Niemcy mszczą się za German Death Camps? – Kolejna fala „polskich obozów” w mediach za Odrą

Pomnik w byłym niemieckim obozie zagłady w Sobiborze. Foto: wikipedia

Po  raz  kolejny  w ciągu kilku dni w niemieckich mediach pojawia się  skanda-liczny zwrot „polskie obozy” —  w  odniesieniu do niemieckich, nazistowskich obozów zagłady.

Częstotliwość   z   jaką   zdarzają   się   naszym  zachodnim sąsiadom tego typu  „pomyłki”   —  może  wskazywać na to,  że to nie jest przypadek. —  Mszczą się za akcję German Death Camps?

Ta   teza   doskonale   wpisuje   się   w   perfidną, kłamliwą politykę historyczną naszych   sąsiadów.  —  Niemcy   od   wielu   lat   próbują   za   pomocą   mediów wpływać na świadomość społeczną.

Nazywają   obozy,  które założyli ich przodkowie na ziemiach naszej okupowa- nej  ojczyzny „polskimi obozami”, 

—   używają  bezosobowego  pojęcia „naziści”  —  zamiast mówić o niemieckich zbrodniach,   —  produkują filmy i seriale jak np. serial   —  „Nasze matki, nasi ojcowie”, —   który uczłowieczał niemieckich, nazistowskich zbrodniarzy.

Po   lawinie „pomyłek” z początku roku i głośnej sprawie przegranego procesu publicznej telewizji ZDF z byłym więźniem Auschwitz Karolem Tenderą,

—  polscy obrońcy   prawdy  historycznej i honoru naszych przodków, zorgani-zowali akcję zatytułowaną German Death Camps.

Autorzy przedsięwzięcia jeździli po Niemczech, —  a później po innych krajach Europy Zachodniej,   —  z banerem informującym, że

—   to   „wspaniały”   niemiecki   naród   jest autorem zbrodni, która kładzie się cieniem na Niemcach i ich wspólnikach.

Tym  razem  niemiecka  radiostacja   „B5 aktuell”, —  należąca do Bayerischer Rundfunk – bawarskiego   publicznego  nadawcy, zamieściła na swojej stronie internetowej to typowe niemieckie kłamstwo.

—  Zrobili to przy okazji prezentacji książki Stephana  Lahnstaedta   na   temat Operacji Reinhard.

Książka   przybliża   historię  —  „ostatecznego   rozwiązania   kwestii   żydow-skiej”.

—  W opisie książki —  radiowcy nazwali „polskimi obozami” obozy zagłady w Bełżcu, Sobiborze i Treblince.

Taktyka podobna jak w wielu innych przypadkach.

Najpierw    rzucają   to   kłamstwo   w   eter,   —  a później, kiedy dany temat się dezaktualizuje,   —  publikują sprostowanie.

Materiał,   który   jest   już   daleko   poza najświeższymi newsami danej strony internetowej,   —   ma wielokrotnie mniej czytelników niż świeży news.

—   W   ten   sposób  wersji sprostowanej, zgodnej z prawdą prawie nikt już nie przeczyta.

Czas,  w którym nasila się kolejna fala obozowego kłamstwa w tym roku, może wskazywać, że —    to zemsta za polską akcję German Death Camps.

Niemieccy   dziennikarze   zwykle   wycierają  swoje załgane pióra wyświechta- nym – „to pomyłka”.

—  Tylko kto jeszcze wierzy w te ich „pomyłki” i  to gorliwe kajanie się, a raczej żałosne przedstawienie hipokryzji i obłudy.

Swoją  drogą,  jeśli nie mam racji i rzeczywiście cały czas się mylą,   —  to może powinni zacząć się badać.   —  Być  może   to jakaś choroba, tragiczne kłopoty z pamięcią, albo katastrofalne problemy z przyswajaniem wiedzy.

______________________________________________________________

PL in Munich‏ @PLinMunich

Radio   publiczne  BR dokonało sprostowania   „polskich obozów”. Przyznano, że —  były   niemieckie @Truthaboutcamps @tvp_info http://www.br.de/radio/b5-aktuell/sendungen/interkulturelles-magazin/der -kern-des-holocaust-stephan-lehnstaedt-100.html …

03:36 – 25.03.2017

  1. Kate

🇵🇱 🇮🇪‏ @KubicaKatarzyna 25.03

W odpowiedzi do @PLinMunich, @TruthAboutCamps, @tvp_info

to jest nie do pomyślenia żeby oprawcy #GermanDeathCamps tak zakłamywali historie.

