Szlachta smoleńska – Bohdan Piętka

“Szlachta smoleńska.

150 krewnych ofiar wypadku lotniczego pod Smoleńskiem domaga się “odszkodowań” w wysokości od 1 do 5 mln złotych.  — Wcześniej otrzymali już od rządu Tuska od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych. Łączna wartość tych roszczeń to roczny budżet przeciętnej gminy.

Jeden z “autorytetów moralnych” prawicy – Stanisław Michalkiewicz – wymyślił swego czasu pejoratywne określenie “szlachta jerozolimska” w związku z roszczeniami majątkowymi obywateli ukochanego przez polską prawicę mocarstwa (USA).

Szlachta jerozolimska jednak nigdy nie powstała, bo obywatelom USA pochodzenia żydowskiego nie udało się do dzisiaj zrealizować swoich roszczeń majątkowych wobec Polski.

Stąd czasem się zastanawiam czy ten cały wielki krzyk o “roszczeniach żydowskich” nie ma na celu odwrócenia uwagi od skali strzyżenia Polski przez “prawdziwych” Polaków i katolików. — Powstaje oto bowiem szlachta smoleńska   –   elita   finansowa   Polski Prawej i Sprawiedliwej, wykreowana – tak jak i ideologia oraz polityka bieżąca Polski Prawej i Sprawiedliwiej – dzięki ofiarom wypadku lotniczego z 10.04.2010 r.

Wypadek ten nie tylko wydobył z niebytu politycznego upadającą w 2010 r. partię PiS, ale stał się jej nową legendą założycielską, religią polityczną Polski Prawej i Sprawiedliwej oraz fundamentem finansowym jej nowej elity.

Słowem – “zamach smoleński” spadł Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego obozowi jak gwiazdka z nieba.  — Bez “zamachu” już by go dawno nie było na scenie politycznej.”

Bohdan Piętka

Od siebie jako Pekoka Antylichwiarza dodam tylko, że od lat powtarzam: Michalkiewicz – syjon. Rydzyk – żydzyk nie zaprasza do swojego imperium polskich patriotów. / https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/11/17/bohdan-pietka-szlachta-smolenska/

Za; https://wordpress.com/read/feeds/33998697/posts/1226822874

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KATASTROFA SMOLEŃSKA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.