Kazimierz Świtoń – „Żydzi opanowali centralne władze Solidarności”

„NAJWIĘKSZYM publicznym PRZYZNANIEM się ŻYDÓW, że RZĄDZĄ NASZĄ OJCZYZNĄ i KIERUJĄ niektórymi POLSKIMI „BISKUPAMI”,  było   ŻĄDANIE   ŻYDÓW usunięcia KRZYŻA (…) z terenu KL AUSCHWITZ w OŚWIĘCIMIU” !!!

*****

03.08.2010 WARSZAWA , KAZIMIERZ SWITON PODCZAS PROBY PRZENIESIENIA KRZYZA SPOD PALACU PREZYDENCKIEGO DO KOSCIOLA SW . ANNY . KRZYZ ZOSTAL POSTAWIONY POD PALACEM PREZYDENCKIM PO KATASTROFIE SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO POD SMOLENSKIEM , W KTORYM ZGINAL PREZYDENT LECH KACZYNSKI Z OSOBAMI TOWARZYSZACYMI . FOT. DAWID CHALIMONIUK / AGENCJA GAZETA

03.08.2010 WARSZAWA ,  KAZIMIERZ  ŚWITOŃ PODCZAS PRÓBY PRZENIESIENIA KRZYŻA SPOD   PAŁACU   PREZYDENCKIEGO DO KOŚCIOŁA SW . ANNY .  KRZYŻ  ZOSTAŁ POSTAWIONY POD PAŁACEM PREZYDENCKIM PO KATASTROFIE SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO POD SMOLEŃSKIEM , W KTÓRYM ZGINĄŁ PREZYDENT LECH KACZYŃSKI Z OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI .
FOT. DAWID CHALIMONIUK / AGENCJA GAZETA

„… próbowali nas wyeliminować, organizując WZZ w Gdańsku, gdzie wstawili Wałęsę, którego nazwisko jako agenta Służby Bezpieczeństwa zamieszczone było na drugiej „liście Macierewicza”, — którą Antoni Macierewicz utajnił.

13.06.2006 […] Podam tylko niektóre wydarzenia z mojego życia. — Pragnę zaznaczyć, że kierowana przez żydów Służba Bezpieczeństwa PRL od maja roku 1977   — (kiedy to uczestniczyłem w głodówce protestacyjnej w kościele św. Marcina w Warszawie, w obronie aresztowanych robotników z Radomia i Ursusa)   —  do   roku   1989   sporządziła 20.000 (dwadzieścia tysięcy!!!) stron raportów operacyjnych na temat mojej otwartej walki z żydokomuną, którą to walkę rozpocząłem właśnie ową głodówką w maju 1977 roku.

Dzisiaj nadal fałszuje się najnowszą historię Polski. — Żydzi opanowali centralne władze „Solidarności” i nie dopuszczają do ujawnienia, kto pierwszy i gdzie powoływał pierwsze w obozie komunistycznym Wolne Związki Zawodowe i pokazał drogę do wolności.

Powstanie „Solidarności” przypisuje się Lechowi Wałęsie, — a prawdą jest, że pierwsze Wolne Związki Zawodowe powstały z mojej inicjatywy 23 lutego 1978 roku w Katowicach.

Żydzi z Komitetu Obrony Robotników nie chcieli dopuścić do ich powołania.

Chcieli za wszelką cenę nasz WZZ zdominować i nami kierować. — Ponieważ nie daliśmy się opanować, to w późniejszym okresie pomagali Służbie Bezpieczeństwa nas niszczyć.

Niszczyć dlatego, ponieważ nasze związki miały charakter chrześcijański, a do tego KOR-owcy dopuścić nie chcieli.   — Usiłowali oni zorganizować w Polsce lewackie Komisje Robotnicze – myśmy im w tym przeszkodzili.

Dlatego próbowali nas wyeliminować, organizując WZZ w Gdańsku, — gdzie wstawili Wałęsę, którego nazwisko jako agenta Służby Bezpieczeństwa zamieszczone było na drugiej „liście Macierewicza”, — którą Antoni Macierewicz utajnił.

Wyznanie pana Kieresa, iż Lech Wałęsa nie był agentem SB, — jest jawnym żydowskim oszustwem.

Największym publicznym przyznaniem się żydów, że rządzą naszą Ojczyzną i kierują niektórymi polskimi „biskupami”,   — było żądanie żydów usunięcia Krzyża (…) z terenu KL Auschwitz w Oświęcimiu.

Usunięcie Krzyża z największego cmentarza naszego Narodu, gdzie Polacy mordowani byli przez Niemców za to tylko, że byli Polakami.

My, katolicy mamy prawo mieć na swoich mogiłach Krzyż, — a żydzi, którzy rządzą obozem zagłady w Oświęcimiu,   — tym zamordowanym Polakom tego prawa odmawiają.

Mógłbym podać jeszcze wiele przykładów rządów żydów nad Polską, ale zostawiam je do moich wspomnień o fałszowaniu najnowszej historii Polski, które mam nadzieję wydać jeszcze w tym roku […]

___________________________________

*Walter White, jr: Ukryta Tyrania. Tłumaczenie dr Józef Pawlikowski Wstęp, redakcja i opracowanie Kazimierz Świtoń. ISBN 83-920475-3-2 Wydawnictwo WERS Skr. Poczt. 59, Oddział 4  – 60-962 Poznań 10 E-mail: wolna-polska@wp.pl

Za:  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/17/kazimierz-switon-zydzi-opanowali-centralne-wladze-solidarnosci/

OD REDAKCJI: 

Śp.   Kazimierz  Świtoń zmarł 4 grudnia 2014 r.   — Przytaczamy fragment Jego wypowiedzi jakże trafnie obrazujący rzeczywistość, w której żyjemy. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Autor: CINR CHRISTUS REX

Za; http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2016/12/kazimierz-switon-zydzi-opanowali.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", ANTYPOLONIZM, HISTORIA POLSKI, I WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE - K. ŚWITOŃ KATOWICE, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.