Mordercą Inki był żydowski oficer Urzędu Bezpieczeństwa a nie Polak! – Kłamstwo abpa gen. Głodzia

Kłamstwo Gdańskie arcybiskupa generała Głodzia

Poszło to na cały Świat że Polacy mordowali swoich bohaterów. Było to upokarzające dla Polaków. Że Polak i Bandyta zabił Inkę.

a185Danuta Siedzikówna „Inka”

Na Mszy Św. Pogrzebowej Feliksa Selmanowicza ps. „Zagończyka” i Danuty Siedzikówny ps. „Inki” — bohaterów konspiracji antykomunistycznej,

— arcybiskup generał Leszek Głódź w swojej homilii stworzył nowe ”Kłamstwo Gdańskie” na wzór „Kłamstwa Oświęcimskiego”.

Powiedział on i powtórzył dwa razy, — że po tym gdy żołnierze plutonu egzekucyjnego strzelali specjalnie niecelnie do „ Inki” i nie zabili jej, — więc nadzorujący wyrok dowódca plutonu egzekucyjnego z pistoletu strzałem w tył głowy/ jak powiedziała Pani Premier, — bandyta/ zamordował Inkę.

Arcybiskup Głódź powtórzył dwa razy, że to nadzorujący Polak zabił Inkę, a premier powtórzyła, że bandyta zastrzelił Inkę.

Poszło to na cały Świat że Polacy mordowali swoich bohaterów. Było to upokarzające dla Polaków. Że Polak i Bandyta zabił Inkę.

Wieczorem w Telewizji Trwam wystąpił wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej z Gdańska,  —  który opisując śmierć Inki  wyjawił, — że tym mordercą   Inki   był oficer Urzędu Bezpieczeństwa narodowości żydowskiej,

— który czterokrotnie zmieniał nazwisko  —  i po awansowaniu na majora wyjechał do Izraela,  —   skąd pisał do Polski, aby poświadczyć jego służbę w UB bo dostanie wyższą emeryturę.

Sądzę że należałoby donieść do prokuratury na arcybiskupa generała Głodzia, —  że publicznie znieważył Naród Polski.

***

Jan G. Grudniewski

Sierpień 30, 2016

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/klamstwo-gdanskie-arcybiskupa-generala-glodzia-2016-08

ZOBACZ:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, Polska, PROTESTY, ROCZNICE, Roszczenia żydowskie, Sobór Warykański II, UB-NKWD, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Żołnierze Wyklęci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Mordercą Inki był żydowski oficer Urzędu Bezpieczeństwa a nie Polak! – Kłamstwo abpa gen. Głodzia

  1. Maria pisze:

    No to już panie Grudniewski, nie judź, nie oglądaj się na innych, tylko donoś, ale wiedz, że Krzysztof Cierpisz, red. Gazety Warszawskiej, już to zrobił za ciebie i innych, co to tylko językiem walczą, lub cudzymi rękami!

Możliwość komentowania jest wyłączona.