Mapa Ukrów przyjaciół Kaczyńskich, Sakiewiczów, Sklepowiczów, Wildsteinów, Kukizów, Michników, Kowalów, … majdanowskiej swołoczy

Mapa ilustruje artykuł na portalu o wiele mówiącej nazwie „Banderowiec”/banderivets.org.ua

Powiązany z Prawym Sektorem portal zamieszcza mapę z Ukrainą aż po Kraków, Warszawę [+FOTO]

Zasadniczo artykuł dotyczy kwestii Donbasu i proklamowanych w nich, przez ludność sympatyzującą z Rosją, separatystycznych republik ludowych.

Autor tekstu opisanego jedynie jako „Komentarz Analityczny Prawego Sektora” stwierdza, że na Ukrainie co raz częściej pojawiają się głosy wzywające do pogodzenia się z utratą Donbasu i oskarża obecne władze Ukrainy o ich podsycanie.   —  Wzywa do walki o pełne zwycięstwo.

W tekście nie ma mowy o rewizji granicy z Polską. —  Pozostaje tajemnicą administratora portalu co chciał przekazać ilustrując tekst tego typu mapą.

Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2014-11-26

ZOBACZ: Ukraińska Cerkiew i piewcy UPA razem. Chcą zjednoczyć wszystkie „etnograficznie ukraińskie” ziemie… także polskie!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AKCJA "WISŁA", ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Kresy Wschodnie, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Roszczenia ukraińskie, Ukraina, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.