polski*… sędzia w Polskim sądzie** do Polaków i dla tv „POLSKA TRADYCJA ANTYSEMICKA !!! jest u podstaw tego czynu !!” av !

„polski*… sędzia w Polskim sądzie**…” raczej polskojęzyczny żydowski aparatczyk

Spalił kukłę, pójdzie do więzienia. Wyrok za „polską tradycję antysemicką”

[Kukłę polskiego prezydenta — jak Kaczyński spalił kukłę prezydenta IIRP — Lecha Wałęsy, którego zatrudnił razem z bratem w swej kancelarii z rozkazu starszych i mądrzejszych — MOŻNA!!! — emjot]

ŻYDZI W AMOKU NA SALI SĄDOWEJ  WE WROCŁAWIU ……..

Rybak: „Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony”

eMisjaTv/ Opublikowany 22.11.2016

Niezwykle surowy wyrok zapadł w głośnym procesie „o spalenie kukły żyda”.

Sędzia Marek Górny orzekł, że oskarżony Piotr Rybak spalił kukłę żyda z premedytacją, dlatego musi pójść do więzienia. — Zdaniem sądu czyn ten wykracza nawet poza „polską tradycję antysemicką”.

Słowa te wzbudziły na sali sądowej spore poruszenie. — Sympatycy Rybaka protestowali przeciw obrazie narodu polskiego. Interweniowała policja.

Ostatecznie jednak sędzia stwierdził, — że w Polsce takiej tradycji nie ma, lecz ktoś mógłby tak pomyśleć.

Jest to jedna z nielicznych spraw, gdzie sąd orzekł wyższy wymiar kary, niż wnioskowany przez prokuraturę.

— Ta domagała się grzywny, pokrycia kosztów sądowych oraz prac społecznych po 20 godzin miesięcznie, przez okres 10 miesięcy.

Sąd przychylił się do argumentacji świadków oskarżenia, którzy sprawę Rybaka znali jedynie z przekazów medialnych.

Zdaniem przedstawicieli strony żydowskiej — spalona kukła budziła najgorsze skojarzenia holocaustu, a oni sami boją się teraz chodzić po ulicach.

Piotr Rybak wielokrotnie podkreślał, że kukła miała symbolizować jedynie Georga Sorosa, międzynarodowe finansistę pochodzenia żydowskiego, wspierającego napływ imigrantów do Europy.

Obrońca Rybaka w swej ostatniej mowie zwrócił uwagę, — że Sąd Najwyższy interpretuje art. 256. KK wedle kontekstu i okoliczności.

Na antyimigranckim wiecu, gdzie spalono kukłę żyda nie było antysemickich haseł.   — Przemawiający wielokrotnie odwoływali się do Georga Sorosa i to jego kukłę zamierzali spalić.

Mimo, że sąd brał pod uwagę dotychczasową niekaralność Rybaka, — orzekł surową karę 10 miesięcy bezwzględnego więzienia.

Finał procesu wzbudził aplauz wśród części widowni. [żydowskiej oczywiście — emjot]

— Kilka kobiet udało się do sędziego z kwiatami. — Inne, wychodząc z sali, skandowały hasła: „areszt” i „do więzienia”.

Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

eMisjaTv 9 godzin temu (edytowany)

Zachęcamy do udostępniania tego nagrania na facebooku, twitterze i innych portalach   — (tylko z linku, a nie kopii naszej pracy), żeby wieść o tym procesie rozeszła się po całej Polsce!

Są bowiem zbrodnie, za które wymierzono o wiele mniejsze wyroki, a tu człowiek idzie do więzienia za spalenie kukły! (…)

Apelujemy też o Państwa wsparcie finansowe. — Wszystkie komercyjne stacje chętnie walczą z antysemityzmem.

My walczymy z antypolonizmem. Wierzymy w Polskę!

Można nas wesprzeć przez PayPal: redakcja@eMisja.Tv lub wpłacając pieniądze na konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 (koniecznie z dopiskiem „dla eMisjiTv”) lub zostając naszym patronem na portalu: https://patronite.pl/emisjatv

_____________________________________________________

John Doe 5 godzin temu

Sorki, o ile mógłbym przystać na to, iż faktycznie wydrukować mordę Sorosza i przyczepić do kukły można było to raczej antypolski przekaz medialny zawdzięczamy raczej dzięki hochsztaplerom pokroju Grossa czy Szechtera.

Karol Krawczyk 12 godzin temu

Polska czy to jest jakaś żydowska prowincja?

Samon 4 godziny temu

+Łukasz Jasiński Nie, to oni tworzą nam te problemy.

Łukasz Jasiński 7 godzin temu

Samon Polacy sami sobie takie problemy tworzą a jedynym rozwiązaniem na pewno nie jest podżeganie do tego co ten skazany promuje.

Polski Orzeł 12 godzin temu

jestem w szoku!!! to jest sprawiedliwość??? te kurwy znów się ponoszą…

Arkadiusz Zajączkowski 7 godzin temu

+Franz To za „Zelmana” nie było „narodu wybranego

blackjohnny0 11 godzin temu

To jest Wrocław. Czego się spodziewałeś?

RedWind 11 godzin temu

te babsztyle jakby z piekła wyszły …

Kid Tiger 3 godziny temu

a co sie dziwic jak nos zdradza semickie korzenie, tzn chwasty

Gazeta Warszawska 8 godzin temu

Rzeczywiście z piekła pochodzą. Diabeł jest ich ojcem

blackjohnny0 11 godzin temu

Co za nadinterpretacja! To tępe babsko dostało się na prawo pewnie po rodzicach komunistycznych sędziach.

Franz 8 godzin temu

w okresie międzywojennym najbardziej zażydzonym zawodem był zawód adwokata, żydzi wiedzą że dzięki sądom nikt nigdy ich nie skaże a oni będą nietykalni stąd zrobili sobie monopol na świecie na stanowienie prawa, podobnie jet z mediami- mają je w rękach od ponad 100 lat i nieustannie ogłupiają całą ludzkość.

Liliana Wojtulewicz 8 godzin temu

Oczywiście tradycja rodzinna,no i mentalność i sympatie są po przodkach.

adikpl1 12 godzin temu

27:07 haniebna „polska tradycja antysemicka”

Gazeta Warszawska 8 godzin temu

Skąd to wiadomo?

Franz 8 godzin temu

właśnie Beata Szydło która przebywa w Izraelu podpisała uchwałe według której będzie ściagać w Polsce polskich antysemitów!!!

mario977pl 11 godzin temu

Nie rozumiem zdziwienia tłuszczy, pasożydy mają sie u nas dobrze juz przeszło 200 lat, z przerwami na wojny. Wszystkie wyzsze stanowiska i instytucje podlegają lub są obstawione wiadomo kim.

Liliana Wojtulewicz 8 godzin temu

W Polsce uchodzą za Polaków,maja piękne polsko-brzmiące nazwiska.

martinuseques 10 godzin temu

„Polska tradycja antysemicka”?! NIE, TRZYMAJCIE MNIE! Przez wieki Rzeczpospolita zapewniała Żydom najlepsze warunki egzystencjalne. Cieszyli się największymi swobodami obywatelskimi. W czasie zaborów nie stanęli po stronie Polaków, ale po odzyskaniu przez Polskę niepodległości pierwsi z roszczeniami terytorialnymi! W czasie II WŚ Polacy na masową skalę pomagali Żydom i chronili ich przed Niemcami, i ginęli za tę pomoc dziesiątkami tysięcy. Żydowska wdzięczność po wojnie – wielomiliardowe roszczenia majątkowe i oczernianie Polaków na arenie międzynarodowej. POLACY KOCHAJĄ ŻYDÓW – na to wskazuje zachowanie Polaków co najmniej od czasów króla Kazimierza Wielkiego, który ich tu ściągnął. Dzisiaj mogę to jasno napisać – Żydzi, poza nielicznymi wyjątkami, NIE zasługują na szacunek Polaków. Wręcz przeciwnie. Przeze mnie są i będą w Polsce niemile widziani. Ten sędzia to kpiny z polskiego wymiaru sprawiedliwości! I niestety nie on jedyny. Apelacja! Czekam na dowód polskości ze strony Ziobry i prezydenta.

