„Smoleńsk” w największej bazie filmowej na świecie… Kategoria rozwścieczyła PiS i twórców

smole-e1473340078943-jpg-1fot. print screen imdb

Film Antoniego Krauzego, „Smoleńsk” —  trafił właśnie do największej na świecie internetowej bazy filmów.

— Byłby to zapewne powód do zadowolenia zwolenników tez wysuwanych przez zespół Antoniego Macierewicza i PiS, —  gdyby nie to jaką dostał kategorię.

„Smoleńsk” Antoniego Krauzego wciąż wywołuje kontrowersje wśród nie tylko polityków i mediów, ale także wśród zwykłych obywateli.

— Podczas pokazów filmu doszło już do bijatyk i awantur, o których pisaliśmy m.in. tutaj.

Oliwy do ognia postanowił dolać jeden z największych portali filmowych na świecie Internet Movie Database ,  —  szerzej znany jako IMDb, — który zamieścił film Krauzego na swojej liście.

I byłby to powód do zadowolenia – wszak informacja o „Smoleńsku” dotrze tym sposobem do znacznie większej ilości osób, nie tylko w Polsce

– gdyby nie fakt,   — iż film Krauzego został skatalogowany jako produkcja… fantasy.

A jak wiadomo to kategoria, w której filmy charakteryzują się tym, że pierwszorzędnym składnikiem ich fabuły są magiczne i inne nadprzyrodzone formy i motywy.

smol-jpg-2print screen imdb

bh, źródło: imdb

Wrz 8, 2016

Za; http://pikio.pl/smolensk-znalazl-sie-w-najwiekszej-bazie-filmowej-na-swiecie-kategoria-ktora-dostal-moze-rozzloscic-pis/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii FILMY - MUZYKA, III RP, KATASTROFA SMOLEŃSKA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.