Żydzi nie wpuścili Jacka Międlara do Wielkiej Brytanii! Czy to ostrzeżenie dla Polski? – Ks. Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku w Londynie za „mowę nienawiści”! |POLECAM!

To Żydzi nie wpuścili Jacka Międlara do Wielkiej Brytanii! Czy to ostrzeżenie dla Polski?

Zobaczymy jak zachowają się teraz polskie władze

Wroc³aw, 11.11.2016. Kilka tysiêcy osób przesz³o ulicami Wroc³awia w Marszu Patriotów (Marszu Narodowego Odrodzenia Polski), 11 bm. Marsz zosta³ zorganizowany przez Narodowe Odrodzenie Polski. Na zdjêciu by³y ksi¹dz, publicysta Jacek Miêdlar. (mk/nlat) PAP/Maciej Kulczyñski

Jacek Międlar. Foto: PAP/Maciej Kulczyński

Narodowiec i były ksiądz Jacek Międlar miał w sobotę po południu wziąć udział w wiecu brytyjskiego narodowego i antymuzułmańskiego ugrupowania Britain First w Telford.    —   Służby graniczne zatrzymały Międlara na lotnisku w Stansted w Wielkiej Brytanii i odesłały do Polski.

Zrobili to żydowscy agenci specjalni.

Jacek Międlar opowiedział polskiemu portalowi na Wyspach „Nowy Polski Show”   —  jak wyglądało zatrzymanie i wielogodzinne przesłuchanie.

– Przywitali mnie dwaj panowie.   — O ile do wczoraj naiwni mogli mieć złudzenia, co do tego kto rządzi tak naprawdę i kreuje wydarzenia cywilizacji łacińskiej,   — to po dzisiejszej sytuacji nie powinni mieć wątpliwości.

Dwaj panowie, którzy czekali na mnie zadali mi trzy pytania i wydaje mi się, że te trzy pytania powinny rozwiać wątpliwości,  kto pociąga za sznurki w europejskiej i światowej polityce.

Pierwsze pytanie brzmiało:   —  czy jest pan antysemitą?

Drugie pytanie brzmiało:   — czy nienawidzi pan Żydów?

Trzecie pytanie związane z notatkami, które miałem, adresy i telefony ale również miałem zapisane nazwisko Ibrahima ibn Jakuba, Żyda z XI wieku, który trudnił się sprzedażą niewolników polskich.

— I jedna z tych osób z wielką nienawiścią zapytała mnie — co robi to nazwisko w moim notesie?

– powiedział Międlar.

–   Myślałem, że jadę do Wielkiej Brytanii a nie do Izraela.  — Ci panowie, którzy na mnie czekali i przesłuchiwali to byli Żydzi.

Zapytałem   pracowników   Border   Force (brytyjska   służba graniczna) —  i   oni wyjaśnili mi,   — że przez kilka godzin przesłuchiwali mnie panowie, którzy są identyfikowani z Jewish Special Branch, — czyli żydowscy agenci do spraw specjalnych.

Przepytywali mnie przez kilka godzin, przeszukiwali wszystkie moje rzeczy

mówił Międlar.

Jednak najbardziej zaskakująca była dla niego reakcja agentów na wypowiedziane przez byłego księdza imię Jezusa Chrystusa.

–   Jeden   z tych agentów z wielką złością reagował na imię Jezusa.

Kiedy   powiedzeniem, że   — moim Panem jest Jezus Chrystus — ten agent krzyknął do mnie: Shut up! (Zamknij się!)   — i wielokrotnie to powtarzał.

A gdy wspominałem, że chcę w Wielkiej Brytanii współpracować z organizacją na rzecz reaktywacji i odbudowy chrześcijańskiej Europy

— powiedział,   — że jestem skrajnym rasistą, antysemitą — i tak naprawdę jestem na podsłuchu od wielu, wielu miesięcy.

Przesłuchanie i przeszukiwanie Międlara trwało kilka godzin.

Pytano go m.in.   — o stosunek do homoseksualistów,   — o stosunek do innych religii   –  czy uważa, że chrześcijaństwo jest lepsze od islamu czy judaizmu itp.

Podczas przesłuchania wyszło na jaw, że jeden z agentów znał bardzo dobrze wypowiedzi Jacka Międlara – znał wiele jego tekstów publikowanych w polskich mediach oraz jego wypowiedzi publiczne.

