Ukraińskie czołgi przejechały przez całą Polskę bez nadzoru… podróżowali do Niemiec na zawody !!! – Tak wygląda bezpieczna Polska wg PiS-u!

Transport  pięciu ukraińskich czołgów wraz z załogami (!)  — wjechał do Polski i przejechał wiele kilometrów po krajowych drogach bez jakiegokolwiek nadzoru naszych służb

– wynika z informacji tvn24.pl.

Dopiero policja – z własnej inicjatywy – odnalazła konwój i objęła go „dyskretną obserwacją”.

Ukraińscy czołgiści pojawili się na jednym z przejść granicznych w pierwszych dniach maja. Straż graniczna sprawdziła dokumenty i otworzyła szlabany przed kolumną lawet, na których przewożono pięć czołgów T-64 BM.

Papiery były w porządku, mieli odpowiednie zgody. Problem w tym, że nie było jakiegokolwiek nadzoru nad tym transportem.

A powinien być objęty obserwacją na całej długości trasy

– mówi nam zastrzegający sobie anonimowość urzędnik MSWiA.

(czego/kogo boi się polski urzędnik MSWiA we własnym kraju??? — mj)

Ukraińcy  podróżowali do Niemiec na zawody, które odbywały się na poligonie amerykańskiej armii Grafenwoehr Training Area niedaleko Eschenbach na południu Niemiec.

Zadaliśmy pytania o transport czołgów Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, które odpowiada za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju.

Odpowiedzi udzieliła nam jednak Komenda Główna Policji.

W trosce o bezpieczeństwo, realizując ustawowe obowiązki związane między innymi z ochroną bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnieniem spokoju w miejscach publicznych oraz w ruchu drogowym,   — polska policja monitorowała z własnej inicjatywy przejazd kolumny z transportem wojskowym przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

– wynika z odpowiedzi przekazanych przez pion prasowy policji.

Nieoficjalnie usłyszeliśmy, że sytuacja była „krytyczna”.

– Policję poinformowała Straż Graniczna.

Funkcjonariusze poszukiwali transportu, który już podróżował po kraju.

—  To jakiś absurd, że obce czołgi mogą poruszać się bez żadnego nadzoru

– mówi nam doświadczony urzędnik z MSWiA.

(Na podst. TVN24)

Komentarz Redakcji:

Nic   dziwnego,  że transport nie wzbudził podejrzeń. —  Polacy myśleli, że jedzie na złom, a w rzeczywistości Ukraińcy wybrali się na NATO-wskie zawody prezentować swoje taktyczne zdolności w zajmowaniu ostatniego miejsca.

Za: http://xportal.pl/?p=29399 / Data publikacji: 26.05.2017

Odp. emjot

Wolne żarty, … już raz Polacy myśleli, a raczej nie myśleli, że na własnej ziemi mają  obok za sąsiadów przyjaciół… skończyło się Rzezią Wołyńską!

A co do wyposażenia armii… zobacz: Ostatnie miejsce polskich czołgistów! Przegrali nawet z Ukraińcami … / https://www.wykop.pl/…/ostatnie-miejsce-polskich-czolgistow-przegrali-nawet-z-ukrai…

„13 maj 2017 – Zajęli 6, ostatnie miejsce za Ukraińcami na czołgach T-64.Dobra zmiana w … Warto zaznaczyć, że udział brali żołnierze z 34. Brygady …. @Karol_Kot_z_Krakowa: Po pierwszym etapie byli przedostatni,przed Ukraińcami.

……

Zajęli 6, ostatnie miejsce za Ukraińcami na czołgach T-64. Dobra zmiana w wojsku przynosi efekty.”

Duda w niemieckiej gazecie: Musimy stanąć po stronie Ukraińców ( sierpień) 2015)

___________________________________

komentarze

  1. blady2917

27 maja 2017 o 08:28 

Jak papiery w porządku, to wszystko w porządku i se obce czołgi mogą po Polsce hasać . Nie wiem czemu do głowy przyszedł mi teraz „Miś” Barei. Ciekawe, że jak przez nasz piękny, rządzony mądrością PiSu, kraj jechała grupa rosyjskich motocyklistów, to przejazd monitorowały wszelkie możliwe służby, a plutonu czołgów z UPAiny musiała po Polsce, z własnej inicjatywy, szukać policja.

  1. miziaforum

26 maja 2017 o 23:59 

ten kraj pod rządami tych skurwesynów z okragłego stołu jest smiechu wartą karykaturą państwa przylewa ponad pół swiata

  1. fred

26 maja 2017 o 14:30 

– Papiery można sfałszować, a czołgi mogły podjechać pod pałac prezydenta – walnąć z grubej rury i po zabawie – panowie ministrowie! – to na tym polega nasze niebezpieczeństwo – to jest cyrk nie bezpieczeństwo państwa…  – kiedy   sie pojawiły na granicy to już wszystkie służby powinny wiedzieć, że coś takiego ma miejsce, a tu se czołgi jadą i wszystkim to zwisa bo od Ukrainy. Na zawody jechały do Niemiec – nawet za komuny nie było tak kretyńskich pomysłów aby organizować zawody czołgów – ta kupa nierobów już tak wydziwia, że strach pomyśleć co jeszcze wymyślą…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, III Wojna Światowa?, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia ukraińskie, SS Galizien, Ukraina, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.