ULTIMATUM STONOGI – ZBIGNIEW STONOGA BEZ ZNIECZULENIA … / … to Jacek Kurski przekazał mu akta afery podsłuchowej.

macarthurprop-jpg1______________________________________ Stonoga: To Jacek Kurski przekazał mi akta afery podsłuchowej

23.10.2015 Warszwa , Konwencja wyborcza partii Korwin N/z Zbigniew Stonoga oglosil poparcie dla partii Korwin fot. Aleksandra Szmigiel-Wisniewska/REPORTER

23.10.2015 Warszwa , Konwencja wyborcza partii Korwin N/z Zbigniew Stonoga oglosil poparcie dla partii Korwin fot. Aleksandra Szmigiel-Wisniewska/REPORTER

Zbigniew Stonoga ujawnił we wczorajszym programie Polsat News ”Skandaliści”,  że  — to Jacek Kurski przekazał mu akta afery podsłuchowej.

Znany biznesmen 8 i 9 czerwca 2015 roku upublicznił na swoim profilu Facebookowym akta afery podsłuchowej. — Znalazły się w nich zeznania z przesłuchań, dowody w sprawie oraz dane osobowe przesłuchiwanych. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą Stonoga przyznał, że materiały przekazał mu obecny szef TVP Jacek Kurski.

—  To   była   akcja,   która   odbyła  się wspólnie i w porozumieniu z PiS.

Z pełną premedytacją ją przeprowadziłem.   —  Cieszę się, bo jednak takie  szkodniki, jak cudowne dziecko polskiej demokracji Radek Sikorski jest, gdzie jest

—opowiadał w programie.

Po publikacji akt zmian w rządzie dokonała premier Ewa Kopacz. Zdymisjonowani zostali minister zdrowia, skarbu oraz sportu. Z funkcją marszałka Sejmu pożegnał się Radosław Sikorski.

RadioZET.pl/DG / 22.01.2017 16:21 /http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Stonoga-ujawnia-skad-mial-tasmy-na-PO-00035734

____________________________________________________________

logo-wide

↓ Tak Kwiatkowski zapewniał o ułaskawieniu /

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8218/tak-kwiatkowski-zapewnial-o-ulaskawieniu/

duda-dowod-jpg2-3» POSŁUCHAJ » KLIKNIJ W OBRAZ

Ultimatum Stonogi /

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8221/ultimatum-stonogi/

ultimatum-stonogi-_o-jpg225 stycznia 2017

Niech nikt nie liczy na to że prezydencka oferta Adama Kwiatkowskiego skierowana do mnie i połączona z ujawnieniem akt afery podsłuchowej przekazanych przez Jacka Kurskiego na twardym dysku ich wgranie na chińskie serwery przez bardzo znanego dziennikarza kojarzonego z PiS ucichnie siłą bezpodstawnych komentarzy znanych dziennikarzy, które sprowadzają się do wnoszenia w przestrzeń publiczną poglądu, że źródło w osobie Zbigniewa Stonogi jest niewiarygodne.

Doskonale rozumiem przedmitowa grę bo przecież wy dziennikarskie-ogniwo honoru, rzetelności i prawdomówności boicie się uwiarygadniania Zbigniewa Stonogi.

Od 15 lat cały dziennikarski marazm na skutek działań WSI reprezentowanych w przestrzeni publicznej przez Dorotę Kanię (Życie Warszawy, WPROST, TVP,a obecnie niezależna) czy Przemysława Wojciechowskiego (TVN,TVP) niejednego człowieka zniszczyliście, zaszczuliście i zaprowadziliście na stryczek.

Każdy z Was a przecież nie wszyscy macie magistra po trzydniowym kursie w Moskwie ma zachowane to minimum logicznego myślenia. Jeśli ktoś z Was ma do mnie jakiś zarzut związany z kłamstwem to niech to jasno powie gdzie, co i kiedy

Działacie profilaktycznie utrudniając moje dotarcie do mas, bo co to będzie jak przyjdzie pora na zaszkodzenie komuś kogo lubicie albo z którego doicie kasę?!.

Niedopuszczalne jest dla dziennikarza nawet tak gównianego dziennikarstwa jak to polskie w którym wystawiacie dupska zawsze w tą stronę gdzie Was może zaskoczyć obóz rządzący by opluwać Człowieka zza kamer i bez możliwości dania mu szansy na rónie publiczną obronę.

Czekam na zaproszenia do wszystkich wiodących akcji 7 dni, a gdy mnie nie zaprosicie i nie przedstawicie dowodów mego kłamstwa zacznę Was z kamerami odwiedzać w waszych domach, rozdawać na FB wasze prywatne telefony prosząc ludzi by do Was dzwonili i pytali o te dowody, spowoduję sytuację, że i Wasze dzieci zapytają tato a dlaczego oni mówią, że ty kłamiesz.

