Żydowscy kaci z NKWD mordowali Polaków ! – ZAPAMIĘTAJMY TWARZE KATÓW !

comment_3zrky7mo9hbu5j4x4nkicvxjvuanl1cxogimg-jpg2

Katyń przez 50 lat stanowił symbol kłamstwa i jednej z najbardziej skomplikowanych tragedii w naszej historii, która w rzeczywisty sposób zaważyła na losie Polaków.

Odkrycie   przez   Niemców   grobów   w   Katyniu   posłużyło   zarówno   ZSRR, jak i Rzeszy.   —   Sowieci   mogli   spokojnie   zerwać   stosunki   z   rządem londyńskim   i   przygotowywać   się   do   wspieranej   przez   Zachód okupacji,   —   Niemcy   zdobyli   instrument   propagandy, w zupełności opartej na faktach.

Instrument ten bowiem opierał się na ewidentnym fakcie bestialskiego wymordowania Polaków przez żydowskich enkawudystów.

Pomysłodawcą   eksterminacji   polskiej   elity   państwowej  był oczywiście szef NKWD Ławrientij Beria, — który realizował plan wraz z zespołem składającym   się   w przeważającej części z ludzi takich jak

— Bogdan  Zaharewicz Kobułow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow — (ludzie pochodzenia żydowskiego).

Sam mord „zatwardziałych, nie rokujących poprawy wrogów władzy sowieckiej” w lesie katyńskim   — prowadzili na miejscu kierowniczy funkcjonariusze mińskiego komisariatu NKWD

—  Abram   Borysowicz,   Lew Rybak i Chaim Finberg.

O bezpośrednich katach, strzelających Polakom w tył głowy, posiadamy informacje dzięki polskiemu Żydowi Abrahamowi Vidro, o którego zeznaniach niżej.

Nie   będę   tutaj   przedstawiał   chronologicznego przebiegu ludobójstwa, gdyż jest ono powszechnie dostępne dla zainteresowanych.

Interesują   nas tutaj mordercy,   — zapewniający polskich oficerów o powrocie do domów.

Radość była chwilowa.   — Mieli już wkrótce odkryć, że zmierzają pod strażą na wschód.

Po   dotarciu   do   stacji   Gniezdowo   —   obejmowano ich terrorem, odbierano bagaże wrzucane do ciężarówki.

Inna przewoziła ich w celkach do pobliskiego lasu, gdzie w wiejskim budynku wchodzili po trzech i odbierano im posiadane wartościowe przedmioty.

Potem żydowscy mordercy krępowali im z tyłu ręce powrozem lub drutem kolczastym i prowadzili nad dół.

Niektórym zawiązywano na głowie płaszcz lub wpychano do ust trociny.

Podczas drogi walczący byli zakłuwani bagnetami lub roztrzaskiwano im głowy kolbą,   do innych strzelano kilkakrotnie.

W dole leżeli poukładani przez żydowskie komando warstwami, równiutko jedna na drugiej, polscy oficerowie.

Warstwy rozstrzelanych były układane na przemian, twarzami do dołu.

Żydzi musieli tak rozkładać ciała, by zajmowały jak najmniej miejsca.

Doły przyjmowały planowo 12 warstw zwłok.  

— Konieczne było stawanie na trupach i ich ubijanie,   — czego efekty można „podziwiać”   na   zdjęciach.

Praca szła gładko,   — jak wiadomo   —  kończono prostym strzałem w kark ofiar stojących nad dołem lub klęczących na trupach swoich towarzyszy.

Robota dla ludzi wybranych.

Co   do   tożsamości   bezpośrednich morderców z Charkowa, Miednoje i innych miejsc straceń — nie posiadamy niestety informacji.  

—  Jest to najzupełniej normalna historia zakazana.   — Bolszewizm nie jest i nie   może   zostać  nigdy rozliczony oraz nazwany po imieniu,   — podobnie jak jego funkcjonariusze,   — co chyba nikogo nie dziwi.

Tak zwane państwo polskie jest w tej dziedzinie przodownikiem.

Historia musiała przyznać prawdziwość sowieckiego sprawstwa, podanego przez   Niemców,    — o innych niebezpiecznych ustaleniach skwapliwie milczy,    ewentualnie nazywając je znów nazistowską propagandą.

Oczywiście, że jest to propaganda, trzeba było być niemieckim idiotą, by nie wykorzystać takich faktów propagandowo.

Państwa współpracujące z ludobójczym ZSRR,   — obrońcy demokracji oddający mu pod nóż pół Europy,   — nawet w ciągu zimnej wojny nadal wspierały   kłamstwo katyńskie.

Katyniem obciążano niemieckich zbrodniarzy na absurdalnym procesie pokazowym w Norymberdze, prowadzonym m.in. przez specjalistów od praworządności z ZSRR i USA.

W  tym samym też czasie bezpośredni zbrodniarze byli skazywani na śmieszne kary lub rozpoczynali pracę dla NKWD i Stasi tudzież humanistycznych   Amerykanów   i   służb zachodnioniemieckich.

Katyń nie był jedynym kłamstwem propagandowym z Norymbergi, które trzymały się do niedawna nieźle.

Miejmy   nadzieję,   że  reszta   z   nich  padnie w proch jak kłamstwo o Katyniu, — odkrywając wykluczone i skazane na niebyt autentyczne zbrodnie niemieckie.

comment_3zrky7mo9hbu5j4x4nkicvxjvuanl1cxogimg-jpg2___________________________________

@LionK: Julia Brystygier zmieniła nazwisko na Christofer Walken

źródło: zapamietajmy-twarze-katow-fb_wzzw-wordpress-com.jpg

Za; http://www.wykop.pl/wpis/11515790/zydowscy-kaci-polakow-z-nkwd-katyn-przez-50-lat-st/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii 1 Marca Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", ANTYPOLONIZM, HISTORIA POLSKI, II Wojna Światowa, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KATYŃ, KOMUNIZM, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, PRL, ROCZNICE, Roszczenia żydowskie, UB-NKWD, WOJSKO POLSKIE, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie sowieckie, Zbrodnie żydowskie, Żołnierze Wyklęci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.