Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela, cd. – Emerytury dla Żydów z podatków Polaków !!!

[ZOBACZ:  Szydło: Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami  antysemityzmu

818235_lkny_net16b22082_54Premier Beata Szydło (L) oraz premier Izraela Benjamin Netanjahu (P) gosc.pl

„… powiedziała, że  —  rozmowy z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu dotyczyły historii i przyszłości, wykorzystania nowoczesnych technologii, rozwoju, wymiany młodzieży oraz spraw socjalnych.emjot]

†††

Emerytury dla Żydów z podatków Polaków !!!

gwiazda-dawida-okupacja-polski-2Kościół w Polsce głosi, że  —  „antysemityzm jest grzechem”. 

— Ale Kościół w Polsce nigdy nie głosił, że żydowski antypolonizm, polonofobia, że jawne działania władz żydowskiego reżimu IIIRP przeciw Polsce i Polakom, są grzechem.

Żydowski reżim posuwa się nawet do penalizacji skromnych form protestu Polaków przeciw żydowskiej okupacji, jak spalenie we Wrocławiu kukły Żyda przez P. Rybaka.

Żydowski   reżim   nie stosuje jednak penalizacji wobec Żydów, którzy nie tylko   pomawiają   Polaków   o  zbrodnie,  — ale takich zbrodni dopuścili się na Polakach.

Żydowski reżim nie pozwala Polakom upamiętnić polskich ofiar, —  gdy wśród zbrodniarzy znajdują się Żydzi – np. Polaków zamordowanych w KL Warschau, który funkcjonował w centrum Warszawy do 1953r.

Żydowski reżim nie reaguje, gdy żydowskie media znieważają Polaków, np. żydowska GW Michnika dająca tytuł „Cała Polska bije dzieci”. Zastanawia dziwny brak reakcji zarówno żydowskiego reżimu, który tak mocno podkreśla rolę Kościoła w Polsce, jak i samego Kościoła na antykatolickie tytuły w żydowskich mediach, np. „Kto zabije Benedykta XVI” – taki tytuł obiegł całą żydowską prasę zachodniego świata, a więc i w Polsce, w 2006r. przed wizytą papieża w Turcji.

Bagatelizowanie już ponad 27 lat żydowskiego zagrożenia, zagrożenia jakie stwarzają także kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP nie może skończyć się dla Polski i Polaków dobrze.

Emerytury dla Żydów z podatków Polaków !!!

———————————————————————————

Dariusz Kosiur

27 Listopad 2016 ; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/11/27/wspolne-obrady-bandyckich-rzadow-iiirp-i-izraela-cd/

ZOBACZ:

Sejm uchwalił: będziemy płacić emerytury 50 tysiącom żydów – SE.pl

Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów – Wiadomości …/ https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/…/placimy-240-mln-zlotych-na- emerytury-dla-zy…

08.11.2015 – Mamy płacić odszkodowania za zbrodnie na Żydach,

Polska sfinansuje emerytury 50 tys. Żydów – PCh24.pl – prawa strona …/ http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys–zydow ,23463,i.html

10.06.2014 – O emerytury w wysokości 470 ILS (około 100 euro) będzie mogło … podjął decyzję dot. wypłaty emerytur dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie ….

Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.