Samorządowcy z PO i PSL robią na złość rządowi i sprowadzają muzułmańskich imigrantów?

images_nowe_rozne_a_z_i_imigranci_tir7-300x235Takie informacje spływają do biura poselskiego poseł Krystyny Pawłowicz (PiS).

– Czy te tysiące różnych „uchodźców” przemieszczających się grupami po Polsce, szczególnie przy zachodniej granicy, ale i w centrum, przebywa w Polsce legalnie?

– pyta poseł Krystyna Pawłowicz, która otrzymuje niepokojące sygnały o osiedlaniu w Polsce muzułmańskich imigrantów   — mimo sprzeciwu rządu Prawa i Sprawiedliwości.

– Wchodzą z niemieckimi papierami i zasiłkami i swym często agresywnym zachowaniem zastraszają Polaków

– zauważa, tłumacząc, iż otrzymuje wiele maili w tej sprawie, które wpływają do jej biura poselskiego od zaniepokojonych ludzi.

Wiele z tych skarg dotyczy konkretnych osób i konkretnych miast, — w tym Gdańska i jego władz samorządowych z prezydentem miasta Pawłem Adamowiczem na czele,   — który zapowiedział (i prawdopodobnie wprowadził tę zapowiedź w życie),

—  że wbrew rządowi będzie przyjmował różnych uchodźców w okolice tego miasta,   — na złość PiS-owi,   — w celu wykonania niemieckich zaleceń.

– Czy   jest   jakaś   centralna   kontrola nad tą imigrancką „turystyką” po Polsce,   — czy też opozycyjne wobec rządu samorządy PO-wskie i PSL-owskie mogą robić co zechcą wbrew interesom Polski i Polaków?

– pyta poseł Pawłowicz.

_____________________________

Anna Wiejak

Opublikowano 2 stycznia 2017

Za; http://prawy.pl/43736-samorzadowcy-z-po-i-psl-robia-na-zlosc-rzadowi-i-sprowadzaja-uchodzcow/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PSL. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.