Ogromna plantacja marihuany znaleziona na posesji męża Hanny Gronkiewicz-Waltz

marihuana_kwp_radom-300x209Na ustronnej działce w gminie Nowa Sucha w okolicach Sochaczewa Policja odkryła plantację konopi indyjskich.

Okazało się, że właścicielem posesji jest mąż prezydent Warszawy.

Na działce znaleziono bagatela — nieco ponad pół tysiąca krzewów o wysokości  od 60 do 160 cm,   — z których można było wyprodukować nawet 12 kg marihuany.

Hodowlą zajmowali się mężczyźni mieszkający w pobliżu działki. — Jeden z nich już przyznał się do winy.

Do winy nie przyznaje się mąż prezydent stolicy Andrzej Waltz.

— „To jest działka, która od wielu lat jest w rodzinie państwa Waltzów.

Pan Waltz raz w roku przyjeżdża na jej teren i sprawdza stan budynków po zimie.  — Działka o powierzchni ponad 9 hektarów nie ma ogrodzenia”

— brzmi stanowisko Andrzeja Waltza przekazane do mediów przez rzecznika ratusza Bartosza Milcarczyka.

Andrzejowi Waltzowi może grozić do 8 lat więzienia.

***

Źródło: wPolityce, TVN

Fot. KWP Radom

Julia Nowicka

Opublikowano 4 października 2016

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, APELE - KOMUNIKATY, III RP, NARKOTYKI, PO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ogromna plantacja marihuany znaleziona na posesji męża Hanny Gronkiewicz-Waltz

  1. zaduma~~~ pisze:

    Kolorado zalegalizowało marihuanę i efekty są tragiczne ,najmniejszy to stosowanie ogromnych ilości pestycydów jako ze konopie atakowane są przez szkodniki,grzyby,pleśnie.
    Gorzej z uzależnieniem wśród dzieci i młodzieży, nawet zwierzęta domowe są karmione tym świństwem ,dostępnym jak cukierki w sklepie spożywczym.Zwiększona przestępczość, zatrucia,uzależnienie ,wypadki drogowe ,obniżenie wyników w nauce i w w końcu zgony z przedawkowania !!!!Marihuana to kolejna chazarska pułapka,jak zwykle ogromne co najmniej 2 korzyści-potężne dochody i zamiana ludzi w zombie!!!!!! takich stron z ostrzeżeniami są setki
    http://europe.newsweek.com/unexpected-side-effects-legalizing-weed-328350?rm=eu

Możliwość komentowania jest wyłączona.