Schizofrenia polskich biskupów: W Krakowie “abp Marek Jędraszewski ostrzega przed multi-kulti”, a w Warszawie… Antypolskie działania hierarchów*

Abp Marek Jędraszewski ostrzega przed multi-kulti:  — „Próbuje się to zaszczepić na gruncie polskim”

– donoszą polskie media powołując się na relację ze spotkania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, zamieszczoną na oficjalnej stronie Archidiecezji Krakowskiej.

Podczas spotkania metropolity krakowskiego z mieszkańcami Krakowa i wiernymi archidiecezji, które odbyło się w 27 kwietnia br. w kolegiacie św. Anny, arcybiskup nauczał i odpowiadał na pytania wiernych, m.in. dotyczących relacji Kościoła do świata oraz stosunku Kościoła do uchodźców.

Jedno z pytań zadanych przez przybyłych na spotkanie dotyczyło kwestii uchodźców i pomocy jakiej powinni udzielać im chrześcijanie.

Zdaniem arcybiskupa, pomoc należy przede wszystkim nieść na miejscu konfliktu, a nie „wyciągać na zewnątrz” zagrożonych, — bo grozi to tym, że kraje o najdawniejszych tradycjach chrześcijańskich pozostaną bez chrześcijan.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, ATEIZM, III RP, ISLAM, Jan Paweł II, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, POlska w likwidacji, Sobór Warykański II, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.