Franz 8 godzin temu

bo żydzi mają taką nature, im szybciej poznacie te nacje tym szybciej nauczycie się z nią walczyć!!!

MAX19790426 11 godzin temu

ciekawe czy jak by spalił kukłę ruska to też by dostał kraty?

Franz 8 godzin temu

dostałby wsparcie finansowe i dobre stanowisko, żydzi nienawidzą słowian dlatego w Polsce panuje taka nienawiść do Rosjan gdyż Putin dobrał im sie do dupy!

Marek Marecki 12 godzin temu

Trzeba zapamiętać takich nadgorliwych sędziów i jak przyjdzie odpowiedni czas rozliczyć.

Sebek Nowak 5 godzin temu

Pytanie czy to sędzia czy prawodawca jest nadgorliwy.

swider3210 8 godzin temu

Marek Marecki nie rozliczali sedziow po komunie a nawet po wojnie wiec nie liczylbym na to niestety.w kupie sila,moze kiedys Polacy stana znow razem

adikpl1 12 godzin temu (edytowany)

Sędzia reprezentuje tradycję targowicką.

Gazeta Warszawska 8 godzin temu

On jest psychicznie niezrównoważany, adwokat Rybaka albo się podłożył albo podobne

Franz 8 godzin temu

akurat piłsudski selmanem nie był ale racja był typem spod ciemnej gwiazdy i szkodnikiem, wystarczy poczytać listy Dmowskiego o Piłsudskim. Jednak żydzi z ZPP dopiero do władzy doszli po 1944r, w 1926r tylko spiskowali po cichu.

hassium70 12 godzin temu (edytowany)

ZYDOKOMUNA wiecznie żywa, efekt grubej kreski zyda mazowieckiego

Arkadiusz Zajączkowski 7 godzin temu

+hassium70 NO, nie do końca. https://youtu.be/D_jO56MlaiA

Franz 8 godzin temu

JEDYNYM CHYBA lub jednym z nielicznych gojów który skazał żyda przed sądem na kare więzienia jest Putin, tak uczynił np z Chodorkowskim, dl;atego żydzi tak go nienawidzą i rozpętali na Rosje nagonke!

171marela 11 godzin temu

Polska flaga wetknięta w gówno,to sztuka,ale spalenie kukły Żyda,to już przestępstwo…

Liliana Wojtulewicz 8 godzin temu

Tylko Polakom nie wolno wyrazić niezadowolenia czy zażartować.Polak ma być na równi z bydłem.Nie powinien podskoczyć.

www. pl 11 godzin temu (edytowany)

Nie rozmawiac z tepymi zydowkami, to ma sprany mozg

Franz 8 godzin temu

one nie mają spranego mózgu, żydzi są bardzo solidarni, jak jutro rabin karze oddać im wszystkim własną wypłate bo trzeba zniszczyć pewnego szkodliwego goja to każdy żyd to uczyni, jak ja przyjde do ciebie i powiem oddaj wypłate bo trzeba zniszczyć pewnego szkodnika żydowskiego w Polsce to ty odpowiesz mi „spierd…”- to jest ta różnicą między gojami a żydami, zresztą Albin Siwak znakomicie opisał ich w swoich książkach.

Jotazet1 12 godzin temu (edytowany)

Było się zastanowić na kogo się głosowało. Duda w Kielcach gdzie zginęła garstka żydów w wyniku prowokacji wrzeszczał: „W wolnej i suwerennej Polsce nie ma miejsca na antysemityzm! I takie zachowania choćby w najdrobniejszym przejawie muszą być w Polsce w sposób zdecydowany piętnowane!” Posłuszny sędzia Górny po prostu realizuje wytyczne niepolskich i tyle. A tradycji NARODOWEJ DEMOKRACJI nie ma się co wypierać bo każde słowo ROMANA DMOWSKIEGO i wielkiej POLSKIEJ PATRIOTKI Zofii Kossak Szczuckej jest 100% prawdziwe po dziś dzień(zresztą ten polityczny, antypolski proces kolejny raz potwierdza jej słowa):   „Zabieramy przeto głos my, katolicy-Polacy. Uczucia nasze względem żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy uważać ich za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski.  Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, iż nienawidzą nas oni więcej niż Niemców, że czynią nas odpowiedzialnymi za swoje nieszczęście. Dlaczego, na jakiej podstawie – to pozostanie tajemnicą duszy żydowskiej, niemniej jest faktem nieustannie potwierdzanym” :

Franz 12 godzin temu

Duda i cały PiS to pachołki koszernych, po 1989r nie było ani JEDNEGO Polakiego rządu!!!

eox as 9 godzin temu

ścierwo antypolskie pluje nam w twarz

Franz 8 godzin temu

niedługo będzie gorzej bo żydostwo z pis chce puścić Polskich gojów na wojenke z ruskimi bo Putin przetrzepał ich w Rosji i odebrał im majątki.

Zbigniew Majorkiewicz 10 godzin temu

Ja pier…..szlag trafia,to na pewno POLSKI sąd ???????????????????

Franz 8 godzin temu

od 1945r nie ma już polskich sądów, są tylko żydowskie, niektórzy nawet sobie nazwisk nie zmienili

Prezes 10 godzin temu

Polski ale z żydowskim sędzią.

hassium70 12 godzin temu (edytowany)

to teraz lalki nie można palić? rozumiem że gdyby żywego podpalił ale kukłę?! KOmoruski SZogun kpił z symboli narodowych, wojewodzki i lis to samo , Newsweek ich okładki to co? i nic sie nie stało. a jak spale lalkę murzyńska albo białą to tez rasizm? poprawność polityczna zjada swój ogon, demokracja stała się faszyzmem. Prokurator interpretacja utworu jak na lekcji jez,polskiego, takie brednie że musiała czytać z kartki i ,zapomniała o kontekście, Soros ZYD niszczy państwa narodowe ! obrońca merytorycznie i fakty. KPINA! Panie sędzia, nienawiść nie rodzi się z palenia czegokolwiek..

Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky IV 8 godzin temu

Otóż to, nienawiść rodzi się z takich wyroków. Ot, z niesprawiedliwości.

Barbara Kaliciecka 8 godzin temu

hassium70 Na świeciee napadają fizycznie na Polakòw,jest szargana godność Polski mn. przez towarzysza grossa,i to jakoś nie przeszkadza nikomu.

13 Vito 12 godzin temu (edytowany)

Nie ma tygodnia żeby nie wyszła na jaw jakaś afera z udziałem polityków PO lub ich znajomków i nikt nie poszedł do pierdla ,a tutaj zamykają patriotę ,i to jest państwo prawa? Jak by politycy okradali żydów to co innego, W Polsce prawo chroni tylko żydów.

Franz 12 godzin temu

Przecież Kaczyński Macierewicz czy Naimski- osoby rządzące PiS-em i Polską to żydzi więc czego sie spodziewałeś??? Właśnie są w Izraelu, polecieli wczoraj po polecenia od swoich panów.

MTB 11 godzin temu

Róż nie bierze, ale w kieszeni ickowej siedzi.

Franz 8 godzin temu

Lilianna dokładnie: http://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

Liliana Wojtulewicz 8 godzin temu

Z tego miliona sporo zostało w Polsce.No i nie są górnikami czy motorniczymi.Są na dobrych stanowiskach,są politykami.

Pabcio 12 godzin temu

Wybaczcie, że to napiszę, ale trzeba było trzymać z Hitlerem…

didzejdomin 8 godzin temu

+Franz Pozdrawiam obudzonego Rodaka. Polecam też kanał PitońTV.

