Kontekst smoleński doktryny politycznej ujawnionej przez PiS w Fundacji Batorego

znak-pdf_st-0_77x0_777 – KN1.B.15Kontekst smoleński doktryny politycznej ujawnionej przez  PiS w Fundacji Batorego.

Generalny dalekosiężny cel ujawnił publicznie w 2001 r. krakowski rabin Sacha Pecaric, mówiąc [ http://www.pardes.pl/old/o_nas.html]:

„Te kilka lat, przez które Pardes Lauder ukształtował się i osiągnął swój dorobek pokazują, że pomimo dramatu historii i wszelkich złych prognoz,  

— żydowska nauka i żydowskie życie mogą odrodzić się w Polsce na najwyższym poziomie,   —  kształtując przyszłość polskich Żydów i kierując ich na drogę Tory, która stanowi o istocie żydowskiej tożsamości.

Oby dzieło rozpoczęte prze Pardes Lauder mogło być kontynuowane i oby stało się fundamentem dla odbudowy prawdziwego żydowskiego życia w Polsce,   —  jeśli nie w tym, to na pewno już w przyszłym pokoleniu.”

Realizacja tegoż rozpoczęła się na dobre z chwilą rozmontowywania bloku sowieckiego przez Gorbaczowa.

Możni tego świata dobili nowego targu i kraje dawnego demoludu zostały przekazane   w   objęcia tworzącego się zachodniego nowego świetlanego kraju rad – UE.

W ślad za tym podjęto stosowne zakulisowe działania. —  Uczestniczą w tym komunistyczne wówczas władze Polski.  

—  Z czasem oficjalnie już ujawniono, że w 1988 r.: – Wrzesień – Polska i EWG nawiązują stosunki dyplomatyczne.   —  Rozpoczynają się negocjacje w sprawie umowy o handlu oraz współpracy gospodarczej.

Czytaj:Jan Olszewski i Układ Europejskihttps://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/21/jan-olszewski-i-uklad-europejski-z-16-12-1991-r/

Dla wprowadzenia w życie przygotowanych tajnych planów uszykowano „kanciasty stół” – zwany okrągłym stołem, solennie dobierając do niego jedynie słusznych uczestników.

Aby powiódł się cały plan koniecznym stało się wmówienie całemu Narodowi Polskiemu    (również i innym narodom byłego „demoludu”), 

—  że Naród Polski odzyskał suwerenność, że Polska z dnia na dzień odzyskała swą wolność i niepodległość.

Nową niewolę nazwano wolnością.

Potajemnie   przed  Narodem Polskim, —  a nawet przed posłami na Sejm RP  sporządzono   w   Brukseli   w   dniu   16  grudnia 1991 r. „Układ Europejski”, —   który pod osłoną burzy lustracyjnej 1992 r. przepchnięto przez Sejm RP – a następnie układ ten ratyfikował Lech Wałęsa.

Czytaj: „Nocna zmiana – czy nocna zdrada?” https://jozefbizon. wordpress. com/2011/08/07/nocna-zmiana-%E2%80%93-czy-nocna-zdrada/

Potem szło już wszystko w miarę gładko wykańczając po drodze wszelkich przeciwników tegoż stanu rzeczy,  

—  a Lech Kaczyński stanął na wysokości postawionego mu zadania wspierając środowiska żydowskie w Polsce,    a co opisałem w artykułach:

Prezydent Kaczyński porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona” 

/ https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/prezydent-kaczynski-porownal-siebie-do-izraelskiego-premiera-ariela-szarona/ ;

Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich

https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/

Do realizacji wyżej opisanego celu wykorzystano do perfekcji dwa bardzo istotne czynniki natury społecznej, a to:

 • bardzo silną awersję społeczeństwa polskiego do bloku wschodniego, a w szczególności do ZSRR —  (podtrzymywaną cały czas przeróżnymi działaniami,   —  w tym do samego końca przez samego Lecha Kaczyńskiego),
 • a także bardzo pozytywne postrzeganie USA przez Polaków – jako wybawcy, zbawcy i dobrego wuja Sama rozdającego dolary komu popadnie.

Czas jednak płynął i zdawano sobie sprawę z tego, że koniec końców Polacy zaczną trzeźwieć i powstanie realna groźba zawalenia się tej całej misternie realizowanej strategii.

Remedium na to było bardzo proste.

Wytworzono poprzez sztuczny podział dwie duże (w rozumieniu poparcia społecznego) partie; PiS i PO – obie wywodzące się KOR-u, pozostawiając przy tym pozostałości partyjne po PRL    (SLD, PSL i wszelkie inne lewactwo).

