Żydowski terroryzm policji w Polsce – bezkarne strzelanie do cywilów

Żydowskie metody walki uzbrojonej bezkarnej policji z bezbronnymi cywilami, a nawet dziećmi,   —  powoli zakorzeniają się w Polsce na stałe.

Są to metody wypracowane w Izraelu, a które żydzi — rezydenci  w krajach gojów  —  wprowadzają w życie w izraelskich koloniach okupowanych przez żydów np. w Polsce.

To postrzelenie (poniżej) — z daleka rozpoznanych sprawców jako młodocianych – jest niczym innym jak obrazem Izraela lub amerykańskich miast przemocy.

Oczywiście nie tylko tych, starsi ludzie pamiętają opowieści swoich rodziców o tym,   — że w okupowanej Polsce, podczas II Wojny Światowej, Niemcy tak samo strzelali za uciekającymi Polakami.

Polska obecna coraz bardziej ukazuje żydowskie oblicze nieobliczalnej i nieproporcjonalnej przemocy skierowanej wobec nawet drobnej przestępczości lub nawet chuligaństwa młodocianych.

Nie chodzi tu o żaden porządek i zabezpieczenie bezpieczeństwa, ale o obniżenie progu stosowania krwawej przemocy na Polakach.

Chodzi tu o terror ogólno-społeczny,   — który ułatwi żydom dalsze wypędzanie Polaków z ich ziem,

— a ci którzy zostaną w Polce muszą zaakceptować żydowski terror – bo inaczej będą zastrzeleni pod byle pretekstem.

Tu w Polsce żydzi rządu Beaty Szydlo wprowadzają terror identyczny do terroru na ziemiach Palestyny,  — dokładnie wg. planów Dajana dla Palestyńczyków:

— „Nieżydzi   muszą   być   wytrzebieni,   —  a ta resztka, która zostanie na obrzeżach żydowskich granic,  będzie „żyć jak psy”

 – (Moshe Dajan).

http://gazetawarszawska.com/zamach/zamach-warszawski/3627-vi-rocznica-smolenska-w-obliczu-inwazji-izraela-na-polske

Takie są główne motywy tej „dobrej zmiany zwiększonego bezpieczeństwa publicznego w Polsce”.

W końcu, autentyczni mordercy nie są sądownie skazywani na śmierć – bo autentycznego mordercy zabić nie wolno,   — a nawet nie wolno zabrać mu majątku, który pochodzi z jego brutalnych czy groźnych przestępstw.

Ale   już   ryzyko   doraźnej  egzekucji, na ulicy czy w krzakach, dotyczy każdego Polaka, który nie zastosuje do dowolnego nakazu aparatu przemocy: —  policji, skarbówki, urzędników celnych etc.

Polak, który nie zatrzyma się na wezwanie drogówki, czy nie położy się na ziemi,   — kiedy tak ma nakazane przez jakiegoś bandytę podającego się za stróża porządku,   — ryzykuje śmierć lub ciężkie pobicie.

Polak musi zatrzymać się i posłusznie wykonywać polecania, — a tu już wystarczy,   — że krzyczy do niego jakiś bandzior-dresiarz ubrany w granatową lub czarną myckę z daszkiem,   — na której widnieją coraz trudniej rozpoznawalne znaki   — i nie wiadomo czy to jest listonosz czy też policjant izraelski na występach w Polsce.

To co obecnie dzieje się w Polsce, — na ulicach czy osiedlach z których brutalnie wyrzuca się mieszkańców z faktycznie własnych domów i mieszkań,

— to palestynizacja naszej Ojczyzny dokonywana przez żydów.

Zezwolenie na użycie broni pod byle pretekstem, to część tej strategii zastraszenia, to próba złamania ducha prawa i porządku wśród Polaków

—  i zaszczepienie im poczucie konieczności bezwzględnego podporządkowania się paramilitarnym terrorystom podlegających wyłącznej kontroli ze strony izraelskiej policji i wojska.

To wszystko było łatwe do przewidzenia, już kilka lat temu napisaliśmy art. który przewidywał podobne sytuacje do tej ze strzelaniem do uciekających młodocianych przestępców drogowych: Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…

http://gazetawarszawska.com/zamach/415-kiedy-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom

Red. Gazeta Warszawska

==============================

Policyjny pościg w Lubuskiem. Padły strzały

  • Funkcjonariusze ścigali auto, które nie zatrzymało się do kontroli
  • RMF FM: jeden postrzelił nastolatka
  • Samochodem podróżowało dwóch 16-latków
  • Jeden z nich trafił do szpitala

Do policyjnego pościgu doszło w Starym Dworku w powiecie międzyrzeckim w województwie lubuskim.  

— Dwóch 16-latków nie zatrzymało się do kontroli drogowej. — Najpierw próbowali uciekać autem, później pieszo   —  informuje RMF FM.

Policjant ze Szczecina śmiertelnie postrzelił kierowcę.   — Prokuratura wszczęła śledztwo ws. przekroczenia uprawnień, funkcjonariuszowi może grozić do 3 lat więzienia.

Podczas pościgu jeden z funkcjonariuszy zmuszony był użyć broni.—  Oddano cztery strzały, jedna z kul raniła 16-latka w nogę.

Obaj nastolatkowie zostali zatrzymani.   — Jeden z nich trafił do szpitala.

Jak poinformowało RMF FM — nastolatkowie nie mieli uprawnień do kierowania pojazdem.   — Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wydarzenia.

RMF FM

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Policyjny-poscig-w-Lubuskiem-Padly-strzaly,wid,18473453,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019387,title,Policjant-ze-Szczecina-smiertelnie-postrzelil-kierowce-Prokuratura-wszczela-sledztwo-ws-przekroczenia-uprawnien-funkcjonariuszowi-moze-grozic-do-3-lat-wiezenia,wid,18464031,wiadomosc.html

21 się 2016

Za; http://gazetawarszawska.com/pugnae/4375-zydowski-terroryzm-policji-w-polsce

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, ŁAMANIE PRAWA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.