Agenci   poinformowali go,   — że jego obecność jest zagrożeniem dla obywateli Wielkiej Brytanii.

Jednak po powrocie, na lotnisku w Balicach Międlar otrzymał dokument stwierdzający, że  —  nie miał specjalnej wizy.

Jest   to   kuriozalne,    bo   do   wjazdu   na   Wyspy   nie  potrzeba żadnej wizy – wystarczy dowód osobisty,   — tak jak do innych państw strefy Schengen, który Międlar posiadał, i którym się wylegitymował.

Podczas  przeszukania agenci mówili do siebie:   — Szukaj narkotyków, szukaj noży itp.

Kiedy Jacek Międlar wspomniał, że — jestem radykalnym narodowym katolikiem   — to smutni panowie powiedzieli,   — że jest to mowa nienawiści, na którą nie ma przyzwolenia w Zjednoczonym Królestwie.

W torbie Międlara znaleźli koszulki patriotyczne, które były ksiądz zabrał aby uczestniczyć w biegu Żołnierzy Wyklętych.

— Agenci określili polskie symbole i barwy narodowe jako rasistowskie.

W notatkach Międlara agenci podkreślili wszystkie fragmenty, w których mówi, że Europa powinna być chrześcijańska i tłumaczyli mu, że to jest rasizm. Czyli wg tych żydowskich agentów chrześcijaństwo to rasa…

Według relacji Jacka Międlara nawet pracownicy brytyjskiego lotniska, którzy powiedzieli mu skąd są ci agenci, byli zaskoczeni tym jak go potraktowano.

Co ta cała sytuacja oznacza?

To, że różne służby, — żydowskie i nie żydowskie, — śledzą, podsłuchują i obserwują Polskich obywateli   — nie jest nowością.

Ale   cofnięcie Międlara musi być mocnym sygnałem skierowanym do Polskich władz, bo chyba nikt poważnie nie myśli, że Międlar stanowi jakieś zagrożenie dla Wielkiej Brytanii.

Przyjechałby, pogadał i wyjechał i na Wyspach niewielu by się o tym dowiedziało.  

— Musi być to celowa akcja z przesłaniem do polskich decydentów.

Przekaz   wydaje   się   jasny   –   po pierwsze wszyscy jesteście obserwowani, — po drugie możemy wykorzystać wszystko co o was wiemy,  więc lepiej nie podskakujcie.

Kto miał być odbiorcą tego przekazu?

Być może chodzi o żydowskie roszczenia majątkowe, może o konflikt z władzami Unii Europejskiej a może o interesy związane z nową ustawą hazardową?

Tego nie wiemy,  —  ale z całą pewnością adresat przekazu dobrze wie o co chodzi i ostrzeżenie zrozumiał.

Zobaczymy jak teraz zachowają się polskie władze.

Nasz obywatel został bezpodstawnie, uznaniowo niewpuszczony do państwa, z którym łączą nas umowy międzynarodowe,   — m.in. umowa o swobodnym przepływie osób.

Polskie władze powinny się wstawić za swoim obywatelem i stanowczo zażądać wyjaśnień.

Ambasada RP w Londynie zajęła się sprawą z obowiązku i poprosiła o informacje brytyjskie MSW, która odpowiedziało wymijająco,   — że nie udziela informacji o indywidualnych przypadkach.

Ale najważniejsze będzie stanowisko rządu czyli Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Czy teraz nasi rządzący podkulą ogon czy jednak staną w obronie swojego obywatela?

Reakcja polskich władz pokaże nam,  czy jest tak, jak twierdzi minister Waszczykowski,  że Polska wstała z kolan   — czy dalej robimy łaskę wszystkim jak leci.

***

Adam Wojtasiewicz –  26 lutego 2017  /Źródło: thenowypolskishow.co.uk

Za; http://wolnosc24.pl/2017/02/26/to-zydzi-nie-wpuscili-jacka-miedlara-do-wielkiej-brytanii-czy-to-ostrzezenie-dla-polski-zobaczymy-jak-zachowaja-sie-teraz-polskie-wladze/

***

Ksiądz Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku w Londynie za „mowę nienawiści”!

z18966526qnarodowi-radykalowie-widza-w-ks-jacku-miedlarze-w________________________________________________________

Jak   poinformował   mnie Piotr Szlachtowicz z portalu „Nowy Polski Show” — prosząc o rozpropagowanie poniższej informacji,  

—   dziś   rano na lotnisku Stansted w Londynie został zatrzymany ksiądz Jacek Międlar.