Sen z powiek spędzało jednak to, co w swym wykładzie w Fundacji Batorego George’a Sorosa wyłożył Jarosław Kaczyński w dniu 14.02.2005 r.

[ więcej w: „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa” /https://jozefbizon. wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktual nienie/

 „W   2002  roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.  —  W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.

Ale   jeżeli   w   Polsce   dojdzie   do sytuacji, w której połączą swoje siły, —  nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach,   —  tylko przy urnie wyborczej, —  całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa,

—  to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”

Przed   10   kwietnia  2010 r.  – po upływie 5-ciu lat od chwili wygłoszenia przez Jarosława Kaczyńskiego tego zagrożenia dla realizacji głównej strategii – mieliśmy następujący stan:

 • – Prysł mit Ameryki, no i pokazano co oni potrafią w Iraku, a i w Afganistanie, no i co posłużyło do tego jako pretekst,
 • – Żydzi pokazali światu co potrafią wyczyniać w Gazie,

  – Znacząco osłabł straszak wschodni w postaci Rosji i Białorusi,

 • – Obiecane cuda unijne na kiju nie nastały, a słoneczko Peru też tu nic nie pomogło,
 • – Polacy mogli zobaczyć w pałacu prezydenckim świętowanie Chanuki i prezydenta bawiącego się z rabinem w gry chanukowe, — a także chadzającego po tym pałacu uśmiechniętego prezydenta Lecha Kaczyńskiego w mycce na głowie i zapalającego menorę;  — a i wielce uradowanego po podpisaniu przez tegoż prezydenta aktu zatwierdzającego niewolę Narodu Polskiego,

   

 • – Wybory prezydenta miały się odbyć na jesieni i do tego czasu mogła się wyłonić realna groźna konkurencja nie akceptująca dalszej realizacji   dotychczasowego kursu politycznego,

—  a w wyborach do Sejmu RP w 2011 r. mogło się ziścić to czego się obwiano  – że połączą swe siły „całkowicie wykluczeni” z „częściowy wykluczonymi” i wspólnie razem pogonią to całe dotychczasowe towarzystwo.

10 kwietnia 2010 – katastrofa samolotu TU-154 pod Smoleńskiem – i:

 • – 7 dni narodowej żałoby i siedem dni bardzo intensywnego prania mózgów Polaków przez wszystkie media (a i przez innych wpływowych) zakończone pochówkiem Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki na Wawelu. Puszczono, jakoś tak bardzo gładko, wszystko wcześniejsze w niepamięć.
 • – Nagłe ogłoszenie przedterminowych wyborów na prezydenta RP ku zaskoczeniu reszty nieprzygotowanej do takiego obrotu sprawy.

A i wybory do Sejmu z pewnością odbędą się szybciej, bo na jesieni tego roku zamiast w roku następnym.

 

 • – Intensywny powrót do rosyjskiego straszaka poprzez sianie wszelakiego   rodzaju   insynuacji,  —  jakoby Rosjanie mieli interes w tej katastrofie pod Smoleńskiem.
 • – Kandydowanie Jarosław Kaczyńskiego na urząd prezydenta RP – jako   zbawcy    Narodu   Polskiego,   —   i   wszystko   wskazuje   na to,   — jeżeli tak dalej pójdzie, — to realizacja  generalnego celu i realizacja strategii wygłoszona w Fundacji Batorego niczym nie zostanie zmącona – w każdym bądź razie tak sądzą.
 • – A przy okazji,  —  zgodnie z wypróbowaną już u nas metodą, — pod osłoną narodowej żałoby sprzedano firmom USA polskie złoża energetyczne gazu.
 • – Jeśli katastrofa pod Smoleńskiem nie była zwykłym nieszczęśliwym wypadkiem,   — to kto w tym miał interes?   –   bo   kto,   póki   kto, na tym skorzystał to już wiemy.

Dla lepszego jeszcze zrozumienia tego wszystkiego co się w istocie dzieje odsyłam do

Tu odkrywamy prawdę – MATRIX – lekcja 2

https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/07/tu-odkrywamy-prawde-%E 2% 80%93-matrix-lekcja-2/

Boguchwała. A.D. 01 maja 2010 r.  –  mgr inż. Józef Bizoń

____ ___
Przeniesiono z: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2582
_______
07.08.2011

https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/07/kontekst-smolenski-doktryny-politycznej-ujawnionej-przez-pis-w-fundacji-batorego/

Opublikowano 7 Sierpień 2011 by Józef Bizoń

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KATASTROFA SMOLEŃSKA, MASONERIA W POLSCE, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.