Pochówek Macharskiego – chichot piekieł

…skutki zbrodni Franciszka Macharskiego, jakich on dopuścił się przeciw   Panu   Jezusowi  Chrystusowi w osobach cichych zakonnic z Karmelu.

5 macharski w mycce-fm1***

i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy
przebaczać w imieniu tych których zdradzono o świcie

Herbert Zbigniew,  Przesłanie Pana Cogito

______________________________________________________________

„Katolicka wiara i kultura nakazuje być cicho nad trumną wielu osób kontrowersyjnych,   —  ale to nigdy nie dotyczy osób publicznych.

Osoby publiczne — a takim był decydent, zdrajca Macharski w pałacu Rothschild`a   – tego przywileju nie mają,  — ani   też, osoby takie nie podlegają prawu do „zbiorowego wybaczenia”

— i to w dodatku w imieniu skrzywdzonych osób trzecich.

Biskup Krakowa — podobnie do Biskupa Rzymu — podlega bezwzględnej ocenie ich publicznych uczynków.

Tu skutki tych uczynków są straszne. 

Zakonnice wyrzucono z klasztoru, Chrystusa poniżono.

— Cały Naród cierpi wypędzenie i tylko głupiec nie widzi wymiaru metafizycznego tego exodusu Polaków z ich Ojczyzny,   — a to z równoczesnym zajmowaniem ich polskich siedlisk przez szarańcze ukraińców, Czeczenów czy innych.

Wszystko to jest przygrywką do najazdu żydów z Izraela, a może i nawet i z innych części świata+.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Auschwitz, HISTORIA POLSKI, Holokaust, III RP, IZRAEL, Jan Paweł II, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Miejsca Męczeństwa Polaków, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.