W odpowiedzi do @PLinMunich, @TruthAboutCamps, @tvp_info

ciekawe ze rosjanka jest autorem tego tekstu

W odpowiedzi do @PLinMunich, @TruthAboutCamps, @tvp_info

bez wypłacenia odszkodowania przez niemcy za zniszczenie 2RP nic nie zrobicie

____________________________________________________________

Konsul generalny w Monachium Andrzej Osiak zapewnił, że polski konsulat zareaguje w tej sprawie.

___________________________

Źródło: wolnosc24.pl, tvp.info.pl

Przez Artur Pokorski –  25 marca 2017 / Za; http://wolnosc24.pl/2017/03/25/niemcy-mszcza-sie-za-german-death-camps-kolejna-fala-polskich-obozow-w-mediach-za-odra/

ZOBACZ:

_______________________________

 KOMENTARZE

  1. Tajemniczy don Pedro 25 marca 2017 at 19:10

Oddolnie, proszę Państwa. Wielu z nas komentuje  różności na różnych porta- lach zagranicznych.   Wystarczy systematycznie używać terminów „Germans”, „German-occupied Poland” i tak dalej, najlepiej używając metody tzw. „szarej propagandy” – bez sugerowania związków autora komentarza z Polską.

Ponadto, sugeruję częste wpisywanie odpowiednich fraz w google.  Ten algo- rytm   się  uczy i można wyeksponować pewne wyniki wyszukiwania i podsu- wane użytkownikom sugestie.

Algorytm uczy się uczy, ale tylko do czasu gdy spełnia swoją polit poprawną rolę (jak np. wtedy gdy pewien filtr zaczął blokowac treści promujące gender kwalifikując je jako zboczenia, co mocno skonfundowało lewackie władze googla ).
Google wspólnie z facebookiem poprzez swój monopol są w stanie teraz lepiej kształtować umysły ludzi niż tv. Pamiętam czasy gdy ludzie wymieniali się na stronach linkami, co mocno uniezalezniało od wyszukiwarek i promowało bezinteresowne dzielenie się wiedzą. Dzisiaj tego nie ma, bo google poprzez swoją praktykę promuje odwrotne zachowania, stając sie w ten sposób wielkim bratem który dostarcza nam tylko takie treści jakie sobie życzy wielki brat.

  1. Libertarian 25 marca 2017 at 19:27

gdyby patriotyczno-socjalistyczne kukiełki z PiS miały chociaż odrobinę honoru to już dawno zakazałyby działalności korespondentów w/w niemieckich mediów na terenie Polski … kara za szkalowanie naszego narodu musi być, ale wątpię żeby osobniki pokroju Kaczyńskiego, czy Szydło odważyły się ją kiedykolwiek wyegzekwować … żeby uzyskać przychylność Niemiec w trakcie podziału dotacji europejskich PiS jest gotów na przyjęcie każdej formy upokorzenia …

Szkoda ze o innych patriotycznych kukiełkach nie wspomnisz, które tez honoru nie miały przez ostanie lata. Tskis Pan małolat?

Wiadomo, ze tamci, to folksdojcze, ale PiS startowala do wyborow z haslem rozliczenia „tamtych”, jako polska-patriotyczna partia. Niewiele juz z tego zostalo. Pozbyli sie obroncow nienarodzonych dzieci, teraz pozbawiaja nas resztki zludzen co do ich polskiego patriotyzmu.

  1. Ron2000 26 marca 2017 at 09:01

Niemcy byli, są i będą najgroźniejszym wrogiem Polski. Mają obecnie silniejszą armię, gospodarkę, a do tego 30 x więcej broni indywidualnej w domach. Przynajmniej to ostatnie można szybko zmienić popularyzując strzelectwo i ułatwiając Polakom dostęp do broni. Uzbrojony naród jest nie do podbicia. Naturalnie szybko należy zlikwidować niemiecki kapitał w polskich mediach, a próbować przejąć niemieckie media przez polski kapitał.

Unia Europejska to to samo do czego dążył Adolf. Kto ma najwięcej głosów w UE ? Niemcy.

  1. Largo 26 marca 2017 at 13:06

W zeszłym roku byłem w Kołobrzegu. Ciężko powiedzieć że w czasie wakacji jest to Polskie miasto bo więcej tam Niemców. Mam 30 lat i znam angielski bardzo dobrze, niemieckiego nie. Wkurzali mnie starsi turyści z Niemiec mający pretensje do mnie iż nie znam ich języka. Paranoja… to że tam się pojawiają i wydają kasę ich sprawa, ludzie tam zarabiający na Nich potrafią gadać w tym języku ale dla Nich to mało.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, EDUKACJA, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, MOWA NIENAWIŚCI, NAZIZM, Niemcy, NIEMIECKI HITLERYZM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia niemieckie, Wojna informacyjna - dezinformacja, Zbrodnie niemieckie w Polsce. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.