101-letni kombatant wyrzucony z mieszkania. Sprawa ma związek z aferą reprywatyzacyjną

mieszkanie-hgw***

Przy okazji afery reprywatyzacyjnej Wiadomości TVP dotarły do historii 101-letniego   mjr. Czesława Mostka,   —    który sześć lat temu został zmuszony przez “czyściciela kamienic” do opuszczenia swojego mieszkania.

Nowy właściciel kamienicy podniósł czynsz na tyle, że 95-latek nie miał z czego go zapłacić.   — Wkrótce mjr Mostek został eksmitowany do “małej klitki w piwnicy”.

Sprawa   wyszła,  gdy Urząd do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych zorganizował w Belwederze spotkanie z weterenami II wojny światowej, na którym 101-letni kombatant został odznaczony medalem “Obrońcy Ojczyzny”.

Mjr Czesław Mostek służył w Korpusie Ochrony Pogranicza, brał udział w Powstaniu Warszawskim, był członkiem Armii Krajowej oraz więźniem Urzędu Bezpieczeństwa.

Tak działa Warszawa pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Człowiek, który bronił kraju w dwóch wojnach światowych, został wyrzucony ze swojego skromnego mieszkania w stolicy.

[… a gdzie byli ci prawdziwi Polacy-Patrioci, Kościół, katolicy …  solidarni rodowici Warszawiacy,  dobrzy sąsiedzi  ………  ???????? —    emjot]

wrz 5, 2016

Za; http://newsweb.pl/2016/09/05/101-letni-kombatant-wyrzucony-z-mieszkania-sprawa-ma-zwiazek-z-afera-reprywatyzacyjna/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Bieda, Eksmisje, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KAPITALIZM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.