Żydowski tygodnik twierdzi, że Polacy to spadkobiercy niemieckich nazistów, a obozy śmierci były niemiecko-polskie

prawy-pl_images_nowe_rozne_a_z_i_izraelusa-300x195Portal internetowy tygodnika The Jewish Press adresowany przede wszystkim  do ortodoksyjnych żydów, kierujących   się  zasadami Talmudu, — w sposób szokujący a zarazem skandaliczny relacjonował wydarzenia, do których doszło po zabójstwie 21-letniego mężczyzny w Ełku, dokonanego przez muzułmańskich imigrantów.

—  „[…]  w niedzielę, 1 stycznia, — informuje policja, —  budynek kawiarni [?] został otoczony przez 200-300 miejscowych, którzy wykrzykiwali nazistowskie hasła.   — Rzucali w lokal petardami i kamieniami, wybijając okno, zniszczyli wyposażenie a w końcu podłożyli ogień.”

—  napisał autor artykułu, który jednak nie podpisał się pod tekstem z imienia i nazwiska.

Później   przeszedł   do   nakreślenia   fragmentarycznej i przekłamanej historii Ełku.

Pisze tak:

Przed II wojną światową Ełk (ówcześnie Lyck) oraz jego przyległości zamieszkiwali   w   95 proc. luteranie.   — Po tym, jak wysiedlono stamtąd większość populacji niemieckiej, religią większości w Ełku stał się katolicyzm.

Lyck był miastem, gdzie wydawano pierwszy tygodnik w języku hebrajskim, HaMagid założony w 1856 r. przez rabina Eliezera Lipmanna Silbermanna.   — Gazeta ostatecznie przeniosła się do Berlina.

— Lokalna żydowska populacja została skazana nawet zanim naziści przejęli   władzę   w   1933  roku.   — W 1932 r. został zaatakowany lokalny   farmaceuta   Leo Frankenstein – do jego domu wrzucono granat ręczny.

Fala antysemickich ataków zintensyfikowała się po 1933 i wielu lokalnych kupców i intelektualistów o żydowskich korzeniach zostało aresztowanych. W czasie Nocy Kryształowej, żydowskie sklepy i synagogi w Lycku zostały splądrowane i zniszczone. Wielu żydów opuściło Lyck, niektórzy z nich trafili aż do Szanghaju. Spośród tych, którzy pozostali, 80 zostało zamordowanych w niemiecko-polskich obozach śmierci.

Z powyższego tekstu wynika jednoznacznie, że zdaniem autora — Polacy współpracowali z Niemcami w okresie II wojny światowej

– sformułowanie „niemiecko-polskie   obozy   śmierci”   — można   bowiem   odczytać tylko w jeden sposób.

Warto dodać,   — że redakcja tej syjonistycznej gadzinówki mieści się w Nowym Jorku,

— czyli dokładnie tym samym mieście, w którym ze społecznością żydowską,  spotkał   się w zeszłym roku prezydent Andrzej Duda.

Od spotkania nie minęło nawet pół roku, a już naród Polski znów jest przez lokalną diasporę żydowską szkalowany w oczach świata.

Ciekawe,   — czy władze Polski zamierzają pociągnąć gazetę do odpowiedzialności karnej?

____________________________

Anna Wiejak/ Opublikowano 3 stycznia 2017  /Za; http://prawy.pl/43766-zydowski-tygodnik-sugeruje-ze-polacy-to-spadkobiercy

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, III RP, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.