Fundacja Sorosa, Caritas i rząd we wspólnych programach dla uchodźców!!!

 Jest o co się bić, bowiem dofinansowanie w ramach tego projektu z budżetu państwa to suma 2 000 000 EUR czyli wg. strony Ministerstwa 8 636 200 PLN.

us 1
***

Polska jako członek Unii Europejskiej działa w ramach Funduszu FAMI (Fundusz Azylu, Migracji i Integracji). 

Jest to nowy fundusz UE powołany do życia na lata 2014-2020 i zastąpił on trzy dotychczasowe fundusze z Programu ogólnego SOLID – Solidarność i zarządzanie przepływami migracyjnymi:

— Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich (EFIOPT), Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców (EFU) oraz Europejski Fundusz Powrotów Imigrantów (EFPI).

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach tego funduszu można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. — Szkolenie dla wnioskodawców odbyło się 24 maja 2016 r. w MSWiA. Szkolenie dla wnioskodawców w ramach FAMI

FAMI-fundusz-544x360 2http://udsc.gov.pl/trwa-realizacja-9-projektow-w-partnerstwie-z-ngos/

Jest o co się bić, bowiem dofinansowanie w ramach tego projektu z budżetu państwa to suma 2 000 000 EUR czyli wg. strony Ministerstwa 8 636 200 PLN. Otwarty konkurs w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji MSWiA

Urząd ds. cudzoziemców natomiast informuje na swoich stronach, że trwa realizacja 9 projektów FAMI w partnerstwie z organizacjami pozarządowymi.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, POlska w likwidacji, PROTESTY, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.