ŻYDZI PLUJĄ NA NAS A MY… Jak przestraszone kundle, ogon pod siebie – APEL DO PARLAMENTARZYSTÓW

Otrzymane mailem     

                                               ŻYDZI PLUJĄ NA NAS A MY . . .

                                  Jak przestraszone kundle, ogon pod siebie

  W dniu 21 lipca bieżącego roku większość naszych mediów bombardowała nas takimi komunikatami:                                                                                                                                                                                  [Kongres Żydów i Muzeum Holokaustu zaniepokojone wypowiedzią minister Zalewskiej

Światowy Kongres Żydów (WJC) zarzucił minister edukacji Annie Zalewskiej

„podawanie w wątpliwość udziału Polaków w dwóch antyżydowskich pogromach”

Prezes WJC Ronald Lauder zażądał natychmiastowych przeprosin.

Zaniepokojenie wypowiedzią Zalewskiej ws. Jedwabnego wyraziło też w oświadczeniu dla prasy amerykańskie Muzeum Pamięci Holokaustu.

Dyrektor Inicjatywy przeciwko Negowaniu Holokaustu i Antysemityzmowi w tym muzeum Tad Stahnke uznał za niepokojące, by minister odpowiedzialna za edukację w Polsce

— „otwarcie kwestionowała dawno ustalone fakty historyczne dotyczące zbrodni przeciwko Żydom na ziemiach polskich”.

– Niestety te najnowsze wypowiedzi nie są jedynym działaniem polskiego rządu, które   nasuwa   pytania   o   jego   oddanie wolnemu i otwartemu dialogowi na temat historii Polski podczas Holokaustu

– dodał Stahnke.

Do tego doszły głosy ze strony niektórych polskich publicystów i polityków też „oburzonych”,   że  jak to tak można zaprzeczać rzeczywistości, przecież w czasie II-ej wojny światowej to Polacy mordowali Żydów.

Tak to już jest, że prawda zawsze musi walczyć z zakłamaniem i manipulacją, dlatego temu haniebnemu pomówieniu musimy się przeciwstawić.

Zaraz po II-ej w.ś. nikt nie miał wątpliwości, z przyczyn oczywistych, kto zorganizował system mordowania Żydów, Cyganów, Polaków, Rosjan itd.

Z czasem pojawiła się narracja, że bez pomocy Polaków Holokaust Żydów nie był by możliwy a obecnie, co widać z powyższego komunikatu, że to Polacy mordowali Żydów.

Najbardziej przerażające jest to, że na wypowiedź Pani Minister Ś.K.Ż. zareagował błyskawicznie a z Polski żadnego głosu od różnych gremiów nie słychać.

Jako świadek historii obserwowałem jak ciężko przebijała się prawda o Katyniu, osoby mówiące prawdę były narażone na dyskryminację przez władze PRL, aż wreszcie.

To byłemu Prezydentowi L. Wałęsie zawdzięczamy, że stosując fortele w takim charakterystycznym stylu Pana Onufrego Zagłoby wydobył od Prezydenta Rosji Jelcyna niezbite dowody,   że   to ówczesny Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich dokonał tej zbrodni.

Ciężko też przebijała się prawda o Ludobójstwie Kresów dokonanych przez ukraińskich nacjonalistów ale walka prowadzona przez  część społeczeństwa kresowego pod duchowym przywództwem Hetmana Kresowego ks. Isakowicza-Zaleskiego zaczyna przynosić owoce. Zamiast wdzięczności to ks. Isakowicz-Zaleski otrzymuje od niektórych „prawdziwych Polaków”  przezwisko agenta Putina.

Dlatego uważam że powinniśmy zacząć coś robić żeby zmienić w świecie postrzeganie Nas, przede wszystkim jako antysemitów.

Jak media donoszą to w St.Zj. od najprostszego „jełopa”  do  profesora uczelni tak nas postrzegają, bo napisał o tym m.in. niejaki prof.Gross.

To stanowisko Ś.K.Ż. jest wyjątkową okazją by te „sprawy  żydowskie” spokojnie wyjaśnić i wyprostować a dokonać tego powinna, według mnie, grupa posłów i senatorów, za co przecież biorą pieniądze.

