Fatima Centre: Raport specjalny – Tylko Ona może nam pomóc! Siły zła wpychają świat w wojnę.

immaculate-heart-of-mary-fatima_lagloriadelasantisimavirgen-wordpress-comTylko Ona może nam pomóc! Siły zła wpychają świat w wojnę.

Raport specjalny Fatima Centre

Analiza w 2 częściach: pierwsza – obecna trajektoria w kierunku III wojny światowej, i druga – jedyne rozwiązanie tej zbliżającej się tragedii.

a137Część 1

Nadchodzące niebezpieczeństwo III wojny światowej

Rozdział 1.

Pierwszy akt III wojny światowej? Mord 298 osób

Wydaje   się,  że zniszczenie Malezyjskich Linii Lotniczych Lot MH-17 w dniu 17 lipca 2014  — miało sprowokować wojnę, — albo przynajmniej eskalację napięcia między siłami NATO i Rosją z powodu Ukrainy.

Wbrew nieuzasadnionym oskarżeniom z ostatnich miesięcy przez liderów amerykańskich i brytyjskich, że bojownicy cywilni z Ukrainy wschodniej zniszczyli  MH-17 dostarczoną przez Rosję rakietą BUK 21 ziemia-powietrze, — jedyne dostępne realne fakty pokazują, że samolot zestrzelił samolot wojskowy  —  (a zatem nie cywilna milicja, która nie ma sił powietrznych).

Dobrze udokumentowana, szczegółowa odpowiedź Rosji na oskarżenia jej uczestnictwa i odpowiedzialności w katastrofie została w większości zignorowana przez zachodnich liderów i media.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, KARY BOŻE, KOŚCIÓŁ KATOLICKI, PAPIEŻE, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WIARA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.