Poranny nalot Policji na „antyrasistów”

lewakibtfoDonosicielska inicjatywa „antyrasistowskich” lewaków znana pod nazwą „Ośrodka   Monitorowania   Zachowań   Rasistowskich   i   Ksenofobicznych” — została dziś o 6:00 odwiedzona przez Policję bez wcześniejszych zapowiedzi.

Jak płacze lewactwo,

—  „Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami, które były w środku.   Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie.

Ze szczątkowych informacji, wiemy że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych. (…) Z naszych informacji wynika też, że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, siłą odbierano tam komputery i telefony nawet dzieciom które tam mieszkają.”

Nie są to pierwsze problemy z prawem lewackiego OMZRK, które za cel główny stawia sobie donoszenie na Policję i do prokuratury na rzekomych „rasistów” i „ksenofobów”.

W lipcu zeszłego roku na cztery lata więzienia został skazany jego pomysłodawca i założyciel, —  Rafał Gaweł.

— Białostocka prokuratura postawiła mu kilkanaście zarzutów dotyczących oszustw i wyłudzeń dużych kwot.

Oczywiście,   jak   zawsze  gdy lewackie środowiska przyciskane są przez służby państwowe za swoje machlojki i nadużycia, głośno płaczą o „politycznych represjach”…

___________________

(Na podst. FB, inf. własnych)

3 lutego 2017 12:11 / http://xportal.pl/?p=28314

________________________________________________________

Policja wkroczyła do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

prawy-pl_images_policja_mundur-300x209W piątek o godzinie 6 rano policja weszła do pomieszczeń Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

— Funkcjonariusze dokonali rewizji.

Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie. — Ze szczątkowych informacji wiadomo, że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych.

– Jesteśmy legalnie działającym stowarzyszeniem.   — Dzisiejsze wejście policji do siedziby Ośrodka tratujemy jako próbę zastraszenia i zniszczenia niewygodnej dla rządzących legalnie działającej organizacji pozarządowej

– grzmieli przedstawiciele organizacji, która „wsławiła się” głównie wściekłymi atakami na polskich patriotów.

Z informacji podawanych przez innych członków tej organizacji wynika, że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, gdzie również zabezpieczano znajdujący się tam sprzęt elektroniczny.

___________

Anna Wiejak

Opublikowano 3 lutego 2017 / http://prawy.pl/45412-policja-wkroczyla-do-osrodka-monitorowania-zachowan-rasistowskich-i-ksenofobicznych/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, MOWA NIENAWIŚCI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.