Ksiądz przyjechał do Wielkiej Brytanii na zaproszenie miejscowej Polonii oraz brytyjskich organizacji protestujących przeciwko specyficznie pojmowanej „poprawności”   — polegającej na wyciszaniu i blokowaniu opinii publicznej dostępu do informacji o muzułmańskich gwałtach na brytyjskich dzieciach.

Miał wygłosić wykłady poświęcone właściwie rozumianej wolności w kilku angielskich miastach, m.in. w okolicach Birmingham.

Według informacji wstępnych   — ksiądz został zatrzymany przez Border Force pod zarzutem „mowy nienawiści”.

Na razie nie ma informacji o toku dalszego, przyjętego przez brytyjskie władze, postępowania wobec księdza Jacka Międlara.

WOJCIECH SUMLIŃSKI, PRAWY.PL

Opublikowano: poniedziałek, 27, luty 2017

Za; http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6450-ksiadz-jacek-miedlar-zatrzymany-na-lotnisku-w-londynie-za-mowe-nienawisci

Winnicki: „Zatrzymanie Jacka Międlara (…) uważam za skandaliczne i haniebne.”

Ale jego też mocno krytykuje

13254240_1104785906263916_7209390357386938288_n-1Międlar (Facebook JM) Winnicki (fot. Jan Bodakowski)

Lider Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki w swoim najnowszym wpisie na Facebooku skrytykował zatrzymanie Jacka Międlara w Londynie, —  ale równocześnie dość   — krytycznie ocenił działania Jacka Międlara na wyspach.

Zdaniem Winnickiego

— „zatrzymanie Jacka Międlara na angielskim lotnisku, wyłącznie ze względu na poglądy jakie reprezentuje, uważam za skandaliczne i haniebne.

Będę interweniował w tej sprawie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i w ambasadzie Zjednoczonego Królestwa. — Nie może być zgody na taką quasi-totalitarną cenzurę prewencyjną wobec polskiego obywatela”.

Równocześnie lider Ruchu Narodowego zaznaczył, że

— „działania, które podejmę, są niezależne od faktu, że mam wątpliwości co do słuszności akcji inicjowanej na Wyspach przez Jacka Międlara.

Uważam najkrócej rzecz biorąc, że   — Polacy nie powinni, w kwestii imigracji muzułmańskiej, nadstawiać karku za Brytyjczyków.

Rodacy na Wyspach powinni skoncentrować się na walce o swoje prawa, pielęgnować tożsamość narodową i dbać o polskie wychowanie oraz edukację swoich dzieci.

Póki co natomiast, walka z islamską inwazją odbywa się przeciwko polityce rządu w Londynie i bez zrozumienia u większości społeczeństwa brytyjskiego.

Wiem, że taka postawa wypływa u naszych rodaków ze szlachetnych pobudek.

— Ale myśmy już dosyć nawalczyli się za „wolność naszą i waszą”.

Dosyć już ofiar i nadstawiania karku za innych.   — Zachęcam Polaków na   Wyspach,   — by dbali przede wszystkim o interesy swoich najbliższych i swojej wspólnoty narodowej.

O losach Wielkiej Brytanii tak czy inaczej zdecydują,—  być może niestety, gdy patrzymy na to co się dzieje,  —  ale jednak – Brytyjczycy”.

Jan Bodakowski

–  26 lutego 2017

Za; http://wolnosc24.pl/2017/02/26/robert-winnicki-zatrzymanie-jacka-miedlara-uwazam-za-skandaliczne-i-haniebne-ale/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, CENZURA, Emigracja, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), MOWA NIENAWIŚCI, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Ruch Narodowy, Ruchy Narodowo-Radykalne, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Wlk. Brytania, WYWIAD, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żydzi nie wpuścili Jacka Międlara do Wielkiej Brytanii! Czy to ostrzeżenie dla Polski? – Ks. Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku w Londynie za „mowę nienawiści”! |POLECAM!

  1. Wak pisze:

    To straszne,, czy Ci Żydzi aby nie nastawali na część Pana Jacka ?

Możliwość komentowania jest wyłączona.