AntoniuszTheZielan 8 godzin temu

Pabcio ——–>Węgry, Rumunia, Słowacja, Chorwacja i wiele innych krajów współpracowało z Niemcami pod wodzą Hitlera i wyszło na tym sojuszu tak samo chujowa jak Polska bez niego. PS. nie zaszczycaj więcej Internetu swoimi przemyśleniami na poziomie ameby bo robisz z siebie tylko błazna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gazeta Warszawska 12 godzin temu

Linia obrony była całkowicie chybiona: usprawiedliwianie się przed żydami. A trzeba było uzasadnić, że mamy do czynienia z żydowską agresją i okupacją. To przenosi sprawę na inna płaszczyznę

8

Józef Kukliński 10 godzin temu

a jak by spalił kukłę ufoludka.. polaka, lub fryca… to TEŻ by poszedł siedzieć???? Głupia sędzina… pejsaty.. to pejsaty..

przemko72 6 godzin temu

nie pójdzie! NIE WIERZĘ aby tak absurdalny i skandaliczny wyrok utrzymał się w apelacji.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 5 godzin temu

trzeba będzie protestować

1

9996669999 12 godzin temu

Nadal nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę.

7

Arkadiusz Zajączkowski 7 godzin temu

+9996669999 To właśnie prowadzono po ’89.Obraz nędzy i rozpaczy.

1

Franz 8 godzin temu

nieprawda Lilianno, to co działo się po 1945r było konsekwencją z łamania umowy sikorski-majski z lipca 1941 a dokładnie o ucieczke armii Andersa do Iranu, ta armia miała wyzwalać Polske, niestety poszli wyzwalać makaroniarzy więć Stalin ustanowił w Polsce swoje rządy. Gdyby Armia Andersa poszła ramie w ramie z armią czerwoną to nie byłoby nigdy w Polsce okresu stalinowskiego, nigdy. Ale to temat tabu dla Polaków.

Marcin Zaniewski 10 godzin temu

Mam nadzieję , że nasza umęczona ojczyzna odzyska wreszcie kiedyś wolność, oby!!!

2

Franz 8 godzin temu

ostrzegał przed żydami i ich podstępem Polaków już 200 lat temu Julian Ursyn Niemcewicz w ksiązce pt „Myszkopolis, Sen Niesłychany Rok 3333”, Polacy nie posłuchali więc sen Niemcewicza się ziścił, żydzi przejęli najważniejsze funkcje kierownicze w Polsce a z Polaków zrobili swoich wyrobników i tanią siłe roboczą dla europy zachodniej.

zora Polar 8 godzin temu

nie moge pojac zydow ,czy chodzi im zebysmy bardziej ich nie lubili ,czy o zastraszanie Polakow ,

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 5 godzin temu

Świetny kanał robicie świetną robotą

tomasz w 5 godzin temu (edytowany)

Kim jest ta blond wywłoka która na początku się o mało nie zesrała w gacie!!!? Przecież widać że to ma jakiś deficyt we łbie!!! W akcie protestu, spalmy „kukłę” i opublikujmy to w internecie!!! A ten sędzia to jakiś gamoń, idiota, debil?

Man Hent 4 godziny temu

chuja tam odwoła się do sądu wyższej instancji i nie zmienią wyrok

Student The Best 9 godzin temu

wazny jest przekaz a nie jakies tak usterki. Ps jak to mowił kiepski pan(sędzia) jest męda społeczna .

piot po 10 godzin temu

Jesteśmy pod okupacja żydowska Panie Piotrze Rybak .To nie są Polskie sądy !!! Hańba !!!

1

Jonatan Kowalski 8 godzin temu

To nie jest polski sędzia ale polskojęzyczna kanalia. Polskie sądownictwo jest obsadzone masą takiego dziadostwa. W. Cejrowski dobrze mówił, że trzeba oczyścić polskie sądownictwo z tych pociotków ubeckich politruków, tej polskojęzycznej bandy rozbójniczej pasożytującej na historycznym narodzie polskim. Powtórzę za Cejrowskim: Wszyscy won!

1

Daniel .Tomala 7 godzin temu

Jaka ruda kretynka, normalnie nie mogę wytrzymać…

PrawicowyInternet 4 godziny temu (edytowany)

Rozumiem, że za spalenie kukły Rosjanina, Filipińczyka, Azteka czy Czecha również otrzymałby wyrok bezwzględnego więzienia? Aż mi przykro, że ten sędzia wydaje wyroki w imieniu mojej ojczyzny.

Marcin Zaniewski 11 godzin temu

Co to ma być , parodia sprawiedliwości!!!!

Franz 8 godzin temu

nie, to pokazywanie polskim gojom miejsca w szeregu i kto tu rządzi

2

Zalewaja1 11 godzin temu (edytowany)

A w szkole mówili że w Polsce już nie ma żydów, bo zostali zamordowani w holokauście przez Niemców, a reszta została wygnana w 1968 roku. To jak to jest tak naprawdę ? Na filmie widać że żydów w Polsce jest mnóstwo, łącznie z sędzią !!!!

3

Franz 8 godzin temu

są zydzi w Polsce, około miliona: http://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

1

didzejdomin 8 godzin temu

Holokaust był, ale …. SŁOWIAN !!! Procentowo najwięcej wymordowano NAS POLAKÓW !!!! Odnośnie holok.. żydów, to radzę prześledzić ewolucję liczby pomordowanych w Oświęcimiu …

2

Samon 10 godzin temu

Skoro w Poslce nie można spalić kukły żyda to jest to kraj żydowski.

Maciej Friedel 12 godzin temu

Nie lękajcie się, już niedługo wszyscy potomkowie Nimroda zostaną odpowiednio przez Boga potraktowani 🙂

2

Józef Kukliński 10 godzin temu

komuś tam z tej publiczności, widocznie NIE odpowiadało.. że MOŻNA tak sobie BEZKARNIE palić kukły…. PRZYPOMINAJĄCE żydów!!!! 🙂 Sąd nie jest wcale winny, tylko CI LUDZIE którzy zgłosili to do Sądu!!!! czyli… ci NIBY POLACY!!!! czyli to żydowskie ŚCIERWO!!!!!!

2

rozpadlina 86 9 godzin temu

to nawet nie była flaga…. prokurator powinien iść do lekarza psychiatry…. i to do jakiegoś dobrego nie zwykłego obszczymura jak jej postawa….

Seb FS 10 godzin temu

Polski już nie ma. A ten osobnik polakożerca, bo nie można nazwać go sędzią, musi ponieść karę – pod sąd go.

Seb FS 7 godzin temu

+didzejdomin Masz rację. Niestety obawiam się, że jeśli tak dalej pójdzie to obudzimy się w drugiej Palestynie.

didzejdomin 7 godzin temu

Nie ma państwa polskiego, ale jest to co najważniejsze … NARÓD. Bo NARÓD TO MY !!!!!! Jesteśmy homogenicznym narodem, bez mniejszości islamskiej ja cały zachód, więc spokojnie, wkrótce nadejdzie NASZ CZAS !!!!

1

MyMusicFlash 10 godzin temu

Polacy pociągnąć do odpowiedzialnosci tego pseudo sędziego !!! za skatowanie i zabicie zwierzęcia grozi zaledwie grzywna, a za słuszne w 100 % zachowanie patrioty walczącego o ojczyznę, zwykłe spalenie kukly w tym kraju idzie się siedzieć ! tak nie może dalej być bo Żydzi zduszą nas całkowicie!

2

Tomasz Konik 7 godzin temu

co to ma byc? zydzi panie byli obwatelami Polski!!! a nas polakow nie mordowali??? wolyn , katyn it’d…zyd szechter skazywal na smierc polakow!!! co to kurwa jest!!!! panie Kaczynski, Macierewiczu , Ziobro….jesli taka zmiane mamy , to wam dziekujemy

1

Michał Kondratowicz 7 godzin temu

Od razu widać po zachowaniu tych kobiet, że to chore psychicznie idiotki… Szkoda strzępić ryja, na prawdę…

mad 5 godzin temu (edytowany)

To jest właśnie ten pierdolony syjonizm, potem znów będą się mieli za wielkich poszkodowanych jak ludzie się im przeciwstawią, niestety ale chyba ktoś przed 45 rokiem miał do nich rację… A co do tej ku**y w 15:00 to brak mi słów, ja bym nie wytrzymał i przypierdolił jej w ten pusty łeb.

