Kłamstwo żydowskie – Włodek Kuliński: „Nasza Klasa” w szwedzkich szkołach.

Kłamstwo żydowskie

Włodek Kuliński: „Nasza Klasa” w szwedzkich szkołach.

wirtualnapolonia-com_wyg7rw_600foto: wirtualnapolonia.com

Kłamstwo o rzeźnickiej procedurze zabicia 40 Żydów przez polskich sąsiadów w stodole, w Jedwabnem. — Oparte na kanwie „Naszej Klasy” Tadeusza Słobodzianka. 

Wpuszczano ich kolejno do stodoły gdzie czekali na nich oprawcy z rzeźnickimi narzędziami, którzy najpierw, zaczynając od rabina, ogłuszali młotkiem, potem podrzynali im gardła, a potem rozpruwali im brzuchy, aby wypłynęła krew z uzasadnieniem, by się grunt nie zapadał i było zgodnie z procedurami uboju świń. Wszyscy mordercy to znani z imienia i nazwiska mieszkańcy Jedwabnego, byli uczniowie jednej klasy.
Pozostałe kobiety i dzieci w ilości od 700 do 1600 wtłoczono do tej samej stodoły, którą podpalono w czterech rogach.
Oprócz stałej prezentacji w teatrze Galeasen w Sztokholmie i dostępnym w  języku szwedzkim na sajcie sverigesradio.se słuchowiska, sztuka Nasza Klasa będzie teraz pokazywana przez objazdowy teatr w szkołach całej Szwecji.

***

Wcześniej,  — 27 stycznia w 70 rocznicę wyzwolenia Auschwitz, — wersję teatralną „sztuki” Nasza Klasa obejrzała, cała elita polityczna Szwecji z premierem Stefanem Löfvenem na czele.

Niezrozumiałym   jest   —    dlaczego IPN do tej pory nie reaguje,   — w/w opis w jego szeroko na całym świecie prezentowanej sztuce nie znajduje potwierdzenia w zeznaniach 111 świadków przesłuchanych przez IPN

„Sztuka” zawiera szereg misternie skonstruowanych konfabulacji o rzekomym rzeźnickim procederze w stodole,  — podnosi poziom negatywnych emocji i nienawiści etnicznej do Polaków wśród oglądających ją widzów w Szwecji i na całym świecie.

Należy wystosować odpowiednie wyjaśnienie w tej sprawie do oficjalnych szwedzkich decydentów.

Na polskie władze raczej nie ma co liczyć, ale może… „Nasi z 68g-o” – Żydzi Polarni ze Skandynawii mający większe rozeznanie, choćby oni spróbują zaprotestować u swoich.

Włodek Kuliński/Wirtualna Polonia

Za: http://wirtualnapolonia.com/2015/04/06/wlodek-kulinski-nasza-klasa-w-szwedzkich-szkolach/#more-42185

======================

ŻYDOWSKIE KŁAMSTWA i zmowa milczenia ZDRAJCÓW Polski

http://www.cda.pl/video/118325dc/JEDWABNE-ZYDOWSKIE-KLAMSTWA-i-zmowa-milczenia-ZDRAJCOW-Polski

==========================

Żydowskie kłamstwo nad kłamstwami.

http://niepoprawni.pl/polecanka/zydowskie-klamstwo-nad-klamstwami

=================================

Jedwabne – cz.1: „Szwindel IPN-u”

Konwent Narodowy Polski / Marzec 8, 2014

gazeta-polska-jpg1———————————————————————————————————-

„Z   ROZPĘDU NAPISAŁEM KILKUDZIESIĘCIU,   CHODZIŁO  OCZYWIŚCIE O KILKUSET” czyli O SZERZENIU PODŁYCH, ANTYPOLSKICH OSZCZERSTW przez „DZIENNIKARZY” ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZATRUDNIONYCH  W RÓŻNEGO RODZAJU GAZETACH „polskich” i INNYCH „niezależnych” DZIEŁACH PRZY NICH POWSTAŁYCH ?!!!

– Dawid Wildstein, syn Bronisława Wildstein’a, członek nowej redakcji kwartalnika Fronda i publicysta mediów powiązanych z polskojęzyczną „Gazetą Polską” — oraz ośrodkami propagandowymi quasi-politycznej organizacji PiS, kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego

żydowska propaganda nienawiści do Polski

*****

Kolejny naoczny świadek mordu w Jedwabnem, dokonanego przez Hermana Schapera, Waldemara A. A. Macholla oraz Izaaka Stoltzman’a.

http://www.youtube.com/watch?v=GO70J6XHx54&feature=youtu.be

http://tv-1.pl/uncategorized/jedwabne-to-zydowskie-klamstwo-a-niemiecki-mord/

Żydzi kłamią. Zawsze kłamali, i zawsze będą kłamać.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pierwsze-zydowskie-klamstwo-fabrykacja-starego-testamentu-o-tym-ze-izraelici-byli-niewolnikami-w-egipcie-2015-03

Więcej o kłamcach;

http://riese-inne.blogspot.com.au/2013/03/sowiogorski-olbrzym-i-swiatowe.html

Żydowskie kłamstwa

JEŚLI   CHCESZ   WIEDZIEĆ,   KTO  JEST PRAWDZIWYM OPRAWCĄ TWEGO KRAJU, TO ZADAJ SOBIE TO PYTANIE:   — KOGO MI NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ W MOIM KRAJU?

A odpowiedź nasunie się sama.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-klamstwa-cezary-zbikowski-2014-03

ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI HOLOCAUST

Żydowski aparat władzy III Rzeszy:

Hitler – kanclerz
Himmler – zastępca Hitlera
Goebbels – propaganda
Heydrich – szef SS i Gestapo
Hess – komendant obozu koncentracyjnego
Frank – szef Generalnej Guberni i kat Krakowa
Eichmann – komendant obozu koncentracyjnego
Globocnik – komendant SS i Policji w okręgu lubelskim
etc

Ideologiem   NSDAP   —  (partii nazistowskiej)   — był rabin z Nowego Jorku, — Moses Pinkeles alias T. Lincoln,   — podwójny agent niemiecko-angielski.

Żydowscy bankierzy z USA i Europy zachodniej finansowali A. Hitlera i rozbudowę potęgi militarnej Niemiec: — Rothschild, Schiff, Warburg, Mendelson, Kuhn, Loeb etc.

Żydzi masowo kolaborowali z niemieckim i sowieckim okupantem Polski.

— Ponad 150 tysięcy żydów służyło w niemieckiej armii !
— Setki tysięcy żydów służyło w sowieckiej armii,  — szczególnie w zażydzonym NKWD,   — które popełniło więcej zbrodni niż zażydzony aparat III Rzeszy !

http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=3&t=36

===================

Za; https://justice4poland.com/2015/04/07/klamstwo-zydowskie/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA POLSKI, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Niemcy, NIEMIECKI HITLERYZM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PRL, Roszczenia żydowskie, SZWECJA, UB-NKWD, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.