Antysemickie okrzyki na Marszu Bandery w Kijowie : „Jude – Het!” [+VIDEO]

07087404eb6a9c9f7d00d58610548486źr: wikicommons

Na Marszu Bandery w Kijowie uczestnicy żądali wypędzenia Żydów z Ukrainy —   wznosili okrzyki  —   „Jude – Het!”

Pierwsze   słowo   —  zapożyczone   od niemieckich nazistów oznacza Żydów, —  drugie słowo, z języka ukraińskiego  —   oznacza   „precz!” albo   „won!

Fragment wideo, na którym słychać okrzyki, opublikował dyrektor Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego Eduard Doliński na swojej stronie na Facebooku.

—  Polecamy Państwa uwadze obejrzenie fragmentu wideo z wczorajszego marszu z pochodniami na cześć urodzin Stepana Bandery,  —   poświęconego rozwiązaniu kwestii żydowskiej

—  napisał.

Ironizował również, że

—  „niektórzy eksperci” usłyszeli w  okrzykach protestujących frazę   —  „Jura – Hej”, zamiast „Jude – Het !”

Przypomnijmy, że  w Kijowie w dniu 1 stycznia setki zwolenników Bandery wzięli udział w marszu z pochodniami

Uczestnicy przemaszerowali przez centrum stolicy, nieśli na czele kolumny ogromny portret Bandery, a także transparenty z hasłami

—  „Zwyciężymy drugi Chanat Chazarski” czy „Nacjonalizm naszą religią. Stepan Bandera naszym prorokiem.” 

Pochód zabiezpieczany przez kilkuset funkcjonariuszy odbył się bez żadnych zakłóceń.   —  W sumie w akcji wzięło udział około 800 osób.

ZOBACZ TEŻ:

_________________________________________________

Wtorek, 03 stycznia 2017 ; http://www.kresy.pl

KOMENTARZE:

Costner:

03.01.2017 19:36
Akurat w tym przypadku należy Ukrainców popierać. Chyba, że ktoś nie wie, o czym pisze i co żydzi wyprawiają na Ukrainie i to nie tylko z Ukrincami, ale i z Polakami.

MP:

03.01.2017 20:35
Jeżeli to nie jest żydowska prowokacja (czas nadszedł) to co to jest. Jak dobrze podłubać w życiorysach UPA-OUN-Kanalii, ze zdumieniem możemy stwierdzić iż ideolodzy tej faszystowskiej kabały to pół lub ćwierć żydy. Podobnie jak Hitler rzekomo spowodował z nienawiści holo-SHOAH-kaust, a jego partryjka NSDAP, przepięknie współrzadziła z  SYJONISTAMI niemieckimi od lat 30-tych do 1941 prawie roku. To wtedy co USA odsyłało statki z żydami z powrotem do RZESZY prosto do obozów zagłady, a STALIN przyjaciel żydów w ramach przyjażni niemiecko-bolszewickiej, też wyłapywał zbiegłych z Niemiec do żydobolszewickiego raju żydów, pakował w wagony i słał swemu towarzyszowi tez komuniście HITLEROWI z wyrazami przyjażni I TEŻ NA OGÓŁ DO OBOZÓW ZAGŁADY. Tak więc @Costnerze, nie wiem kogo chcesz popierać, bo zaprawdę powiadam Ci ”NIC NIE JEST TAKIE JAK WYGLĄDA..”

ZOBACZ TEŻ:

Wypędzenia Żydów z Ukrainy: „Prorok Bandera, Żydzi won!” – skandowali nacjonaliści w Kijowie

Tysiące Banderowców na ulicach ukraińskich miast. Czcili mordercę Polaków w rocznicę jego urodzin.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CHAZARIA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, JUDAIZM - ŻYDZI, NAZIZM, POLITYKA, Ukraina, UPA-OUN. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.