Lukasz Stecki 11 godzin temu

Cała ta sitwa rządząca od lat jest pro żydowska PIS, PO jak i Nowoczesna. Za nie poszanowanie naszych symbolów, nie ma reakcji. Hańba

2

Kid Tiger 3 godziny temu

„I TO WŁAŚNIE W TEJ KURWIE POLSCE, … AAHHH SZKODA… SZKODA W OGÓLE STRZĘPIĆ RYJA” Zbyszek Stonoga 2015

1

edd8k2 6 godzin temu

A za wsadzenie POLSKIEJ FLAGI w telewizji, w gówno. Powinni tego pierdolonego skurwysyna z PEDAŁENU, PUBLICZNIE WYPATROSZYĆ. WY LEWACKIE KURWY, SZMACIARZE WY. Doigracie się… Intensywnie na to pracujecie skurwysyny.

Царь Mieczyslaw Skowronski 9 godzin temu (edytowany)

Czyn zabroniony to okupacja Polski przez żydofaszystów ! Precz z żydofaszystami z Polski ! Sława Sławianom !

1

Arkadiusz Zajączkowski 7 godzin temu

+Царь Mieczyslaw Skowronski Masz piękne marzenia.

1

turborzeznik 9 godzin temu

Czym się różni chleb od Żyda?? Chleb nie krzyczy w piecu.

Bogdan Sikorski 12 godzin temu (edytowany)

a polaków i ruskich nie palono? to teraz spalenie to pseudo semicki exclusive? to nie semici to banda khazarska! Nie ma narodu żydowskiego a szczególnie w Polsce😈 proponuję co miesiąc palić kukly tych sprzedajnych sędziów i prokuratorów z czystymi identyfikacjami😈

0xynoX 6 godzin temu

Polacy będą się trzymać razem, albo będą rozstawiani po kątach we własnym kraju.

Zbigniew Majorkiewicz 10 godzin temu

http://www.zbawienie.com/talmud.htm

Maria Morawiak 4 godziny temu

Sprawa według prawa morskiego .Nas obowiązuje prawo naturalne.

Michał Kondratowicz 7 godzin temu

„Niezawistny sąd” – po prostu wie, kto tak na prawdę rządzi i dzięku komu ma posadkę. Broni ręki, która go karmi, bo wbrew pozorom nie są to tylko podatnicy – a Ci i tak są niegroźni.

Bandito 7 godzin temu

Nie pójdzie do więzienia bo wyrok jest nieprawomocny

DIGER CZTERY 5 godzin temu

Sędzia Do Zwolnienia !!!

kazzo777 8 godzin temu

Panie Piotrze po pierwsze dlaczego sędzia mówi, że była to kukła żydów, raczej była to kukła, której właścicielem był Pan Piotr Rybaka przedstawiała ona żyda. Aż strach pomyśleć o niektórych inteligentnych inaczej, którzy na fali „mody” kupili obrazki z żydkami, jak im się spali dom z takimi obrazkami, to chyba z pierdla nie wyjdą. Jeśli apelacja nie da skutku, to można zawsze ubiegać się o ułaskawienie do Prezydenta RP – niech się (w końcu) określi po czyjej stoi stronie, w końcu kolegów może uniewinniać (bo osoby nie skazanej nie da się ułaskawić).

kazzo777 8 godzin temu

A nierząd pojechał sobie do izraela

HUZAR Polak 12 godzin temu

Co to to kurwa jest do huja, co to za sędziowie kurwa no nie wierzę

3

Brandon Muzykiewicz 3 godziny temu

panie sędzio a Polak to nie był palony żywcem?

Bogusław Lemański 10 godzin temu

Zastosuj skoro sie upierasz i witaj w piekle.

Gazeta Warszawska 12 godzin temu

14`32 Po co wdawać się dyskusje z żydami ?

ANNA DZIEDZIŃSKA 7 godzin temu

TEN CYRK W SĄDZIE , WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA !!!

bibulinek bibek 5 godzin temu

W historii świata ludzie zawsze poznali się na żydach i wymierzyli im ….

Szwagier 9 godzin temu

Kuźwa, co za kuriozum! Na czyje życie i zdrowie nastaje się paląc Marzannę?! Prokurator głos się łamał – ciekawe dlaczego?

Bartłomiej Kleszcz 5 godzin temu

Jak ta żałosna prokuratorzyna się wypowiada… Język polski winien być łatwym dla Polaka, tym bardziej rzekomego inteligenta. Zapięła by sobie tą kieckę i żabocik, bo brzydko wygląda jak ciągle trzyma. Tragedia- jak żul albo komuch…

Wierni Polsce Suwerennej 1 godzinę temu

W nagrode dla parchów kawał: a propo Niemców Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami). Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj. – Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają. Wchodzi i wychodzi Żyd: – Wszystkie takie same nie mam pojęcia. Wchodzi i wychodzi Murzyn: – Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia. Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi: – Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna. – Skąd wiesz? – Wszedłem i powiedziałem „hi Hitler”. Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.

Andrzej Bendyk 11 godzin temu

Najwidoczniej wielu nie orientuje sie , ze w Izraelu mozna bezkarnie opluc ksiedza chrzecijanskiego lub jakiegokolwiek chrzescjanina noszacgo krzyzyk. a wystarczy wejs na forum Jeruzalem Post na necie aby zoibaczyc, ze nasz rzekomy antysemityzm to betka w porownaniu z zaydowskim antygoizmem. a juz do Polski nienawisc jest przeogromna a klamstwa powszechne. Przypomne, ze nie niepokojono nikogo w Izraelu za wyzywanie Radwanskiej> zydzi tak wytresowali goi, ze sami sie przesladuja za mowienie o nich prawdy

1

John Doe 5 godzin temu

Ot tzw. sprawiedliwość, żydzi mogą pisać o rzekomych „polskich obozach śmierci”. Żydzi mogą szkalować dobre imię polski np. twierdzić, że Polacy w trakcie II wojny światowej zabili więcej żydów niż Niemcy. Ale wówczas nie ma procesów. Nie ma znaczenia, że miliony Polaków czują się urażone. Wszystko jest ok. Bo żyd miał sen/wizję, bo gadzinówka napisała. Hańba. A żydzi robią co robią bo im się na to pozwala. To trochę jak z tymi muslimami. Jak w Europie Zachodniej przyjezdni muzułmanie zaczną robić rzeź (również żydów) to zobaczymy jak zaśpiewają (btw. ta żydowica jest z KOD? wszystko jasne). Jeszcze ten parszywy sędzia, jak żydzi krzyczeli na sali było ok. Ale jak robią to Polacy to trzeba się powstrzymać. Brawo, teraz jeszcze coraz większa grupa ludzi przekona się, że żydów należy nienawidzić. A w przypadku wojennej zawieruchy nie sądzę aby tak wielu Polaków próbowało żydów ratować. Kto wie? Żydzi tak bardzo dopraszają się Polskich żydożerców może się doprosicie. Tylko wówczas marny wasz los bo w Europie chyba tylko my zostaliśmy wszyscy inni was nienawidzą a reszta to muzułmanie więc… I słuszna uwaga. Sędziego należy pozwać o mowę nienawiści. Niech się wytłumaczy jakaż to w Polsce jest tradycja antysemicka. A jako kontrargumenty w procesie można podać fakty, podkreślam fakty antypolskiej działalności żydów.

Roman Wojtyła 8 godzin temu

To, że żydowskie ścierwo rządzi w Polsce i na świecie wiadomo od lat. Gdy skurwysyn Hartman czy Gross publicznie obraża Polaków, nikt nie protestuje. Lecz gdy ktoś podpala kukłę jednego z największych współczesnych zbrodniarzy idzie do pierdla tylko za to, że zbrodniarz ten jest Żydem. W Polsce doszło do takiego absurdu, że za powiedzenie słowa żyd, można być posądzonym o antysemityzm. Kurwa gdzie my żyjemy ?!! Polski wymiar niesprawiedliwości pokazał dobitnie na kogo nie wolno nawet krzywo spojrzeć bo można mieć problemy. Trzeba mieć nadzieję, że nasza dzielna Pani premier przebywająca ze swoją świtą w Izraelu załagodzi sprawę i Izrael nie wypowie Polsce wojny w związku z zaistniałą sprawą.

kuba adamczyk 9 godzin temu

Jakie wredne panie.

zibicho1 8 godzin temu

Chrześcijanie to ludzie spokojni i tolerancyjni. Nie tolerujemy jednak mowy nienawiści… chrystianofobii zawartej w żydowskim talmudzie oraz w islamskim koranie. Talmud popiera mordowanie nie-Żydów goi, którzy według nich są tylko bydłem a koran popiera mordowanie niewiernych, którzy nie żyją w szariacie. Obie rasistowskie książki szerzące mowę nienawiści oraz podżeganie do mordowania niewinnych ludzi powinny być zdelegalizowane na terytorium RP, całej Europy oraz całego Świata! Pan Piotr Rybak bronił naszej wolności i suwerenności a także życia wszystkich obywateli RP! Uważam, że wyrok sądu jest hańbą polskiego sądownictwa!

