Niemcy: Rząd RFN bez zmian pozostaje na smyczy Izraela

netnajahu-680x360***

Jest na świecie takie państwo, które mając w pogardzie prawa człowieka i prawo międzynarodowe   — stało się przyczyną niepokojów i dziesiątek wojen w rejonie Bliskiego Wschodu.

Co więc naturalne,   — narobiło sobie w tym rejonie wielu wrogów, którzy całkiem słusznie i całkowicie w majestacie prawa, chcą wymazać to państwo z mapy świata.   — Należy im się.

By się temu przeciwstawić państwo to modernizuje swoje okręty wdrażając program budowy statków za 2.5 mld euro.   — Program w 1/3 finansowany przez rząd niemiecki.

Czy już wiecie jakie to państwo?   — Zagadka pewnie słaba, bo odpowiedź nasuwa się od razu:   — państwem tym jest syjonistyczny Izrael.

A to nie pierwszy raz kiedy Niemcy są tak hojni dla tego terrorystycznego państwa.

Rząd   Helmuta   Kohla   znacząco   prześcignął   w   uległości   panią   Merkel, — finansując w całości budowę dwóch pierwszych okrętów podwodnych w izraelskiej flocie.

Skąd takie zachowanie?  

Niemcy w kompleksie z dawnych czasów czują się zobowiązani do wspierania Izraela na Bliskim Wschodzie.

A poczucie to bez wahania wykorzystują syjoniści, — na czele z samym Netanjahu,  — który dał się już poznać w polityce jako twardy gracz, który zawsze stawia na swoim.

Jednak taka sytuacja może się w końcu skończyć.

Jak pokazują ostatnie badania opinii publicznej w Niemczech,

— polityka izraelska w sprawie Palestyny, masowo zaczyna tracić poparcie wśród tamtejszego społeczeństwa.

Miejmy nadzieje, że ten trend w połączeniu z ostatnimi zapewnieniami bojowników z Hezbollahu stanie się początkiem końca dla najbardziej terrorystycznego państwa w najnowszej historii świata.

***

Na podstawie: Wp.pl

Sierpień 20, 2016

Za; http://3droga.pl/aktualnosci/niemcy-rzad-rfn-bez-zmian-pozostaje-na-smyczy-izraela/

Ten wpis został opublikowany w kategorii III Wojna Światowa?, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, Niemcy, NIEMIECKI HITLERYZM, POLITYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.