DLACZEGO PIS ZAATAKOWAŁ KOBIETY WŁAŚNIE TERAZ?

TEMAT BARBARZYŃSKIEJ USTAWY ANTYABORCYJNEJ JEST BARDZO WAŻNY,

ALE MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE #DOJNAZMIANA RÓWNOCZEŚNIE REALIZUJE PROGRAM #POLSKAWRUINIE NA WIELU RÓŻNYCH FRONTACH

dlaczego-pis-zaatakowal-kobiety-wlasnie-teraz_plus-google-com_kk***

MISIEWICZE  — przestaliśmy mówić o masowym obsadzaniu na wysokich stanowiskach ludzi niekompetentnych. Misiewicz — rekordzista — ma 30 lat i zasiada w trzech radach nadzorczych oraz ośmiu zarządach spółek.

VAT —  mało kto zauważył, że wyższy VAT będzie obowiązywał przynajmniej do 2018 roku. — Obniżenie tego podatku było sztandarowym hasłem PiS w kampanii wyborczej.

WYŻSZE OPŁATY — niemal bez echa przeszła podwyżka podatków. Standardowa polska rodzina zapłaci miesięcznie nawet około 100 zł więcej za wodę i prąd. — Wzrosną ceny produktów i usług praktycznie w każdej dziedzinie.

CETA — negocjowana potajemnie umowa międzynarodowa UE-Kanada, przeciw której na zachodzie trwają ostre protesty.  — Chemiczna /GMO żywność / i tysiące ludzi na bruku to tylko kwestia czasu. Lista zagrożeń jest bardzo długa.

NOWE PRAWO ŁOWIECKIE — myśliwi nie tylko będą mogli wygonić z lasu należącego do skarbu państwa każdego, kto im się nie spodoba, ale również wyprosić właściciela z jego ziemi.   — Wystarczy, że stwierdzą, iż utrudnia im polowanie.   — Właściciel ziemi będzie musiał udowodnić przed sądem, że jego niezgoda na polowania wynika z przekonań religijnych.

MILIARDY NA BOJÓWKI  — Tzw. Obrona Terytorialna pochłonie 394,4 mln zł w 2016 roku, ponad 639 mln w roku przyszłym, ponad miliard w 2018 i blisko 1,5 mld w roku 2019.   — Uzbrojone bojówki Macierewicza stają się faktem.

TEMAT BARBARZYŃSKIEJ USTAWY ANTYABORCYJNEJ JEST BARDZO WAŻNY, — ALE MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, — ŻE #DOJNAZMIANA RÓWNOCZEŚNIE REALIZUJE PROGRAM #POLSKAWRUINIE NA WIELU RÓŻNYCH FRONTACH

_________________________________

ZAPOŻYCZONE Z SIECI

Bogusia Laviste/3 paź 2016/ https://plus.google.com/explore

KOMENTARZ emjot

Pytanie: dlaczego akurat   TERAZ?

… dla   mnie   osobiście  jest to okrutne, obrzydliwe, niegodne posługiwanie się   niewyobrażalnym  cierpieniem nienarodzonych dzieci i tragedii ich matek   —   w  celu odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od ostatecznego zniszczenia naszej Ojczyzny… — dlatego nie podpisałam protestu pisowskiego  Ordo Iuris „STOP ABORCJI” — uznając go za odrażającą manipulację, której zatrutymi owocami karmi się już cała Europa: zabijanie starych niepełnosprawnych ludzi; zabijanie niepełnosprawnych dzieci…

Dla katolika nie istnieje problem aborcji — jest przestępstwem wykluczającym z Kościoła ipso facto;  — w wyjątkowych wypadkach tylko papież lub wyznaczony przez niego delegat  — może udzielić rozgrzeszenia,  — lecz przestępstwo pozostaje przestępstwem.

ZOBACZ:

Nie można popierać rządu PiS

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, PROTESTY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.