Robert Robert 1 godzinę temu

Tobjest Polin juz nie Polska

AntoniuszTheZielan 8 godzin temu (edytowany)

Piotr Rybak wyszedł na pajaca i kretyna tłumacząc się, że spalił jakoby kukłę Georga Sorosa ponieważ: 1) kukłę którą spalił przypominała Chasydę (ortodoksyjnego Żyda, którego charakterystyczną zewnętrzną są noszone pejsy, czarny ubiór i nieodłączne nakrycie głowy ) 2) lewak George Soros pochodzący z węgiersko-żydowskiej rodziny (nie nosił w całym swoim życiu pejsów, ani za młodu ani nawet teraz gdy jest starym grzybem) w ogóle nie przypomina Chasydy ani wyglądem ani ubiorem. Soros wygląda jak typowy anglosaski biznesmen tzn. garniturek oraz zaczesana do tyłu lub na bok grzywa i włosy. Poza tym jak spojrzeć na jego gębę to od razu na myśl przychodzi facjata imperatora Palpatina z Gwiezdnych Wojen… 3) Palona przez Rybaka kukła o wyglądzie Chasydy nie miała plakietki ani tablicy z napisem „George Soros” – w takim wypadku miałby szansę na wybronienie się w sądzie z zarzutów o rasizm a tak to beknie za bycie idiotą… PS. Takie oszołomy jak Piotr Rybak swoim postępowaniem dostarczają „żydokomunie” i żydowskim polonofobom argumentów iż Polacy to skrajni antysemici, szowiniści i rasiści – i taki negatywny i krzywdzący Polaków przekaz idzie w świat… Niestety jak widzę po komentarzach pod tym filmem to, że takich kretynów jak Rybak jest w Polsce znacznie więcej…

Pegasus Studio 7 godzin temu

to tylko wygląda jak przegrana, ten cały syf wypływa na powierzchnię.

Kasia Sia 8 godzin temu

Pani „przeżyła spalenie kukły bardzo osobiście”. OK, a co z mordowaniem dzieci, bombardowaniem miast w różnych regionach świata, to pani nie poruszyło? Czy wtedy też tak ta pani manifestuje….Co mnie w ogóle obchodzi spalenie jakiejkolwiek kukły skoro ono nie zagraża pożarem i nie stanowi zagrożenia zdrowia kogokolwiek. Kara za śmiecenie, jeśli po kukle nie posprzątali i to wszystko.

okiokiable 9 godzin temu

Żydzi sami nakręcają (chyba celowo) spiralę niechęci do nich. Fałszywa, podstępna nacja.Takie wyroki powodują tylko większy antysemityzm.

Ater Ovis pyk 9 godzin temu

A teraz wyobraźmy sobie, że gdyby nie 2 wojna światowa, mielibyśmy powiedzmy około 15% „mniejszość” żydowską…

Ater Ovis pyk 7 godzin temu

Z tego co mi wiadomo to Hitler nie był żydem. Odsyłam do Ian Kershaw „Hitler” (2013) tom 1 str.6-7. – nie chce mi się przepisywać książki. Co do reszty to nie mam pojęcia, nie jestem w temacie :B

didzejdomin 8 godzin temu

II wojna św. była głównie po to, aby powstał ISRAHELL. żytek hitler miał „zmobilizować” swoich, aby przesiedlali się do Palestyny. Jak to pewien rabin powiedział – podczas wojny zginęli wielcy Polacy i przeciętni żydzi. Ci przeciętni żydzi, po to, aby robić na tym dzisiaj kasę i wywierać pływ na inne nacje, za pomocą tzw. holokaustu .

2

marek nowak 8 godzin temu

tzw sedzia typowa chazarska szmata udająca Polaka

1

Brandon Muzykiewicz 3 godziny temu

skąd oni biorą te stare babsztyle,jak nie manifestują przeciw skrobankom to lecą do sądu z białą różą,kto bez winy niech rzuci kamieniem.qrwa chory fałszywy pejsaty kraj.budź się Słowianie bo Cię żydziory i opłacone,przekupione kapo zadepcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uciex 3 godziny temu

To znaczy, że jak zgłoszę skrajnie feministyczne zachowania dzieci z powodu okrutnego topienia Marzanny na wiosnę to będę miał rację? Czy nauczyciele trafią do pierdla za nagabywanie nieświadomych dzieci?

13 Vito 12 godzin temu

Hańba ,co to w Polsce się dzieje? żydzi mogą obrażać nas, nasze uczucia religijne ,a tu człowiek pary z gęby nie może puścić ,https://www.youtube.com/watch?v=TFuh642hUYw&index=3&list=PL4D605E159D2C4DE5 .

Jan Kowalski 5 godzin temu

Tam powinno być bynajmniej 1000 patriotów nie tylko kilku kolegów tak nie wygramy. kilka osób ,jakis bab i sędzia i pokazują co mogą hańba

kingdiamond84 5 godzin temu

Co dzieję się dalej w tej sprawie? Czy kontakował się ktoś bezpośrednio z ministrem sprawiedliwości? Jestem ciekaw rekacji Ziobry….

Arthur71imago 8 godzin temu

To są kurwa kpiny,spod jakiej flagi jesteś tępa szmato?Facet idzie siedzieć,za dwie listewki na krzyż i trochę szmat,była to forma sprzeciwu,przeciwko wam obrzezane kundle!Zadowoleni?

C00neCt 5 godzin temu

Żydowska chucpa na narodzie polskim. Sędziunia pewny siebie cwaniaczek. Potrafi tylko wyprowadzać skurw….. wyrok juz od dawna był napisany i podstawiony pod nosek tego pieska.

ika k 8 godzin temu

Podpiszcie Petycję Jacka Międlara.Zagramy tym samym co Zydzi.Petycja jest za atakowaniem nas Polaków za faszystów itp.rasistowskie wyzwiska.Posłuchajcie jego.Link na petycje jest na jego profilu. https://www.youtube.com/watch?v=3CKd05f1eSI

J Jpolak 11 godzin temu

koniec Świata , koniec Europy , koniec Polski , małymi krokami idziemy do rządu światowego , Polacy ukrywali Żydów przed SS narażającc sie na śmierć całej rodziny , teraz ich potomkowie płacą nienawiścią do Polaków. Polski sąd to tylko budynek , Wszystkie wojny w Wietnamie , Palestynie na Bliskim Wschodzie , to efekt miłości do odmiennych narodów właśnie tego narodu wybranego ,Pan Rybak dostał taki wyrok aby zastraszyć Polaków , A może przynieśc odwrotny skutek .

chilus 3 godziny temu

„to nie jest już jakaś zwykła Polska tradycja atysemicka”-za te słowa powinniśmy pozwać tego sędziego ja takich tradycji się nie uczyłem i takowe nie maja ze mną i z Polskością nic wspólnego po drugie ci ludzie na początku filmiku nieleczona schizofrenia obłuda fałsz czyściutka nienawiść.A pan Rybak spalił kukle sorosa bankiera oszusta nie żyda,wypierdolić tego sędziego i tego błazna który dal mu stan sędziowski tego już się nie da oglądać więcej w razie wojny takie persony lecą na odstrzał honorowy pamiętajcie PW

Gienek Mg 10 godzin temu

Może jeszcze będą wyroki za popatrzenie na kogokolwiek nie istotne czy jest to Żyd,Islamista cz innej rasy osobnik?Może odpowiem sam,po 89 r Polska to nie ta Polska przed 30,40,50 laty. Polacy nie mają żadnego prawa we własnym kraju to widać na co dzień.

