Czeski minister: „Kupujcie broń do obrony przed super-holokaustem, popełnianym przez islamskich terrorystów”. – Czesi posłuchali

chovanec-bronCzeski MSW Milan Chovanec.

—  Super holocaust popełniany przez islamskich terrorystów trwa. Każdy powinien kupić broń do obrony przed nim

– takie  słowa wypowiedział minister spraw wewnętrznych Republiki Czeskiej, Milan Chovanec.

Słowa zachęty do kupowania broni minister wypowiedział w czasie kampanii informacyjnej, promującej nowe rozwiązania konstytucyjne w zakresie posiadania broni palnej.

Czeskie   MSW  podjęło inicjatywę szybkiego uchwalenia zmian, których celem   jest   zapewnienie   obywatelom   prawa  do posiadania i noszenia broni — oraz możliwości jej użycia w sytuacji zagrożenia terrorystycznego.

Nowe propozycje mają zostać zaprezentowane w parlamencie w ciągu kilku miesięcy i będą propozycją radykalnej zmiany w porównaniu z obecnie obowiązującym prawem.

W   Czechach,   których   liczba   mieszkańców   wynosi 10,5 miliona, — jest 300   tys.   posiadaczy pozwoleń na broń palną, którzy mają w sumie około 800 tys. egzemplarzy broni.

Na  

100 Czechów przypada więc prawie 8 sztuk broni – siedmiokrotnie więcej, niż w Polsce.

I liczba ta ciągle rośnie.

W związku z sytuacją w Europie   — coraz więcej Czechów uzyskuje pozwolenia na broń i ta sytuacja się nie zmieni.

Słowa ministra są wyraźnym „prztyczkiem w nos” Unii Europejskiej.

Unijne instytucje przez kolejne rozporządzenia i dyrektywy starają się ograniczać liczbę sprzedawanych sztuk broni w obrębie swoich granic.

Czytaj więcej o unijnej polityce dotyczące broni: Zagrożenie terrorem rośnie ale Unia nas rozbraja. Trudniej będzie kupić broń. Ich głupota przeraża

Nie   tak   dawno   nasz   minister   obrony   narodowej   Antoni   Macierewicz — wykluczył   możliwość   zwiększenia   dostępu do broni. — Jego zdaniem Polacy do broni nie dorośli.

—   Przejdźmy  kolejne etapy dorastania do posługiwania się i posiadania broni.   —  Bo broń to jest wielka, wielka odpowiedzialność i trzeba się tej odpowiedzialności po prostu normalnie nauczyć

mówił wówczas Macierewicz.

Dowiedz się więcej: Łatwiejszy dostęp do broni? Macierewicz: za kilka lat

__________________________________

Źródło: express.co.uk

Przez  Radek Piwowarczyk

8 stycznia 2017

Za; http://wolnosc24.pl/2017/01/08/czeski-minister-kupujcie-bron-do-obrony-przed-super-holokaustem-popelnianym-przez-islamskich-terrorystow/

ZOBACZ:

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Czechy, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, NATO, POLITYKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.