George Soros chce zniszczyć Donalda Trumpa

prawy-pl_images_soros_flickr2-300x197A przynajmniej tak twierdzi były współpracownik CIA/NSA Steven D. Kelly, który w sobotę skomentował przetaczające się przez Stany Zjednoczone protesty przeciwko republikańskiemu kandydatowi.

Zdaniem Kelly’ego przyczyną, dla której multimiliarder usiłuje wyeliminować kandydaturę Donalda Trumpa jest   to,   iż ten ostatni nie należy do kontrolowanego przez syjonistów satanistycznego Nowego Porządku Świata (New World Order).

W piątkową noc liczne rzesze protestujących, — a wśród nich wielu Afroamerykanów i Latynosów rozsierdzonych antyimigracyjnym stanowiskiem Trumpa,   —  starło   się   ze   zwolennikami  polityka w Chicago w Illinois, zmuszając milionera do odwołania uczestnictwa w mającym się tam odbyć spotkaniu z wyborcami.

– Zdolność międzynarodowych pośredników handlowych do kontrolowania i wpływania na zmarginalizowanych lub prościej – umysły, nadal jest stosowana w celu niszczenia procesów demokratycznych i praw człowieka

– powiedział Kelly.

– Widzieliśmy destrukcję na Ukrainie, gdzie demony pieniądza takie jak George Soros były wykorzystywane do opłacania faszystowskich demonstracji.

Tę samą taktykę, jak widzimy, wykorzystuje się w amerykańskich wyborach prezydenckich, gdzie George Soros raz jeszcze opłacił agresywne tłumy oponentów w celu przerwania legalnego zgromadzenia będącego wyrazem wolności słowa kandydata, który nie stanowi części kontrolowanego przez syjonistów satanistycznego Nowego Porzadku Świata (NWO)

– tłumaczył, podkreślając, iż Trump nie jest typem karierowicza, nie jest związany z syjonizmem i nie będzie prowadził zgodnej z jego interesami polityki pchania Stanów Zjednoczonych w wojnę światową z Rosją.

– Fakt, iż widzimy najbardziej oczywistych służących Izraela prowadzących do ataku na jednego człowieka powinien stanowić najważniejszą   wskazówkę, że —  partie polityczne to farsa, a prawdziwy wróg cywilizacji, syjonizm, panicznie boi się tego, co stanie się, jeżeli Trump wygra

– dodał.

– Waszyngton działa na założeniu, że każdy urzędnik jest skorumpowany i może zostać wystawiony prokuraturze, jeżeli tylko się wychyli.

Dojście do władzy polityka, który nie należy do satanistycznego sekretnego stowarzyszenia, lub który nie dał się kontrolować poprzez wymuszenie, kładzie cały system kontroli

– przekonywał.

– Jedyna nadzieja w tym, że ten kraj podobnie jak i reszta świata usuną satanistyczne marionetki ze struktur władzy.

— Wszyscy powinniśmy zrozumieć, że nieprzyjaciel naszych nieprzyjaciół jest naszym przyjacielem

– konkludował.

Donald Trump wygrywa obecnie w 15 stanach – w Alabamie, Arkansas, Georgii, Hawajach, Kentucky, Luizjanie, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Newadzie, New Hempshire, Karolinie Południowej, Tennessee, Wirginii i Vermont.

____________________________

Źródło: PressTV

Karolina Maria Koter / Opublikowano 13 marca 2016 /Za; https://prawy.pl/28342-george-soros-chce-zniszczyc-donalda-trumpa/

KOMENTARZ: emjot

[— „Fakt, iż widzimy najbardziej oczywistych służących Izraela prowadzących do ataku na jednego człowieka…”] 

—  … czyżby??? …. grubymi diabelskimi nićmi to wszystko szyte… czyż Trump nie zapewniał żydów o budowie wielkiego Izraela i przeniesienie ambasady do Jerozolimy??? … jak zwykle – jesteśmy świadkami tego samego zgranego od wieków spektaklu – syjoniści są zawsze za a nawet przeciw… zawsze są wszędzie: na lewicy, prawicy i w centrum, zawsze wszystkim świecą w oczy, posmarują gdzie trzeba – a jak to nie wystarcza – to sieją nienawiść, skłócają wszystkich ze wszystkimi i wywołują zamieszki i burdy wrzeszcząc na cały świat, ze to faszyści, nacjonaliści, antysemici…………  a dziw, ze ludzie ciągle się na to nabierają…

PAMIĘTAĆ NALEŻY, ZE ŻYD MOŻE KŁAMAĆ, OKŁAMYWAĆ GOJÓW, ZABIJAĆ ICH I OKRADAĆ – JEST OT CNOTĄ W ICHNICH OCZACH I SŁUŻY NA CHWAŁĘ ICHNIEMU MOSIAHOWI I WIELKIEMU SYJONOWI

ZOBACZ: Izrael z „niecierpliwością czeka na współpracę z Donaldem Trumpem”

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, POLITYKA, USA, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.