Europosłowie z Polski, którzy poparli umowę CETA:

1487178529_t2cxig_600Źródło: https://www.facebook.com/stanislaw.tyszka/?hc…

Komentarze

Ortomen 15 lutego 2017 o 18:22

Tyle zdrajców w parlamencie i w dodatku z każdej strony..
Ja pie….lę – co to za kraj, niemal 250 lat później znów ta sama sytuacja, co w sejmie rozbiorowym w 1773r pod dyktando zaborców.
Polska – naród nieustanie głupich wyborców i parszywych rządzących.

pawel1032 15 lutego 2017 o 18:33

Dobry demoy szkoda ze dla tych posłów najważniejszy jest interes zagranicy zamiast swoich wyborców z PL

Smolensk 15 lutego 2017 o 18:45

Nie bardzo się orientuje, ale w czym nam to zagrozi? Wytłumaczy mi choć jedna osoba zanim zminusuje?

pawel1032 15 lutego 2017 o 19:15

@Smolensk To bardzo złożony temat ma wiele aspektów, mnie najbardziej interesuje ten GMO i żywność zanieczyszczana chemio
http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/ceta-handel-unia-europejska-kanada,35,0,2161443.html
„”Krytycy umowy wskazują, że może mieć ona katastrofalny wpływ na europejskie rolnictwo i rynek żywności. Eliminacja 90 proc. barier na produkty rolne może grozić zalewem tańszych i gorszej jakości produktów zza oceanu.

Samorząd rolniczy zwraca uwagę na to, że kanadyjski model rolnictwa to głównie gospodarstwa wysokotowarowe, przemysłowe, który znacznie różni się od modelu europejskiego, gdzie dominują gospodarstwa rodzinne.

– Wejście w życie CETA doprowadzi do zanikania małych gospodarstw rodzinnych, co najdotkliwiej odczują państwa, w których gospodarstwa rodzinne stanowią podstawę rolnictwa. Znacznie różnią się także koszty energii – bardzo ważnego czynnika przy produkcji rolnej, które w Kanadzie są o wiele niższe – wskazuje prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktor Szmulewicz, który podpisał się pod apelem do posłów o niepodpisywanie umowy.

KRIR zwraca też uwagę na inny ważny aspekt – Kanada jest jednym z trzech największych na świecie producentów żywności zmodyfikowanej genetycznie. Nie jest też wymagane obowiązkowe oznakowanie pozwalające na rozpoznanie takiej żywności, które obowiązuje w UE. W Polskę szczególnie może uderzyć sprzedaż tego typu jabłek, a wiadomo, że jesteśmy największym ich dostawcą w regionie. Do tego Kanadyjczycy zezwalają na dodawanie do żywności różnych środków barwiących, których stosowanie jest u nas ograniczone, a w niektórych państwach zakazane.”

agronomista 15 lutego 2017 o 19:09

Przeciwko TTIP-a wszyscy protestowali, a teraz siedzą cicho i się cieszą z 500 zł. Bo za 500 zł, można przecież sprzedać kraj. Naród wspaniały, tylko ludzie ku…y.

_____________________________

Za; http://demotywatory.pl/4744116/CETA-przeglosowana

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Bieda, CETA - TTIP, FINANSE GOSPODARKA, FINANSJERA ŚWIATOWA, GLOBALIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KAPITALIZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, UNIA EUROPEJSKA, ZDROWIE - ŻYCIE, ŚRODOWISKO NATURALNE - EKOLOGIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.