak jak Pan Jezus wziął bata i wygnał kupców ze świątyni  — żarty się skończyły… oni już jawnie działają na szkodę PAŃSTWA I NARODU POLSKIEGO — na szkodę NASZEJ TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ… chcącemu nie dzieje się krzywda!

15ca2b63ec00bbc4e481772649cd33d8
http://www.sxc.hu

Uchodźcy jednak trafią do Polski? —  Wszystko na to wskazuje

—  Caritas Polska chce zorganizować tzw. korytarz humanitarny. Docelowo też część uchodźców będzie miała możliwość osiedlenia się w Polsce.

Uchodźców zaprosili polscy biskupi, którzy podczas 373. posiedzenia Konferencji Episkopatu Polski ogłosili utworzenie korytarza humanitarnego dla „uchodźców z krajów ogarniętych wojną”. — Szczegółowy plan opracować ma Caritas.

Decyzję biskupów ogłosił ks. Marian Subocz — dyrektor Caritas.

View original post 169 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, POLITYKA, POlska w likwidacji, PROTESTY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.