Brytyjskie media publikują twarz i szczegółowe informacje o zamachowcu, który odpowiada za śmierć niewinnych ludzi [FOTO]

_____________________________________________________________

22-letni Salman Abedi, syn libijskich imigrantów, wysadził się w Manchesterze, zabijając 22 osoby oraz raniąc kilkadziesiąt innych.

Co o nim wiemy? Urodził się w 1994 roku w Manchesterze. Miał dwóch starszych braci i siostrę. Rodzice uciekli z Libii na Wyspy. Najpierw mieszkali w Londynie, później trafili do Manchesteru.

Abedi dorastał w Whalley Range, dzielnicy znanej z tego, że stąd pochodziły także bliźniaczki Zahra i Salma Halane, wzorowe uczennice, które zostały bojowniczkami ISIS, a ich przypadek był szeroko opisywany przez media. W szeregi ISIS wstąpiło blisko 20 osób z tej dzielnicy.

Daily Mail opisuje, że od jakiegoś czasu Abedi zachowywał się bardzo dziwnie. Jednego dnia wyszedł na ulicę i bardzo głośno się modlił. Wrzeszczał, że jest tylko jeden bóg, a Mahomet jest jego prorokiem. Dopiero w zeszłym roku zapuścił brodę. Nie wiadomo, czy należał do jakiejś organizacji. Wiadomo natomiast, gdzie pracował:

Salman Abedi, zamachowiec z Manchesteru, pracował w 2013 w meczecie w Didsbury. To salafickie centrum islamskie to b. kościół chrześcijański

Salman Abedi w meczecie w Didsbury. Wg mediow niedawno wrocil z Libii skad pochodza jego rodzice. NBC podaje, ze przeszedl szkolenie w ISIS.

Media brytyjskie publikują także jego zdjęcie:

_________________________________________________

Czy był samotnym wilkiem? Zdaniem mieszkańców, w Fallowfield policja dokonała kontrolowanego wybuchu.

______________________

Opublikowane 2017/05/24

http://niezlomni.com/brytyjskie-media-publikuja-twarz-i-szczegolowe-informacje-o-zamachowcu-ktory-odpowiada-za-smierc-niewinnych-ludzi-foto/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ISIS, ISLAM, POLITYKA, Wlk. Brytania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.