1

Wierni Polsce Suwerennej 1 godzinę temu

Franz dziękuje za to co robisz.Nalezy uświadamiać polakow na czym stoją. Parchom należą się baty za antypolskie nastawienie. Te róże niech sobie wsadzą tam gdzie słońce nie dociera. PUTIN jest wielki.

Jakub Krawczyk 6 godzin temu

Ciekawe czy żYdzi uczyli sie histori bo na to wychodzi że nie.Bo we wszystkich okupowanuch krajach powstawały jednostki ss .Jak na przykład ss galicjen( ukraina) i wiele innych których nie jestem w stanie wymienic bo było ich tak wiele że nie zmieściło by sie na kartce A4 A Polska nie miała żadnej dywizji ss batalionu itd.Oczywiście zdarzały sie jakieś jednorazowe pszypatki że Polak współpracował z kolaborantem . A pozatym co ma kókła(która nie pszedstawia żydów tylko Soroża)

Maria Morawiak 3 godziny temu

Ahnenerbe .

Kasia Sia 8 godzin temu

Ja nie wierzę, że za spalenie kukły murzyna, Żyda, Rosjanina, Ugandyńczyka, obywatela Dominikany czy Bangladeszu można kogoś zamknąć w więzieniu. Ja nic do Żydów nie mam, ludzie jak inni, do nikogo nic nie mam. A w sumie martyrologia Rosjan była wielokrotnie większa w liczbach i Polaków też. Obywateli Kongo też. Ja nic z tego nie rozumiem. Człowiek pójdzie do więzienia za co???? Jakież to przestępstwo? Strach się bać. Jakoś mi smutno.

Janina Jurek 11 godzin temu

To skandal , ze w Polsce sad dyskryminuje obywatela Polskiego , po to by zadowolic przedstawicieli Gminy zydowskiej . To nie jest Polska !!!

Zenon Adach 8 godzin temu

A kto głosował na Dudę który ma żonę żydówkę?Ten sam Duda bierze udział w zjeżdzie Knesetu który odbył się o zgrozo w Krakowie!!!

MathsPuffball 8 godzin temu

Sędzia nawet nie zna języka polskiego bo nie odmienia nazwiska p. Rybaka. Nie mówi się „wymierzać kwotę”. Zwrot „uznać za winnego” to rusycyzm, co chyba nikogo tu nie dziwi.

MTAD 11 godzin temu

Żyd czy żydówka. to kłamczuchy kłamią w żywe oczy, czyli bezczelnie . Sędzia jak góral, kłamca.

2

Bill Hicks 13 godzin temu (edytowany)

Chazarja ma się w Polsce bardzo dobrze, goje bójcie się z domów wychodzić! Mówiąc za Cejrowskim: Wszyscy Sędziowie Won! Dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę nic się nie zmieni… Ps. Za spalenie kukły żyda Balcerowicza przez Leppera, Kalinowskiego i Serfaina, nie było dla nich żadnych konsekwencji! Soros to jednak gość!

Brandon Muzykiewicz 3 godziny temu

wyrok dla Piotra Rybaka, tj. 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za spalenie kukły jest najlepszym dowodem, że Polska istnieje tylko teoretycznie. W państwie, gdzie pluje się na symbole narodowe i religijne, gdzie można bestialsko w biały dzień zabić zwierzę i dostać kilkaset złotych grzywny, gdzie za gwałt dostaje się wyroki w zawieszeniu, do więzienia idzie człowiek, który spalił jakąś szmatę, kilka desek i trochę tektury. Owa instalacja przypominała jednak żyda i to był grzech śmiertelny. Grzech, którego właściciele państwa polskiego nie mogą gojowi darować. Gdyby to była kukła Niemca, Rosjanina, czy najlepiej stereotypowego Polaka, wszystko byłoby w porządku. Ba, jestem przekonany, że ktoś podciągnął by ten akt do rangi nowoczesnej sztuki. Tymczasem spłonęła kukła, która miała być symbolem Sorosa, Rotschilda i kilku innych wpływowych żydów, fundujących nam prawdziwą gehennę polityczno-gospodarczą.

marcin fryga 6 godzin temu (edytowany)

………. a na ile zostal skazany ten pan, ( nasz rodak Adam Darski ) ,ktory zbeszczescil nasza świeta ksiege ??? publicznie z przemyslanym zamiarem https://www.youtube.com/watch?v=-dltDZCnmx8 oczywiscie ze nie został skazany bo to zachowanie nie ma zadnych znamion czynu zabronionego i nie narusza naszych uczuc religijnych, ….

Yaga 9 godzin temu

Nos p prokurator jakby żydowski… I na taką farsę kurwa idą moje podatki? Uraził kukłę, bo ją spalił? I za kukłę idzie siedzieć? Tu jest Polska, czy Izrael? Kasta prawników siedzi na minie, sami się ośmieszają.

ProgramPierwszy 7 godzin temu

Sędzia za tekst „polska tradycja antysemicka” powinien dostac taki sam wyrok, gdyż absolutnie nie liczył sie odczuciami jakie może spowodować u Polaków nazywając ich antysemitami.

Robslaw Slowian Armia 12 godzin temu (edytowany)

ludzie wyjdą w końcu na ulice czy nie?nasuwa się jeden wniosek ,jebać taki  wymiar sprawiedliwości i zydostwo!!!sędzia kupiony albo żyd!!!!

2

Wierni Polsce Suwerennej 50 minut temu

Prawda jest taka że zachod to głąby są.Aby potrafia placic polakom za wynalezienie czegos. My polacy, rosjanie potrafimy cos samodzielnie od podstaw zbudowac. Nasza polska mysl techniczna niema sobie rownych. A te barany z zachodu zeruja tylko na naszych wynalazkach.

MrDukla 12 godzin temu (edytowany)

Narodowcy protestujący we Wrocławiu nie mieli z tym spaleniem nic wspólnego. Nie wiedzieli, że taka akcja ma mieć miejsce. Tłumaczenie, że to była kukła Sorosa też średnie. Jakby jakieś zdjęcie jego twarzy na kukłe przykleił to miałoby sens. Z jednej strony ten prowokator zasłużył na karę, ale z drugiej czy taka sama kara spotyka ludzi obrażających Polaków? Czy Żydzi to jakaś rasa panów w stosunku do której trzeba mieć specjalne nastawienie?

1

MrDukla 11 godzin temu

Kara za to, że są paragrafy mówiące o zakazie znieważania jakichkolwiek narodów. Nie chciałbyś ukarania jakiegoś Żyda za spalenie kukły Polaka? Rozchodzi się o to, żeby prawo było równe, a nie Żydzi byli traktowani jakoś specjalnie.

Bill Hicks 11 godzin temu

Dlaczego na karę? Kogo pobił, kogo zabił, kogo zgwałcił, kogo sponiewierał pan Rybak? Jak masowo pod koniec lat 80-tych palono kukłę Jaruzela to wszyscy bili brawo, po 1989 nikt nie ośmielił by się skazać kogokolwiek za spalenie kukły radzieckiego generała w polskim mundurze.

2

Max Gratyfikator 9 godzin temu

Ten mężczyzna z np. 37:00 jest polskim żydem (po matce – a prawdziwym żydem jest się właśnie po matce – zgodnie tradycją żydowską i prawem Izraela) i polskim patriotą. Wiem to z innego filmu tego samego portalu, gdzie sam o tym mówi. W filmiku https://www.youtube.com/watch?v=Y4U0wqLdtjU w 34:56

Dariusz 4 godziny temu

Ja pierhole….Dybeliada !!!!

Flash Thunder 7 godzin temu

Wzywam Policję, Prokuraturę do wszczęcia postępowania z Art. 133. kk Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, przeciwko sędziemu Markowi Górnemu.

