Dlaczego USA nie przyjmują uchodźców – prof. Anna Raźny |POLECAM!

Opublikowano

Specjalizacją USA nie jest jednak pokój, lecz wietnamizacja świata i wojna oraz prowokowanie konfliktów i organizowanie kryzysów.

Zagrażający Europie islam jest więc jedynie dodatkowym instrumentem, przewidzianym w walce z jej chrześcijańską tożsamością.

Instrumentem wyjątkowo perfidnym a zarazem bolesnym, bo wymuszającym     na     europejskich     chrześcijanach     fałszywą     postawę miłosierdzia.

demokracja-samolot_____________________________________________________________________________________

Znamienne jest,  — że właśnie Amerykanie upowszechnili nowy dział polityki  zarządzanie kryzysami.

USA nie przyjmują uchodźców z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, — mimo że właśnie na nich leży odpowiedzialność za wojny, rewolucje i zamachy stanu w tym regionie świata.

Nie mają również zamiaru wesprzeć Europy w kosztach ich przyjęcia.

Dzieje się tak nie tylko dlatego, że Amerykę dzielą od regionu, z którego uciekają ludzie, wody oceanu.

Europa pod protektoratem USA, określana jednoznacznie przez antyamerykańskich publicystów mianem wasala Waszyngtonu, — musi przyjąć tylko w bieżącym roku kilkadziesiąt tysięcy uchodźców, a w każdym kolejnym  — według specjalistów w zakresie migracji — setki tysięcy.

To jest zadanie, które otrzymała do wykonania jako pionek imperium transatlantyckiego, eufemistycznie nazywanego przez europejskich – a wśród nich, oczywiście polskich – agentów wpływu amerykańskiego opcją transatlantycką.

I nawet, gdyby tego nie chciała, musi zadanie wykonać, bo jest na muszce NATO.

Rekrutujący się głównie z cywilizacji islamu uchodźcy, — to widmo śmierci nie tylko dla resztek cywilizacji łacińskiej, — ale również dla postchrześcijańskiej, którą Europa zbudowała pod protektoratem amerykańskim   i   umocowała  traktatem lizbońskim, zapewniającym nie tylko pełnię praw wszystkim mniejszościom, — ale także nadzwyczajną troskę o ich pierwszeństwo przed większością.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, USA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, WATYKAN. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dlaczego USA nie przyjmują uchodźców – prof. Anna Raźny |POLECAM!

Możliwość komentowania jest wyłączona.