Soros ofiarą hakerów – zdobyli 2,5 tys. poufnych plików z porażającą zawartością!

prawy.pl_images_soros_flickr2-300x197Hakerzy włamali się do organizacji prowadzonych przez multimiliardera George’a Sorosa  — i ściągnęli nielegalnie ponad 2,5 tys. plików zawierających dane o ich działalności.

Ich zawartość poraża – organizacje te starały się bezpośrednio ingerować w życie polityczne i społeczne, często działając na granicy prawa.

Do ataku hakerskiego doszło w sobotę – wszystkie zdobyczne pliki zostały opublikowane.   — Zawierają one dane z licznych departamentów grup Sorosa, skupionych w ramach Open Society Foundations.

Znajdują się w nich informacje dotyczące planów działania, strategii, priorytetów oraz ogólnie rzecz ujmując działalności George’a Sorosa, — w tym raportów dotyczących wyborów do Parlamentu Europejskiego, migracji i polityki azylowej w Europie.

Grupa, która odpowiada za atak na Sorosa nazywa się DC Leaks — i wydaje się,   że ma amerykańskie korzenie, chociaż co do tego nie ma pewności.

To już nie pierwszy atak DC Leaks na Open Society Foundation.

Ostatni miał miejsce w czerwcu.   — Wtedy również hakerzy opublikowali pliki, które udało im się zdobyć.

Jeden z ujawnionych projektów Sorosa polegał na takiej stymulacji społeczeństwem,   — aby zapobiec wybraniu w wyborach do europarlamentu w 2014 roku „ksenofobicznych”, „radykalnych” kandydatów (Chorwacja).

Inny miał monitorować i udzielać wsparcia środowiskom LGBT we Włoszech.

Jeszcze inny, prowadzony w 16 krajach UE, EUObserver, — miał za zadanie obserwowanie trendów nie tylko lokalnych, ale przede wszystkim transgranicznych,   — zatrudniając w tym celu dziennikarzy.

Miał   również za zadanie wpuszczać do przekazu medialnego konkretne treści w celu niedopuszczenia,   — aby w wyborach zwyciężyli politycy opowiadający się przeciwko polityce imigracyjnej  — a także tworzenie z dziennikarzy agentów wpływu.

Co więcej,   — tworzono własne zaplecze medialne, by za jego pośrednictwem działać niczym agentura wpływu.

Inne projekty miały na celu zniechęcanie obywateli do głosowania na partie prawicowe i eurosceptyczne.

Działalność w tym kierunku podjęła przed ostatnimi wyborami do Parlamentu Europejskiego – jak wynika ze zdobytych przez hakerów dokumentów – również Fundacja Stefana Batorego,   — prowadząc intensywną agitację wśród Polonii w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Pojawił się również projekt mający na celu wyszydzanie i publiczne obśmiewanie   polityków sprzeciwiających się patologiom w postaci LGBT oraz stosujących „mowę nienawiści”.

Migration Policy Group (MPG),   — aktywna także w Polsce,   — miała za zadanie sprowadzać do Polski i innych krajów unijnych, — w tym m.in. Czech, Francji, Belgii, Niemiec,   — muzułmańskich imigrantów, skłaniać ich do naturalizacji, a później udziału w wyborach.

Udział w tym miały mieć także inne organizacje pozarządowe.

Pieniądze szły także na projekty mające na celu doprowadzenie do uprawnienia do udziału w wyborach do PE kobiet o korzeniach imigranckich.

— 40 tys. dolarów w okresie marzec 2014 – kwiecień 2015 otrzymała muzułmańska organizacja Migrant Voice, działająca również w obszarze mediów.

Pełna lista organizacji pozarządowych Sorosa i ich działań całej UE znajduje się na stronie:

http://linkis.com/sli.mg/a/Dvev5

Warto dodać, że Open Society Foundation prowadzi finansowanie dla Międzynarodowego Konsorcjum Dziennikarstwa Śledczego,

— które znalazło się pod ostrzałem, kiedy światło dzienne ujrzały tzw. Panama Papers.

***

Anna Wiejak /Opublikowano 16 sierpnia 2016

Za; http://prawy.pl/35739-soros-ofiara-hakerow-zdobyli-25-tys-poufnych-plikow-z-porazajaca-zawartoscia/

ZOBACZ:

Lista 226 „zaufanych eurodeputowanych” Sorosa. Wśród nich sześć osób z Polski

Fundacja Sorosa, Caritas i rząd we wspólnych programach dla uchodźców!!!

Uchodźcy z Bliskiego Wschodu jednak trafią do Polski… Zaprosili ich biskupi… |biskupi…? przebierańcy geszfciarze raczej..

Narodowcy RP ostro o Caritas, chcącej sprowadzać do Polski muzułmańskich imigrantów

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii FINANSJERA ŚWIATOWA, GLOBALIZM, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, III Wojna Światowa?, JUDAIZM - ŻYDZI, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Sobór Warykański II, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Soros ofiarą hakerów – zdobyli 2,5 tys. poufnych plików z porażającą zawartością!

  1. Pingback: Korwin-Mikke relacjonuje spotkanie z Sorosem: Wyszedłem stukając się w głowę | 7777777blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.