Komentarz do Dnia Niepodległości: Lawina: 11.11.2016 – Szkoła Myślenia –

Lawina: 11.11.2016 Komentarz do Dnia Niepodległości – Szkoła Myślenia

 „Żydzi czytają Dmowskiego, a Polacy chodzą na marsze…”

Za; 17 Listopad 2016 / Pekok Antylichwiarz

Komentarze

jozef wisniewski6 dni temu

Panie Duda – no właśnie , kiedy Poroszenko odda Polsce pieniadze ? dlaczego pan podpisał ludobójcze szczepionki hpv dla dziewcząt jako obowiązkowe ?? panie Duda – historia pana oceni – współczuję pana rodzinie.

Franz5 dni temu

Poroszenko przecież nazywa sie Waltzman a nie żaden Poroszenko, a Duda to „kukła” podstawiona przez żydów i zrobi wszystko co mu karzą, to oni go stworzyli, wypromowali i zrobili prezydentem.

Apacz1 dzień temu

Sądzę jednak, że A. Jabłonowski jest człowiekiem polskich interesow, spełnia dobrą misje. Jak to nazywacie „podgrzewanie atmosfery” jest potrzebne, ktoś musi budzić nasz ospały, ślepy naród!

Mateusz Frydrych5 dni temu

Judeopolonia 2020r.

SoundVibes6 dni temu (edytowany)

„Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem” Z wieloma rzeczami można się zgodzić…wolni będziemy jak Unia się rozpadnie albo z niej wyjdziemy jakimś cudem i przestanie nas obowiązywać umowa CETA co np. Wielka Brytania wykonała za w czasu. Mało prawdopodobny ten scenariusz raczej bo mamy takich polityków jakich mamy ,a za CETA zdaje się PO i PiS głosowało zgodnie i bez debat w TV czy robienia referendum. Mordy to się dopiero rozdziabią za 5-10 lat jak to rolnictwo w tej Polsce faktycznie będzie rozwalone ,ludzie ze wsi uciekną do miast za pracą i chlebem ( lepszym życiem) ziemie przejmą za psi grosz korporacje i będą hodować żywność modyfikowaną genetycznie ( GMO ) i sprzedawać ją Polakom nawet pod przykrywką bazarków gdzie chłop niby stanie ze zdrową żywnością,a tak naprawdę to będzie gówno pryskane chemią. Tak się stało z Meksykiem i nie tylko gdzie rolnictwo tam padło wszystko dyktują korporacje z USA ,a ludzie trafili na bruk i to tak dobrze robią politycy przy korycie nawet i Polski. Pokaże to jedynie to ,że dalej jesteśmy dymani w tyłek ,a robi się nam tylko złudną nadzieje odzyskiwania kraju i stawiania go na nogi i tego że idą naprawdę ciężkie czasy dla ludzi na tej planecie zwłaszcza tych szarych zjadaczy chleba ciężko pracujący na swój byt jakoś.

Natalia Hachengerg1 dzień temu

Chwila prawdy brawo .

PolskaKrew5 dni temu

Dudę historia nie rozliczy ,tylko Pan Bóg ,ale przed Bogiem jeszcze my zdążymy .Rozliczymy jeszcze na dokładkę wszystkich żydów z pozmienianymi nazwiskami tak ochoczo udających Polaków, którzy nabijają sobie kabzę wyprzedając nasz majątek narodowy.

szejki20084 dni temu

Adam Sikorski?

Biały Kamyk6 dni temu

Aby stać się wolnym – należy duchowo powrócić do korzeni Narodu, jaki dzięki Rodowi został ukształtowany w obrazie wiary Przyrodzonej… Jako Naród istniejemy ponad 7000 lat a nie od 966r. Ten rok, to rok zapanowania duchowego niewolnictwa, jakie niszczy w nas nasz kod DNA. Tamten okres wiele opowiada o człowieku wolnym … gdyż Rodaka nie stwarza państwo … tylko Ród. Prawo do Prawdy wyzwala z niewoli grzechu. A wiara Przyrodzona pozwala się rozwijać duchowo, czego nie można powiedzieć o wszystkich znaczeniach wyrazów kończących się na -izm, yzm.

www. pl5 dni temu

22 lipca

Franz5 dni temu

żadne marsze tylko EDUKACJA i UŚWIADAMIANIE Polaków!!! Marsze to wytracanie energii, pochodzą, pokrzyczą, pośpiewają, odpalą race i KONIEC! Nie tędy droga, patrioci i nacjonaliści, ludzie którym leży na sercu dobro Naszego Narodu muszą poświęcić całą swoją energie, cały swój cenny czas na UŚWIADOMIENIE swoich rodzin, bliskich, znajomych, w pracy, szkole, boisku czy kościele, jeżeli uda się UŚWIADOMIĆ własny Naród to nikomu nie uda się Go ogłupić i okupować a pańska obecna ciężka praca w internecie nie będzie potrzebna gdyż UŚWIADOMIONY Naród nie pozwoli aby reprezentowali Go zdrajcy pokroju PiS PO SLD czy inne pasożyty, taki Naród będzie suwerenny i niezależny od obcych, więc proszę dalej pracować w necie nad ŚWIADOMOŚCIĄ Polaków a nie wysyłać Ich na marsze w których dojdzie kolejny raz do prowokacji, burd, zadym i ośmieszania w oczach społeczeństwa narodowców z których media uczyniły nazistów czy bandytów! ŚWIADOMOŚĆ w Narodzie to fundament, podstawa wszystkiego, droga do wielkości Narodu! Brak świadomości w Narodzie czyni z Niego łatwy łup dla naszych wrogów. Polak bez świadomości tego co się dzieje jest niczym bezbronne dziecko w piaskownicy, każdy wróg Polski wykorzysta nieświadomego Polaka przeciwko własnemu państwu, przerabiamy to od kilkuset lat, DOŚĆ TEGO!

tygrysblady1 dzień temu

Cała prawda dobrze że ktoś o tym mówi. To jest 100% prawdy. Dzisiaj jesteśmy mali, ale jutro możemy być duzi. Trzeba być gotowym i zaatakować jak nasi okupanci, nadzorcy, osłabną, a przędzej czy później muszą osłabnąć !!!

Reksio-Kleksio21 godzin temu

Zabrakło ostrzeżenia przed syjonistycznym żydohamerykańskim narodowcem M.Kowalskim i ipp…

Arkadiusz Zajączkowski6 dni temu

Miód na serce.Zeman w skrócie

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii 1918 - Odzyskanie Niepodległości, ANTYPOLONIZM, FILMY - MUZYKA, HISTORIA POLSKI, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, ROCZNICE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.