Jankesi! Wynocha z Polski!

[…] Nikt tak, jak Amerykanie, nie potrafi ratować demokracji. No… Lekko przesadziłem – równie dobrze, ale na mniejszą skalę, potrafią to czynić i czynią żydowscy osadnicy państwa Izrael.

A Jankesi?  — Jankesi wpierw, tak na rozgrzewkę, abyśmy nie zamarzli z zimna i nie zgnuśnieli z lenistwa,   —   zrobią   nam  późny Bagdad i coś na wzór obecnego Aleppo, a potem dla tej garstki autochtonów jaka się tutaj ostanie na terenach długo wyczekiwanego państwa Polin wyznaczą rezerwat (jeden w zupełności wystarczy)w celach ochrony innych praw dla grupy etnicznej.

Gdzieś   tam wyczytałem, że oni, Jankesi, przybyli tutaj rotacyjnie, ale na stałe, aby bronić wschodniej flanki NATO – rzekomo przed Putinem.

No tak. Były agent sowieckich tajnych służb jest strasznym zagrożeniem.

Rosja, którą rządzi po swojemu, ulokowała niewielką liczbę swoich żołnierzy w Syrii skąd zresztą już ich wycofuje,   — a taka pokojowa Ameryka Clintonów i  Sorosów reprezentujących Klub Bilderberg chroniony przez CIA   — ma 1000 (!) baz rozsianych po świecie.

Wszędzie gdzie Jankesi „ratowali” pokój i demokrację dziś mamy totalną rozpierduchę.

Jankesów do Polski zaprosili marionetki prezesa Kaczyńskiego, Duda i Macierewicz.

Czyje interesy reprezentuje ten mały wielki człowiek z Żoliborza?

Na pewno jest daleki od idei Romana Dmowskiego, który stwierdzał jasno i wyraźnie,   — nie pozostawiając najmniejszych złudzeń,   — że wszystkie rozbiory Polski były zasługą Żydów.

Chciałbym tym karłom polskiej polityki przypomnieć słynne zdanie Romana Dmowskiego, pod rozwagę, —  by mieli się na baczności:

„Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie”

Wiktor Smol

8 stycznia 2017 r.

http://wiktorsmol.salon24.pl/745454,jankesi-wynocha-z-polski

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, III Wojna Światowa?, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.