Wspólnota dewiantów ustala przebieg zgromadzeń. |POLECAM!

pic_0494-jpg-1***

Przeszło pięć lat temu opisywałem strategię judeo-satanistów tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/

Dzisiaj mam ogromny zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy dokument potwierdzający w całości tezy zawarte w tej starej już ale jakże aktualnej publikacji.

Sprawa dotyczy wspólnego obchodzenia tzw. miesięcznicy smoleńskiej przez ugrupowania polityczne tej samej paczki dewiantów —  żerujących na naiwności i uczciwości wielu Polaków.

Zwyczajowo od kilku lat było tak,   — że każdego 10-ego miesiąca odprawiana jest Msza w Kościele Seminaryjnym tuż obok pałacu uzurpatorów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Po zakończonej Mszy Jarosław Kaczyński otrzymuje wieniec /nigdy nie był on poświęcony w Kościele/,   — który składa przed pałacem dopiero od 10 lipca 2010 roku,   — ponieważ Sasin, Duda i inni dostali 07 lipca 2010 wypowiedzenie z pracy.

Jak wiemy   — dosłownie w niespełna trzy tygodnie od tego wydarzenia kard. Nycz wysyła ks. Markowskiego  —  obecnie biskupa,   —  aby znajdujący się tam Krzyż odebrać Polakom.

Próba kradzieży Krzyża Polakom w dniu 03 sierpnia 2010 roku nie powiodła się   — ośmieszając tym samym cały episkopat w Polsce.

To tyle przypomnienia faktów i teraz skupię się na dniu 10 września 2016 roku   — kiedy to judeo-sataniści zapragnęli jako wspólnota — uroczystego obchodzenia miesięcznicy.

No tak   — ale jedni są za, natomiast drudzy są przeciw   — jak to bywa statutowo u dewiantów mimo, że na jednym wózku jadą.

Aby sprawy miały się jak należy   — poproszono Solidarnych 2010 aby odstąpili miejsce pod Kordegardą dla KOD-u.

—  KOD rozwinął swoje sztandary zatem pod Kordegardą, — na których reklamowano Andrzeja Dudę pod pretekstem,  —  że jest ich rzekomym wrogiem  —  i wcale im nie przeszkadza to, że sędzia orzekający w swojej sprawie to pospolity kryminalista.

Kryminaliści też mogą bronić demokracji Talmudycznej,  —  a tym bardziej, gdy są obrzezani to korzystają ze specjalnych praw Talmudu jako wyższa rasa.

Całkiem   przypadkowo   usłyszałem,   —   że   były  wspólne ustalenia w dniu 09 września 2016 roku  —  co do przebiegu uroczystości w dniu 10 września 2016 roku.

Ogarnęło mnie ogromne zdziwienie,   —  ponieważ nigdy bym nie podejrzewał że dwa zwalczające się ugrupowania dewiantów organizują wspólnotową manifkę.

Oto co nagrałem w sprawie ustaleń w dniu 09 września 2010 roku dot. wspólnej uroczystości PiS-u i KOD-u.

Myślałem że mam jedyne nagranie dot. założeń programowych w oszukiwaniu Polaków,  —  gdy pojawił się niejaki Cezary Jurkiewicz, który z racji udzielonych mu pełnomocnictw  —  podziękował KOD-owi za współpracę.

Jurkiewicz to niedoszły ksiądz i z tego powodu posiada liczne obowiązki.

Poza pracą w radzie miasta prowadzi wawerski klub « Gazety Polskiej », — fundację wspierającą Polaków na Wschodzie,   — kieruje też Domem Pielgrzyma « Amicus » przy kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.

Jego idolem jest Benito Mussolini  —  twórca bojówek partyjnych — i on też kieruje takimi z ramienia PiS-u.

Oto nagranie dot. tego zdarzenia:

***

pic_0508-jpg-2

Za; https://wordpress.com/read/feeds/310146/posts/1155411947 / Za; https://rafzen. wordpress.com/2016/09/15/wspolnota-dewiantow-ustala-przebieg-zgromadzen/

Zobacz:

Lasy Państwowe jako jedyne kupiły figurki Kaczyńskich. „Paryż ma wieżę Eiffla, a Radom pomnik pary prezydenckiej”

Nie można popierać rządu PiS

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Nowoczesna.pl-Petru - KOD, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.