_Red_ 11 godzin temu

zal mi ludzi ktorzy karmia sie zawiscia do drugiego czlowieka z powodu koloru skory, wyznania itd. nie zasluguje ktos taki na miano czlowieka i szacunek przypisany z natury rzeczy kazdej istocie zywej. a jesli ktos taki smie sie jeszcze nazywac chrzescijaninem to niestety Bog juz takiemu zaplaci na sadzie ostatecznym. tylko bedzie juz zbyt pozno na zale.

totii1st 4 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=bSiM3hSDHK8 i wszystko w temacie.

didzejdomin 8 godzin temu (edytowany)

Ten „sędzia” szabasgoj jest już odnotowany, pokazał jasno komu parch służy. Wkrótce przyjdzie taki czas …. Ps. A gdzie były „nasze” sądy, gdy niejaki josek urbach vel jerzy urban spalił nasze godło narodowe ….?

Clark Kent 2 godziny temu

jebac zydow!

Bogdan Sikorski 11 godzin temu

ten gnojek „sąd” myśli że coś tym wyrokiem zarzegnal?😂😂😂

1

tomba kknd 11 godzin temu

Zwykła tradycja antysemicka — Jestem Historykiem— hhahahah W KOD był taki Historyk!!!!!

prestissimoLIVE 7 godzin temu

Skazujcie, skazujcie Polaków za takie rzeczy to za 100 lat będziecie uciekać kominem do nieba. Ot i cała prawda wyzwalania w Polakach antysemityzmu takimi wyrokami.

———————————

Rybak: „Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony”

eMisjaTv

Opublikowany 22.11.2016

Piotr Rybak, skazany przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za spalenie kukły żyda przedstawia swoje refleksje co do wyroku oraz samego przebiegu procesu. „To jest wyrok polityczny. Hucpa w sądzie w Polsce. (…) A wszystko po to, by pokazać jak bardzo Polska jest dziś antysemicka” – mówi Rybak. Jego zdaniem nie ma żadnego antysemityzmu, natomiast jest opór wobec grupy wpływowych Żydów, którzy sprzedają nasz kraj. „Trzeba jasno powiedzieć, ze sędzia przekroczył wszelkie granice dobrego smaku i granice prawa wręcz. W swoim uzasadnieniu użył sformułowania o polskich tradycjach antysemickich. (…) I to w imieniu Rzeczypospolitej. To jest coś nieprawdopodobnego, więc musiałem zareagować” – uzupełnia znajomy Rybaka, Jarosław Bogusławski, który na wniosek sędziego został usunięty z sali przez policję. Piotr Rybak podkreślił raz jeszcze, że kukła miała symbolizować Georga Sorosa, żydowskiego spekulanta odpowiedzialnego m.in. za gospodarczą zapaść Polski na początku lat 90′ (tzw. Plan Balcerowicza) oraz ostatnią falę arabskiej imigracji do Europy. „Gdyby to zależało ode mnie, wydałbym (…) karę dożywotniego więzienia dla tego przestępcy międzynarodowego” powiedział Rybak i dodał: „Za ojczyznę nasi dziadowie i ojcowie przelewali krew. Ja pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony i będę jeszcze bardziej walczył o Polskę”.

——————————————————————-

komentarze

Grzegorz Wysok 4 godziny temu

Dzisiaj w Izraelu pani Premier Szydło zobowiązała się do „walki z antysemityzmem ” w Polsce. Ciekawe,czy żydzi zobowiązali się do walki z antypolonizmem ?

izydor grzyb 5 godzin temu (edytowany)

Zastanawiające jest dlaczego niemieckie obozy koncentracyjne na ziemiach Polski cieszą się tak wielkim zainteresowaniem młodzieżowych wycieczek z Izraela a obozy koncentracyjne znajdujące się na przykład w Niemczech już nie. Pielgrzymki dziatwy żydowskiej należą w tym drugim przypadku do rzadkości, co może dziwić każdego racjonalnie myślącego człowieka bo przecież to właśnie Niemcy byli autorami tak eksponowanego przez żydów ich narodowego cierpienia. Pan żyd Alex Dancyg – współpracownik Instytutu Yad Vashem, odpowiedzialny za szkolenie przewodników dla izraelskich uczniów tłumaczy to w ten sposób, że dlatego jeżdżą tylko do Polski ponieważ chcą pokazać uczniom bogactwo tysiąca lat polsko-żydowskiego współżycia i żeby pojednać się z Polakami. Trudno powiedzieć na czym polega pokazywanie owego bogactwa współistnienia skoro wycieczki izraelskich szczyli kierują się przeważnie do byłych obozów koncentracyjnych a jeśli już zahaczają o parę innych miejsc to nie jest tajemnicą, że jakikolwiek kontakt z Polakami jest niemożliwy ze względu na zdecydowaną postawę opiekunów wycieczek. Dziwni to opiekunowie… draby z bronią pod pachą…zachowujący się agresywnie wobec gapiów, wietrzący wszędzie spiski i próby zamachów a nawet dopuszczający się pobicia przechodniów. A na czym jeszcze polegać ma także owe pojednanie? Pojednać się mogą właściwie tylko wrogowie. Trudno wymagać przecież tego aktu od przyjaciół lub od neutralnie nastawionych stron. Skoro sformułowanie takie pada ze strony żyda, wygląda na to, że to my, Polacy, byliśmy niegdyś dla żydów wrogami. Po tak sformułowanej opinii pana żyda Dancyga nie powinno nikogo więc dziwić propagowanie na świecie kłamliwych tez o „polskich obozach koncentracyjnych”. Same wycieczki poprzedza pranie mózgu, w autokarach młodzi Izraelczycy zaś, oprócz śpiewania wesołych piosenek, oglądają archiwalne filmy ukazujące stosy trupów ich pobratymców i zażerają przy tym chipsy. W hotelach, oprócz demolowania wyposażenia i dzikich gonitw po korytarzach, toczą się głownie dyskusje na temat polskiego antysemityzmu. Dziwny to zaiste sposób wychowywania młodego społeczeństwa i dziwny dowód troski o budowanie szacunku między dwoma narodami. Ale co tam jakieś wycieczki z Izraela… W 1939 roku żydowscy mieszkańcy Łodzi i Pabianic witali Niemców chlebem i solą. Po 17 września na Kresach wielu żydów entuzjastycznie witało Armię Radziecką. A dziś? Weźmy pod uwagę zachwyt Zdrojewskiego nad Yael Bartaną i jej gniotami, weźmy pod uwagę rzygowiny Grossa, weźmy pod uwagę jadowite wypowiedzi niby polskich lewicowych aktywistów, lewicowych polityków i dziesiątków dziennikarzy i publicystów o „szczerych” semickich twarzach… I weźmy pod uwagę skandaliczny wyrok w sprawie Pana Piotra Rybaka…

Piękny Krzysio 4 godziny temu

wyslijcie mi imie i nazwisko tego parcha a osobiscie zloze donos ze mnie obraza, bo nie mam tradycji antysemickich i czuje sie dotkniety

marcin2226 5 godzin temu

Brak mi słów. Niech się Pan trzyma.

Piotr Kiernozek 5 godzin temu

wycinac w pien,palic ich domy i gonic wpizdu do izraela jebane zydostwo !!

11

Jan Kubatek 5 godzin temu

Jak żydom jak nie pasuje to mają swój kraj, wynocha.

15

edd8k2 3 godziny temu

nie mają. jakbym ci się wpierdolił z drzwiami do chaty to uważasz, że tyle wystarczy aby to był już mój dom?

2

przemaser2 5 godzin temu

a to wszystko poklosie okraglego stolu i grubej kreski

9

Piotr Kiernozek 5 godzin temu

potrzeba nam w Polsce prawdziwego przywodcy anty zydowskiego ktory sie nie bedzie pierdolil z zydkami !!!!!!!!!!!!!

13

grzegorz wicher 5 godzin temu

Wstyd i Hanba , Trzeba odzyskac Polske dla Polakow Panie Piotrze czesc i chwala

Karol Kolana 5 godzin temu

Co to za sedzia???

Jan Kowalski 5 godzin temu

Świnie zasrane !! Panie Rybak jestem z panem skandal skandal co sie dzieje w pl gdzie są ludzie Polacy?

