Ukraina – Żydowska inwazja rozpoczęta !

O rozpoczęciu realizacji na Ukrainie tajnego projektu żydowskiego „Niebiańska Jerozolima”.

a1Epokowym wydarzeniem początku 2017 roku, o którym światowe media nawet się nie zająknęły, — było lądowanie w porcie Odessa pierwszej grupy osadników z Izraela, której przewodził Igor Berkut.

Ta grupa składająca się ze 183 żydowskich pionierów   przybyła   na  Ukrainę z Hajfy, — ażeby na żyznej ziemi południowej Ukrainy położyć pierwszy kamień pod fundament „Niebiańskiej Jerozolimy”

– poinformował portal „Kontrolnyj wystrieł” (www.kv-journal.su).

Niewątpliwie następnym będzie Krym.

Z wypowiedzi samego Igora Berkuta, — dyrektora wykonawczego projektu założenia głównego siedliska światowego żydostwa na terytorium pięciu południowych ukraińskich obwodów, — stało się wiadomym, że

— Nowa Jerozolima do 2027 roku będzie dla żydowskich osadników ogniskiem  pomyślności i rozwoju, zbudowanym na technologiach 7-go układu gospodarczego (video poniżej).

Według Igora Berkuta, którego w Izraelu wielu uważa za „moshiacha ben Yosefa”,   — pieniądze i decydujące technologie przełomowe dla Nowej Jerozolimy będą podarowane przez największe domy bankierskie i ponadnarodowe korporacje, które w większości znajdują się w rękach żydów.

Projekt Niebiańskiej Jerozolimy jest praktyczną odpowiedzią na prognozy bardzo dobrze poinformowanego polityka wagi ciężkiej, — Henry Kissingera i,   — nie żyjącego już,   — palestyńskiego   proroka Szejka Yassina, o tym, że

—  już   w  latach 2022-2025 mieszkanie żydów na terenie obecnego Izraela będzie niemożliwe z powodu agresywności otaczającej muzułmańskiej ludności, naturalnych anomalii i nadciągającego kataklizmu „Bitwy końca” (Armagedon).

Pionierska grupa pod przewodnictwem Igora Berkuta rozpoczęła przygotowania infrastruktury do przyjęcia pierwszych 100 tysięcy żydów z Izraela.

Ich przyjazd i rozlokowanie na terytorium Nowej Jerozolimy: obwodów odeskiego, dniepropietrowskiego, zaporożskiego, chersońskiego i nikołajewskiego,   — oczekuje się do połowy 2018 roku.

A   tuż   przed   końcem 2022 roku planuje się przybycie do Nowej Jerozolimy 6 milionów żydów z Izraela i ponad 12 milionów z Rosji, USA i krajów Unii Europejskiej.

Rządy Nowej Jerozolimy, — kiedy zostanie ona oficjalnie proklamowana po przyjęciu ustawy o decentralizacji Ukrainy, — będą powierzone Radzie Protektorów składającej się z 12 szefów.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

__________________________________________

Za: http://3rm.info/main/66108-nashestvie-nachalos-o-starte-na-ukraine-zavetnogo-evreyskogo-proekta-nebesnyy-ierusalim-video.html

Tłumaczenie Tamara

Publikacja: 2.02.2017 /http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydowska-inwazja-rozpoczeta-2017-02

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, POLITYKA, Rosja, Ukraina, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.