REDUTA ORDONA ODEBRANA NARODOWI POLSKIEMU, ABY POWSTAŁA ENKLAWA MUZUŁMAŃSKA

20 VIII 2016   —  manifestacja   Stowarzyszenia  Szczęśliwice w obronie Reduty Ordona.

Polski patriota Adrian Witas z Żyrardowa przewodniczy zgromadzeniu.

Mieszkaniec ulicy Na Bateryjce — Włodzimierz Paczesny —  opowiada o nieprawidłowościach jakich dopuszczają się Władze przeciwko polskiemu stanowi posiadania.

Zgromadzenie wspiera Klub Narodowej Demokracji (Wojciechem Bardoński —  prezes)  — oraz Andrzej Łukawski, działacz kresowy.

Pan Łukawski filmuje sprawę swoim sprzętem.

***

Polacy domagają się zburzenia nielegalnego meczetu, wybudowanego na pozostałościach Reduty.  —   Zgromadzenie legalne, ochraniane przez policję.

Podczas zgromadzenia rozmawiałem z Patrycją Mąką, prezeską Stowarzyszenia Szczęśliwice, która mi pokazała mapy z Redutą.

Wynika z nich, że — Władze Samorządowe świadomie wywłaszczyły naród polski na rzecz napierającej na Europę inwazji arabskiej.

+
(tutaj; notatka z roku 2015;)

Aleksander Jabłonowski podczas zgromadzenia pod Kolumną Zygmunta w dniu 28 IV 2015   powiedział ciekawą rzecz   —  że obecna nasza wojna obronna w Warszawie będzie się toczyła ZNOWU

— w  miejscu, gdzie w roku 1831-ym   — Podporucznik Julian Ordon wysadził w powietrze nawałę żołnierzy rosyjskich.

—  Masa   sołdatów prawosławnych zginęła w reducie na warszawskiej Ochocie od gigantycznego wybuchu-pułapki, kiedy się wycofali Polacy.

Dzisiaj w tym miejscu Bisurmanie postawili meczet i szykują się do postawienia bisurmańskiej dzielnicy mieszkaniowej.

Zachodzi podejrzenie, że poszły gigantyczne łapówki z Arabii do kieszeni polityków warszawskich —  żeby teren Polsce odebrać i zrobić tam stolicę Kalifatu w Polsce.

Kolega Jabłonowski wzywa do obrony tego miejsca polskiego, —  wtóruje jemu Damian Bieńko,   —  obrońca  Reduty Ordona z organizacji młodzieżowej Narodowa Wolna Polska.

Sprawę wspiera działacz samorządowy Arkadiusz Czak.

***

Published on 20 Aug 2016

Za; http://gazetawarszawska.com/pugnae/4377-reduta-ordona-odebrana-narodowi-polskiemu-aby-powstala-enklawa-muzulmanska

ZOBACZ:  Gen. Tomasz Bąk: ISIS rozsadza Europę od środka

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA W POLSCE, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Powstanie Listopadowe 1830-1831, PROTESTY, PROTESTY przeciw NWO, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, ZABORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.