Zamach w Manchesterze. W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające moment wybuchu bomby i paniki wśród ludzi [WIDEO]

Zamach w Manchesterze.

Pod koniec koncertu wokalistki Ariany Grande w hali Manchester Arena doszło do ataku terrorystycznego. Na miejscu wybuchła bomba.

W wyniku zamachu zginęło co najmniej 22 osoby, a ok. 60 zostało rannych. W sieci opublikowane zostało nagranie przedstawiające moment, w którym eksplodował ładunek wybuchowy.

Do zamachu doszło ok. 23:35 czasu polskiego.

Widzowie, którzy uczestniczyli w koncercie Ariany Grande relacjonują, że w pewnym momencie usłyszeli głośny wybuch. Miał on miejsce chwilę po ostatnim utworze wykonanym przez artystkę, kiedy na sali były już zapalone światła.

W sieci opublikowane zostało nagranie, na którym widzimy moment eksplozji ładunku wybuchowego. W pewnym momencie słychać huk, a po chwili ludzie obecni na sali wpadają w panikę. Słychać krzyki.

Organizatorzy   koncertu   potwierdzili,  że do wybuchu doszło na zewnątrz, we foyer.

W sieci pojawiają się również inne nagrania, na których widać zamieszanie powstałe tuż po eksplozji ładunku wybuchowego.

Jak podają media, widzowie zgromadzeni w hali Manchester Arena początkowo myśleli, iż na sali jest snajper, w związku z czym kładli się na ziemie.

Gdy jednak wśród zgromadzonych rozeszła się informacja, że na zewnątrz wybuchła bomba, wszyscy zaczęli wybiegać do wyjść ewakuacyjnych.

Pomimo narastających spekulacji medialnych, policja nie przedstawiła jednak na razie oficjalnej informacji na temat przebiegu zdarzeń.

Według agencji Reutersa mieliśmy jednak do czynienia z atakiem zamachowca-samobójcy, który miał wysadzić się w powietrze przed wejściem do budynku.

___________________________

źródło: wyborcza.pl, Twitter, wMeritum.pl
Fot. Twitter

Opublikowano: 23 maja 2017

Za; http://wmeritum.pl/zamach-manchesterze-sieci-pojawilo-sie-nagranie-przedstawiajace-moment-wybuchu-bomby-paniki-wsrod-ludzi-wideo/184954

Zob. To podczas jej koncertu wybuchła bomba. Amerykańska wokalistka skomentowała zamach w Manchesterze

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, ISIS, ISLAM, KARY BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Sobór Warykański II, Wlk. Brytania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.