Uważam że to bardzo nieładnie że parlamentarzyści rozjechali się po kurortach i zostawili Panią Minister osamotnioną w tej zakłamanej, nachalnej żydowskiej i polskiej nagonce.

Zwracam uwagę i przypominam że Kongresmeni amerykańscy to bardzo lubią się wtrącać w nasze sprawy.

Mam ze swej strony taką propozycję, by ta grupa parlamentarzystów, lub jakaś inna grupa osób, odpowiedziała dosyć szeroko na tą potwarz rzuconą na Polaków przez Ś.K.Ż.

Należy przypomnieć, tego nawet najbardziej nastawieni polakożerco Żydzi nie kwestionują,   że  przez ubiegłe wieki Żydzi byli mordowani i przepędzani z całej Europy i to właśnie w Rzeczpospolitej znajdowali schronienie i przywileje.

Jednak Polska i Polacy w zamian od zdecydowanej większości społeczności żydowskiego nie doczekali się wdzięczności.

Już po 17 września 1939 r. na terenach zajętych przez Związek Radziecki społeczność żydowska gremialnie zaczęła współpracować z okupantem, angażując się dobrowolnie w aresztowania,  mordowanie, typowanie i wywózki Polaków na Sybir.

Nawet czynnie występowali po stronie wkraczającej na tereny Polski Armii Czerwonej, najdobitniejszym tego przykładem jest  miasto Grodno.

Na terenach okupowanych przez III-ą Rzeszę (Niemcy i Austriacy) prześladowani byli wszyscy.

Natomiast III-a Rzesza postanowiła w pierwszej kolejności całkowicie wymordować Żydów i Cyganów.

I tu jest najważniejszy problem w tym temacie, należy zgodnie z prawdą stwierdzić i uświadomić współczesnemu światu, że w tej eksterminacji  Żydów pomagali Niemcom sami Żydzi działający jako policja żydowska czy Judenraty, jest to tragiczna hańba na historii społeczności żydowskiej o czym Żydzi, ze zrozumiałych względów wolą milczeć.

Haniebna jest też postawa społeczności żydowskiej z Getta Łódzkiego gdzie na pewną śmierć do Auschwitz wysyłano posłusznie nawet własne maleńkie dzieci z nadzieją, że tym gestem uratują własne życie.

Wpływowe gremia żydowskie oskarżają mieszkańców Jedwabnego, że pomagali a nawet że z własnej inicjatywy spalili Żydów w stodole.

Nikt przecież nie przeczy temu, że w tamtym czasie Jedwabne było pod okupacją niemiecką i  jak przyjechał uzbrojony oddział niemiecki, to wszyscy musieli wykonywać ich polecenia.

Czy mogli Polacy, mieszkańcy Jedwabnego, nie wykonać tego polecenia, oczywiście że mogli, tylko że skończyli by życie w palącej się stodole.

A dlaczego mieszkaniec Jedwabnego miał poświęcać swoje życie i swojej rodziny w obronie rodziny żydowskiej?

A dlaczego Żydzi z Jedwabnego wykonywali posłusznie polecenia żandarmów niemieckich, zamiast uciekać lub bronić się a teraz pretensja do Polaków, że za nich nie ginęli jak oni tzn. Żydzi sami się nie bronili.

Idąc tym tokiem myślenia to można też mieć pretensje do współwięźniów obozu w Auschwitz, ze nie bronili swoich współbraci jak ich pędzono do pieców gazowych a potem posłusznie przenosili te trupy do pieców krematoryjnych.

W tym okresie Niemcy spalili dziesiątki polskich wiosek i to razem z ich mieszkańcami, o tym też świat powinien się dowiedzieć.

Czy znane są przypadki Sprawiedliwych Żydów co z narażeniem życia własnego i swojej rodziny uchronili chociaż jednego Polaka przed śmiercią, dotyczy to okresu stalinowskiego.

A My na te ataki odpowiadamy płaczliwie, ile to Nam drzewek posadzono w Jerozolimie.

Należy też przeciwstawić się propagandzie o bohaterstwie oddziału braci Bielskich który wsławił się, ale jako odział morderców i rabusiów bezbronnej ludności wiejskiej współpracując z partyzantką radziecką ale nie polską.

