Czy 01 września ktoś mówi o żydach ?

Gawronski Rafzen's Blog

Jak mogłem się dzisiaj przekonać Polacy wciąż nie mają przyjaciół. Zrobiłem zdjęcia Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie i okazało się, że są tylko złożone wieńce z barwami biało-czerwonymi.

Desktop2

No cóż pewnie bratnie narody dla których Ustawa 1066 została powołana bezprawiem nie wiedzą, że to reżimy judeo-satanistów z Niemiec i Rosji napadły na Polskę i dzisiaj jest rocznica wybuchu II wojny światowej przeciwko Polakom, albo być może ambasadorowie nie wrócili jeszcze z urlopów ? Tak czy owak nie znalazłem żadnego wieńca złożonego w Warszawie nawet przez tych co tę wojnę wygrali. Czyli judeo-sataniści poważnie myślą, że już nie istniejemy.

Powrócę do tytułu ponieważ muszę napisać że 150 000 faszystów lub kto woli hitlerowców było żydami. Oprócz ogromnej ilości tych obrzezanych morderców Polaków pozostaje kwestia ich potomków i ich obecnej działalności. Ale o tym może innym razem.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

https://rafzen.wordpress.com/2015/03/27/manstein-glowny-strateg-hitlera-byl-rowniez-zydem/

https://rafzen.wordpress.com/2015/10/18/rekordzista-swiata-w-mordowaniu-ludzi/

Pozostaje jednak faktem że działalność zboczeńców takich jak Moczar czy Jaruzelski znajduje…

View original post 101 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.