“Seksualna Apokalipsa” Noże na gardłach dzieci. Brutalne gwałty, kaleczenie. 100-osobowy islamski gang bezkarny (FOTO)

___________________________________________________________________________________________

Brytyjska policja nie chciała ich ścigać, żeby nie zostać oskarżona o rasizm.

Przerażające islamskie „podziemie seksualne” sieje grozę wśród dzieci i nastolatków w Wielkiej Brytanii, wykorzystując je do swoich skrajnie zwyrodniałych seksualnych dewiacji. Władze udają, że tego nie widzą. Ujawniona przez brytyjskie media prawda o brutalnym „batalionie gwałcicieli” jest tak szokująca, że aż trudno uwierzyć, że dzieje się to w sercu Europy.

Przed sądem w Huddersfield rozpoczął się właśnie proces 29-ciu imigrantów muzułmańskich, w tym dwóch kobiet, oskarżonych o gwałty na nieletnich, przemyt ludzi i narkotyków, dziecięcą pornografię. Lista zarzutów jest zresztą znacznie dłuższa łącznie obejmuje 170 przestępczych czynów wobec 29-ciu osób donosi brytyjskie „Metro”.

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej z zeznań świadków wynika bowiem, że ta islamska banda liczyła co najmniej 100 osób, a liczby ich ofiar nie da się nawet ustalić. W każdym razie policja nie znalazła na to czasu i postanowiono sądzić tylko nielicznych.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, ISIS, ISLAM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Wlk. Brytania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.