Czarnoskóry piłkarz Lecha Poznań atakuje Polskę: “Nigdy tam nie wrócę, to gówno”

keitaCzarnoskóry piłkarz zwiał, nie chce wrócić do treningów i atakuje Polskę. “Nigdy tam nie wrócę, to gówno”

Czarnoskóry piłkarz Muhamed Keita zaatakował Polskę w zagranicznych mediach.   —  Zawodnik wypożyczony z Lecha Poznań zapowiada, że nigdy nie wróci do naszego kraju,   —  bo  —  „życie w nim to gówno”.

Zgodnie z umową jednak powinien już od stycznia trenować w Poznaniu. Nie wywiązuje się jednak z kontraktu i ukrył się przed władzami Lecha w Norwegii. 

Piłkarz przebywa na wypożyczeniu z Lecha Poznań do norweskiego Stabaek.

— Jednakże, Polska nie znajduje się już w orbicie jego zainteresowań.

Przebywając w Norwegii podjął decyzją o braku możliwości powrotu zarówno do Poznania, jak i do innego polskiego miasta.   — W ten sposób spróbował uciec i ukryć się przed Polakami po zakończeniu wypożyczenia.

Napastnik gambijskiego pochodzenia trafił do Lecha Poznań w 2014 roku, ale nie zrobił w Polsce zbytniej kariery.  

— Narzekał na presję i na kłopoty z aklimatyzacją. — Do siatki trafił tylko trzy razy i w końcu został wypożyczony na 18 miesięcy.

Norwedzy nie zdecydowali się go jednak wykupić, więc zawodnik powinien w styczniu wrócić do Poznania, gdyż jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca.

Nie uczynił tego jednak i skontaktował się z norweskimi mediami.

– Nie wrócę do Polski, wszystko tam było złe. To jest strata czasu. Warunki, otoczenie, życie, wszystko, to jest gówno

– powiedział w rozmowie z „Verdens Gang”.

Lech Poznań zareagował i postawił mu ultimatum.   — Albo natychmiast znajduje sobie nowy klub, albo ma czym prędzej wracać do Polski.

– Oj nie, nie, nie. Nie jadę tam

– kategorycznie odmawia.

[A po co?, — że się zapytam?  Niech idzie do swojego diabła!  — to powinna być też nauczka dla niektórych  działaczy otwartych na multi-kulti — jakiś czarny musi być, byle był, żeby nie wyjść na antysemitę i faszystę…. ta moda już przeminęła… a poza tym bierzecie polskie pieniądze od Polaków! PAMIĘTAJCIE! — emjot]

Autor: Wiadomości Pikio / Sty 8, 2017

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, MOWA NIENAWIŚCI, Multikulturalizm, POLITYKA, SPORT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.