Grzegorz Wysok 4 godziny temu

Ja się tylko dziwię jak mało ludzi towarzyszyło i pomagało panu Rybakowi.Zydzi mogli bezkarnie demonstrować w sądzie ,zachowywać się prowokacyjnie -a Polacy -co ???!!!!Wstyd !Zasługujemy chyba na to jako Naród aby nas tak poniewierano !

Krystyna Stefańska 4 godziny temu (edytowany)

Rybak jest pierwszym więźniem politycznym Kaczyzmu. Zadziałała wyższość B,inai Brith i ustaw Izraela o ściganiu antysemityzmu obowiązujących w bantustanie nad Wisłą nad państwem polskim i wymiarem śmiesznie zwanym”sprawiedliwości”.

Piękny Krzysio 4 godziny temu

Panie, skladaj pan apelacje!!! Kurwa, spotkajmy sie a pomoge napisac…

Tomasz Majewski 4 godziny temu

Teraz juz bedzie tylko gorzej!, to tragedia dla Polakow!,

Maria Morawiak 5 godzin temu

Panie Piotrze ,aby Polska była Polską musimy wrócić do konstytucji z kwietnia 1935 roku .Wtej chwili jest tylko przedłużka PRL .W kazdym sądzie w Polsce jest zatrudnionych przynajmniej dwóch żydów ,stąd zachowanie sędziego .Chwała Wielkiej Polsce Panowie Polacy. Proszę walczyć do konca .

blackjohnny0 5 godzin temu

Nawet nie zawiasy.

DIGER CZTERY 5 godzin temu

Sędzia Do Zwolnienia !!!

złodzieje na drodze do kariery 4 godziny temu

w polsce polak ma przejebane lepeij być rzydem, ukraincem, cyganem, romem ,czeczenem ,ma lepeij niz Polaak w Polsce takie kurwa władze wybieracie od 27 lat

Robert Pacholski 5 godzin temu

Chwała Panu Rybakowi. Szacunek WIELKI!

Piotr Szewczyk 5 godzin temu

Zapraszam serdecznie twitter.com/PiotrSzewczykPL wśród śledzących Prezydent Duda, Min. Spr. Ziobro, bokser Adamek, IAR Polskie Radio i inni 👍

gregori220 4 godziny temu

Szacunek dla Pana Rybaka , taka jest rzeczywistość żydokomuna wciąż w „dobrej” formie.

Agnieszka Bicka 5 godzin temu

A ten sędzia wie co to faszyzm? Precz z źydostwem które systematycznie niszczy Polskę. Mośki do Izraela.

Dzie Woja 2 godziny temu

PIKIETOWAĆ! PROTESTOWAĆ! MANIFESTOWAĆ!!! HUCPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirecki mirosław 5 godzin temu

Skandal!!! w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze. rzadza nami zydzi za pomoca tv. a polaka ktory chce cos pwiedziec wsadza sie do wiezienia

My to miliony oni to garstka 5 godzin temu

Brawo dla pana Piotra. Trzeba będzie mu paczki wysyłać, może eMisjaTv coś zorganizuje ?

antyilluminat 4 godziny temu

te skurwysyny są wszędzie!!! To kurestwo jest, jak komary. Kill them!!!!

Kapitan Bomba 6 godzin temu

Ciekawe jaki będzie rozgłos w mediach….wyjdzie szydło z wora.

Robert Pacholski 6 godzin temu

Żydostwo tak łatwo nie odda wladzy. Wtyki mają wszędzie!

Piękny Krzysio 4 godziny temu

ale czekajcie, manifestecja antyimigracyjna i komentarz o sorosie a co maja dla tego skrzywionego sedziego zydzi? Proponuje pozbierac material i pokazac co mysla zydzi o polakach i niech sie sedzina sie odniesie

Lapidator A 5 godzin temu

Zosia Zymek powiedz wprost jak nORMALNY człowiek „We people” Panie Piotrze, czapki z głów .Wspomnę do Wyższych Instancji o jednego więcej Anioła ,żeby czuwał nad Pana bezpieczeństwem

Dzie Woja 2 godziny temu

POLSKA DLA POLAKÓW !!!!

diesant76 4 godziny temu

Panie Piotrze niech się Pan trzyma. Polscy Patrioci mają Polskie obowiązki. A przyjdzie czas kiedy znowy kolaborantów będzie się goliło na łyso i wieszało.

Dzie Woja 1 godzinę temu

Piotrze trzymaj sie! POWODZENIA!!!

Krzysztof Glinowiecki 3 godziny temu

0:54, Jaka polska antysemicka? a kto Jezusa Chrystusa „zyda” intronizowal na krola Polski

1962JUKA 3 godziny temu

Polska wypłaca żydom emerytury! Za co? https://www.google.pl/search?q=polska+wyp%C5%82aca+%C5%BCydom+renty&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=H9c0WODSPMqv8wfulq7QCQ#q=polska+wyp%C5%82aca+%C5%BCydom+emerytury+

marek nowak 4 godziny temu

dokładnie… parchy won z Polski brawo Panie Piotrze

Jarek Manaj 1 godzinę temu

dla mnie to oszolom,ale ja bym go za to nie skazal. Jak nisko upadlismy by sad sie zajmowal takimi sprawami.

Bialy Wilk 1 godzinę temu

Antysemityzm to jest bron strategiczna w rekach swiatowego zydostwa. Robia co chca z kim chca i jak chca a kiedy ktos probuje przeciwstawic sie robia REJWACH krzywia mordy o antysemityzmie i juz jest cisza. Oni dalej robia swoje. Zydowskie lobby w USraelu za swoje biliony pociaga za wszystkie sznureczki. Mam nadzieje nowy prezydent mocarstwa z za oceanu przytnie troche te sznurki .

Arkadio 2 godziny temu

ZACZĘŁA SIĘ PALESTYNA DLA NAS!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adolf Hitler 4 godziny temu

Szykujmy holokaust 2.0

Zalewaja1 3 godziny temu

Dajcie nr konta na pomoc prawną dla Pana Piotra. Na pewno patrioci pomogą. Ja swoim skromnym wkładem również.

idkfa 4 godziny temu

Lansowanie kolejnego prowokatora

antyilluminat 4 godziny temu

ich obchodzą tylko „szekle” My możemy się pozabijać, byle Oni mieli z tego jakieś „szekle”!!!

lysyjack 4 godziny temu

jebane żydy, CWP.

Krystyna Piekaj 5 godzin temu

Panie Piotrze,jestem za Panem i zgadzam sie ze slowami Pana.Prosze sie trzymac…

Gregory 5 godzin temu

Przykład – ISLANDIA https://marucha.wordpress.com/2011/08/01/jak-islandia-rozwiazala-problem-swych-dlugow/ http://www.nacjonalista.pl/2015/10/24/islandia-kolejni-banksterzy-trafia-za-kraty/

Robslaw Slowian Armia 5 godzin temu

skurwysynski wymiar żydowskiej sprawiedliwości,pacynki z rzadu poleciały do israela po wytyczne!!!!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", 4 czerwca 1989, ANTYPOLONIZM, CENZURA, FILMY - MUZYKA, FINANSJERA ŚWIATOWA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, Magdalenka, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Pomorze Zachodnie, PROTESTY, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „polski*… sędzia w Polskim sądzie** do Polaków i dla tv „POLSKA TRADYCJA ANTYSEMICKA !!! jest u podstaw tego czynu !!” av !

  1. Pingback: Polski sędzia w polskim sądzie do Polaków i dla TV: „Polska tradycja antysemicka jest u podstaw tego czyny”. « Dziennik gajowego Maruchy

  2. Pingback: Polski sędzia w polskim sądzie do Polaków i dla TV: „Polska tradycja antysemicka jest u podstaw tego czynu”. – Mandaryn

  3. Pingback: Kryminał za spalenie kukły | POLSKA PATRIOTYCZNYCH POLAKÓW

  4. molke pisze:

    Zapowiadają wniosek do prokuratury o szkalowanie narodu polskiego przez sędziego…dobre.Tylko prokurator okarze się też semitą

  5. molke pisze:

    Każdy tu szczeka i nic nie robi..zato oni robią swoje

Możliwość komentowania jest wyłączona.