Dlaczego nie było stać TVN-u na opublikowanie nagrywanego ze mną 3 dni programu   z   Sekim   i Morozowskiem w roku 2007 wówczas chodziło właśnie  o Colloseum i korupcję najwyższych rangą urzedników państwowych.  Wystraszyliście   się   dowodów  a moi wrogowie od Was dostali kpl materiałów jakie na nich miałem.

Dlatego dzisiaj Panie Sekielski nie idę do Pańskiego programu bo Panu nie ufam i jasno piszę dlaczego nie ufam.

Większość z Was jest ćpunami, zmieniającymi partnerów czy partnerki częściej niż my zwykli ludzie zmieniamy skarpetki.

Sądy cywilne nie nadążają z orzekanie rozwodów, a USC z dawaniem Wam nowych ślubów. Jeżeli nie przedstawicie mi dowodów opluwania mnie w radiach, telewizjach czy gazetach rozpętam w Polsce najlepszy SHOW w historii.

Panie Schetyna niech Pan nie opowiada głupot w mediach przecież doskonale Pan wie, że zadzwoniłem do Pana i mówiłem że są dowody na przestępstwa związane z Waszym upadkiem. Odmówił Pan spotkania -czy może Pan to potwierdzić lub temu zaprzeczyć jeszcze dziś?

Na koniec prośba jeszcze do Pana Żyda Hartmana. Pisz sobie Pan jak tam te wasze icki mordują palestyńskie dzieci, a nie zarzucaj mi pseudo profesorku kłamstwa, bo póki co jestem u siebie i żaden Żyd nie będzie mi pluł w twarz.

Era „wasze ulice,nasze kamienice, a waszymi łbami będziemy trotuary wykładać” dawno minęła jak się Panu w Polsce nie podoba to niech Pan wyjeżdża do siebie-szerokiej drogi północa bo jak Pan wie przez południe kiedyś było niebezpiecznie.

Do zwyrodnialców, którzy zrujnowali moje życie.Uwaga łachy!
Sto osiemnaście procesów karnych, sto osiemnaście uniewinnień, zamordowanie matki, odebranie możliwości utworzenia rodziny jaką chciałem mieć, sponiewieranie w mediach, 15 lat w sądach, około 6.000.000 zł na prawników, 1277 dni w nielegalnym więzieniu, ponad 200 dni w samochodzie transportowym typu STAR.
Kilkadziesiąt spraw karnych i 16 skazań za znieważenia instytucji/funkcjonariuszy państwowych i jedno platformowe za lexusa, co to był 5 letnim wyrokiem uniewinniającym.

Czytaj dalej…

Sześć Minut prawdy o prezydencie wg. córki Dominiki Dudy /

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8217/szesc-minut-prawdy-o-prezydencie-wg-corki-dominiki-dudy/

Sześć Minut prawdy o prezydencie wg.córki Dominiki Dudy

Sześć Minut prawdy o prezydencie wg. córki Dominiki Dudy

wywiad-jpg3-1» POSŁUCHAJ » KLIKNIJ W OBRAZ

wywiad-jpg3-2-1_____________________________________________________

Słuchajcie no pałkowniku Zbigniewie jak dzwoni Pan Stonoga to się odbiera telefony a teraz wyjaśnijcie nam o co chodzi z tą bronią? /

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8213/sluchajcie-no-palkowniku-zbigniewie-jak-dzwoni-pan-stonoga-to-sie-odbiera-telefony-a-teraz-wyjasnijcie-nam-o-co-chodzi-z-ta-bronia/

z19594713vantoni-macierewicz-jpg517 stycznia 2017

Antek dlaczego tolerujesz tą złodziejską paczkę-powiedz nam Antoś! Jak do rana nie będzie dymisji to jutro ciąg dalszy i nie będą to już tylko kapiszony!!!  

Zobacz całość

KARAKAN MOBILE

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/7758/karakan-mobile/

14681769_676032929222189_3640273570700687930_n-jpg613 stycznia 2017

Oto mój nowy projekt antyrządowy. Sprzedam antyPiSowe karty prepaidowe nie wymagające rejestracji z Waszej strony. Karta jest aktywna przez najbliższy rok. Cena za sztukę to 100 zł – wszystkie fajne numery już sprzedane. Koszt połączeń to stawka wg taryfy Play, a doładowania są dostępne wszędzie. 1 GB internetu za 0 zł Jeżeli chcesz kupić przelej kwotę 100 złotych, a następnie na maila karta@zstonoga.pl wyślij dowód zapłaty oraz adres na który mam wysłać kartę – będziesz ją …

Zobacz całość

Za;  http://www.zbigniewstonoga.eu/

Opr. mj

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "AFERA TAŚMOWA" CZERWIEC 2014, AFERY PRAWA, APELE - KOMUNIKATY, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.