Jest też rozpowszechniona nie tylko na zachodzie ale i w Polsce fałszywa wersja że w 1968 r. społeczność żydowska  została przez władze  przepędzona z Polski przez Polaków.

Co jest nieprawdą, była grupa Żydów częściowo odsunięta od władzy ale nikt ich nie wypędzał, ponadto to była władza  komunistów polskich a nie władz Polski.

Żydzi dostali możliwość wyjazdu do „lepszego świata”, nawet dostali od swojej władzy ludowej „kieszonkowe”,   kto nie chciał to nie wyjechał,  wielu Polaków marzyło o takiej możliwości.

Najgorsze jest to, że wyjechało wielu zbrodniarzy komunistycznych, tzw. utrwalaczy władzy ludowej i tam udawali prześladowanych przez komunę.

Właśnie ci byli zbrodniarze a teraz ich dzieci tak nam robią opinię antysemitów.

Po II-ej  w.ś. na terenie obecnej Polski praktycznie nie było Żydów, zostali wymordowani przez Niemców  ale za Armią Czerwoną przybyła też armia Żydów celem wprowadzania tu ustroju komunistycznego.

W tym względzie prokuratorzy, sędziowie i dygnitarzy partyjni pochodzenia żydowskiego zapisali haniebną i krwawą kartę naszej wspólnej historii.

Tej propagandzie postkomunistów żydowskich należy stawić opór, jak na razie to nasze władze postępują wręcz odwrotnie i w ten sposób nie wypełniają swoich obowiązków.

Służę przykładami.

Służalczość naszych władz  względem najważniejszego sojusznika t.j. S.Zj. przekracza ramy wszelkiej przyzwoitości a przecież wiadomo, że jednym z najbardziej znaczących lobby są tam loby żydowskie.

Jak Prezydent USA  Barack Obama publicznie  powiedział w dniu 30 maja 2012 r. o „polskich obozach śmierci” a potem tego publicznie nie odwołał, to nasz Prezydent Komorowski, tak ten od pilnowania żyrandoli , milczał.

A   mógł  pouczyć  swojego strategicznego sojusznika, że wówczas to Polski nie było a takich obozów  w całej Europie było kilkadziesiąt, nie tylko na rdzennych terenach niemieckich i austriackich ale i innych podbitych krajach.

Warto też przy okazji przypomnieć, że jak Żydzi uciekali w 1939 r z Europy (statek St. Louis) szukając schronienia w USA,  to ta ojczyzna Baracka Obamy odmówiła ich przyjęcia.

A   dlaczego wówczas Żydzi Amerykańscy nie pomogli rodakom, według nasze tradycji takie postępowanie określa się słowem „zdrada” a jak to określają Żydzi?.

Nie wiem.

Polska nigdy nie odmówiła schronienia i pomocy Żydom,  więc nie mogę zrozumieć postępowania Żydów.

Ostatnio  też było mi bardzo wstyd za postawę naszego Prezydenta Andrzeja Dudy.

Na   konferencji   prasowej   w Warszawie, z okazji szczytu NATO w dniach 8-9 lipca 2016 r.  Barack Obama, wykazując brak kultury i dobrego wychowania, udzielił publicznie nagany  gospodarzowi spotkania tj. Polsce a dotyczące naszych spraw wewnętrznych za „problemy z demokracją” a nasz prezydent nic, normalnie jak przedszkolak przy pani nauczycielce „języka w gębie zapomniał”.

Gdyby nasz Prezydent zachował się, nawet nie jako mąż stanu, ale tak normalnie jak prawdziwy mężczyzna, to powinien odpowiedzieć w stylu „a u Was murzynów policja zabija”  i taka to u Was demokracja.

Wówczas  nie tylko Prezydent A. Duda ale i cała Polska  uzyskała by szacunek i poważanie, nie tylko w wolnym i demokratycznym świecie.

26.07.2016 r.  Czesław Buksiński

***

ZOBACZ:  Światowy Kongres Żydów chce reakcji polskiego rządu na słowa Zalewskiej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA POLSKI, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, JEDWABNE, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, PROTESTY, Roszczenia żydowskie, Sejm, USA, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.